סקר: מה השיא האישי של כל נהג?

talba3

New member
סקר: מה השיא האישי של כל נהג?

כדיי שהפורום הזה יהיה אולי פורה יותר פתחתי הודעה זאת. תקראו לזה סקר או איך שאתם רוצים אבל השאלה היא כזאת: מה השיא מסלול האישי שלך ובאיזה מסלול זה? (מכיוון שאני פתחתי את הסקר הזה אני יתחיל בתשובה) והשיא האישי שלי במסלול אלפא קארטינג בהרצלייה הוא: 25:74 תגובות בבקשה :]

BaZbAzOn

New member
שלי

הרצליה: 25.40 פ"ת: 19.52 נתניה: 17.59 חוצות המפרץ: לא זוכר חיפה: 23 משהו... קריון: 18.50? או 19.50? או 20.50? אני כבר לא זוכר... משהו 50...
רחובות: גדול 29.979, קטן... לא זוכר... אשדוד: 21.79

alon day

New member
שלי

פ"ת: 19.82 נתניה: 17.75 רחובות גדול:28.4 או 29.4 אני לא זוכר בסביבות ה40. רחובות קטן: 24.8 אשדוד: 21.6 הרצליה: 27.10 או 28 לא זוכר זאת היתה הפעם הראשונה שלי שם. קריון: 18.86 אני לא זוכר בידיוק אבל משהוא אם 86 נחשונים: 45.80 נחשונים 2פעימות:38.9 פעם אחת נסעתי שם. יניב מזל טוב על הפורום החדש לא הספקתי להגיד לך.

guyvaron

New member
גבר....

אין מצב שעשית בקריון 18 ומשהו כי אני הולך לשם כל יום כמעט! השיא שם של המסלול יענו הבנאדם שעשה עם רישיון וקארט פתוח עד הסוף סיים 19:05 וזה השיא של המסלול אף אחד לא עשה ככה!

condason

New member
שיא

השיא של אלון דאי מתייחס לתוואי המסלול הקודם [או לזה שלפניו]. לא לתוואי הנוכחי. אני ממש לא זוכר את השיאים שלי - הסניליות היא מחלה קשה

alon day

New member
השיא

השיא האישי שלי היה לפני שינוי תוואי המסלול. דרך אגב לי יש רישיון כבר 3.5 שנים.

ALFI G

New member
אלון אח שלי

חחחחחח איפה אני מוצא אותך זה עיטם

shaymaker

New member
לבזבזון

אמ...לא הגיוני שבקריון זה 18:50 כי השיא הוא של יואב גולדבוים 19:05 אז השיא שלך 19:50 כי אתה טוב מידי בשביל 20:50 זו תוצאה של מתחילים על קארט פתוח....אבל ממש מתחילים....

BaZbAzOn

New member
טוב ../images/Emo13.gif

אתמול במרוץ כבר שיפרתי את זה ל- 19.29

שלייייי

אני זוכרת רק בפרו קארטינג!!... 25.055 אה ולא רשמתי הרבה כי הייתי באילת ! שיהיה לכם יום מצוין!

shaymaker

New member
../images/Emo13.gifהשיא לי במסלול.....

שלום כולם אל"ף כל זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום כי רק היום נרשמתי ביוזמתו הנחמדה מאוד של בזבזון ששמחתי להכיר היום באחת מתחרויות בסדרת אלפא קארטינג קריון.... אז ככה המסלול הביתי שלי הוא...קריון קריות כמובן...והשיא שלי הוא 19:47 אני מתחרה חדש היום (2.9.05) זו הייתה התחרות השלישית שלי בכללי וגם בסדרת אלפא קארטינג קריון.....וכבר עליתי על הפודיום אומנם מקום שלישי אבל זה מכובד ואני שמח בחלקי כל הכבוד כולם המשיכו להידבק בחידק הקארטינג כמו שבזבזון אומר.....שי

BaZbAzOn

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif

אהלן שי, שמח שנכנסת לפורום, תמשיך להיות פה אני מאמין שתהנה... ומזל טוב על הפודיום הראשון שלך
, אני עוד זוכר את ההרגשה מהפודיום הראשון שלי.. הייתי בערך בגילך, אולי קצת יותר מבוגר.

shaymaker

New member
תודה

תודה רבה כן באמת הייתה התרגשות למרות שהחזקתי מקום שני ועקפו אותי טיפה התאכזבתי בגלל שיכלתי יותר אבל אני מסופק ותודה רבה.....

השיא שלי בקריון

19:35, נקבע באימון אישי שביצעתי לפני כחודשיים שלושה. מאז לא הצלחתי לשחזר זמן דומה. היום בחימום לפני המירוץ עצרתי את השעון על 19:42 עם קארט 2 הנפלא.

shaymaker

New member
לסוס של פרארי.....

יפה מאוד אז רגע מי אתה אני בבטח מכיר אותך גם אני הייתי היום במירוץ....? אתה ג'וניור?...

אני זקן מדי בשביל להיות ג'וניור ../images/Emo13.gif

אני סער (סניור), דיברנו כמעט לאורך כל המירוץ
אה ו...מזל טוב על הפודיום.

למעלה