סקר מוזר משהו...

fireyes

New member
סקר מוזר משהו...../images/Emo13.gif

זה מעין סקר..אני רוצה לדעת מה אנשים פה חושבים על סגנון הכתיבה שלי אז הנה קטע שכרגע סיימתי לכתוב...תגידו מה שאתם חושבים ,הצעות לשיפור ואם אהבתם או לא..
תודה,,,איזבל "האם יכול להיות דבר אמת בכך שאין עין האדם רחבה דיה כדי לראות את המתרחש בלבו של האחר,ואין מוח האדם גדול דיו כדי להכיל מחשבות אהוביו? היש מעט אמת בדברי השקר השוטפים אותנו כנהר?שצף של שקרים מציף את מוחו האנושי של האדם והוא מצידו-חי עם זה בשלום.הקיימת את בתיאורייה של זיגמונד פרויד?האם אנחנו,בני האדם,-האם שורשינו מצויים ברוע,האם חוכמתנו נולדה מהרס?האם טוב ליבנו כולו הוא בעצם שיא הציניות והצביעות בהתגלמותן?היש טוב בעולם?אם נסתמך על תאוריה מעופשת של אדם שעזב אותנו לפני שנים רבות,כנראה שנענה על זה שאלה זו ב"לא"מוחלט.אבל האם מותר לנו,קרי בני האדם לסמוך על אדם שמאמין כי אין טוב בעולם?-לא ,אסור לנו"

דנטל

New member
טקסט ברמה ממש גבוהה

וצריך לקרוא אותו כמה פעמים בשביל להבין אותו (או אולי לא לעשות את זה בשבע בבוקר אחרי מסיבה, לא יודעת). את אדם שמהרהר הרבה בטח אם כתבת את זה
.

האמת שממש נבהלתי כשהתחלתי לקרוא

את הקטע- היית נשמעת ממש דיכאונית OO זה היה אמין כ"כ, ותרם למסר הכולל. [אני לא יודעת אם תכננת ליצור כזו השפעה חזקה,] מדהים. חוץ מזה שהשפה שלך יפה מאוד. הערה אחרונה: כשאת כותבת קטע-במיוחד בהודעות-כדאי ללחוץ יותר על האנטר. זה נראה טוב יותר, ופחות מאיים לקריאה.

למעלה