סקר, לאלו שכבר התחתנו...

סקר, לאלו שכבר התחתנו...

מה המתנה הכי מאפנה שקיבלתן לחתונה?? אנחנו קיבלנו סט של 4 כוסות יין, כזה שאפשר לקנות במגה מזוג חברים של ההורים...

dekelדקל

New member
אנחנו

קיבלנו במעטפה שטר של חמישים, שטר של 20 ו.......... מטבע של 10 שקל

dekelדקל

New member
כן כן... תראי-

לפחות היו אנשים מתחשבים- דאגו שיהיה לנו כסף קטן
איזה נששששששמות

אני מתה לדעת

מה עבר להם בראש באותו הרגע....לפחות תסתכלי על הצד החיובי - הם לפחות לא הביאו שקלים...

dekelדקל

New member
כן אה? ואני אומרת: אם כבר אז

לפחות היו מביאים לנו גם את המתקן הזה של הכסף הקטן שיש במוניות שירות לנהג...

oferif

New member
לדעתי זה פשוט אנשים שאין להם כסף

אם הם הביאו לכם כך את המתנה _ 50 + 20 ועוד מטבע של 10). וצריך להתחשב ותמיד לזכור שלא מזמיניםם אורחים לחתונה כדי שיכסו את המנה שלהם, אלא כדי לשמוח בשימחתינו.

אין קשר ישיר בין גודל המתנה למצב

הכלכלי.. זה שנתן כד ששוה 70 שח ובא עם אשתו עובד אצלנו כמנהל פיתוח והוא לא ממש מסכן. מה גם שאם אתה לא רוצה להוציא הרבהכסף, אז אל תביא אשתך, תבוא לבד. זה מאוד נהוג באירועים של עמיתים לעבודה. זה עם הערכת פםטה החלקית גם לא חסר לו...ובדכ הוא בנאדם נדיב אני לא יודעת מה קרה לו.. יש חברה שהביאה מתנה ממש צנועה-עליה בכלל לא פרטתי, כי ידעתי שזה מה שהיא יכלה להרשות לעצמה ואין לי שום בעיה עם זה. העיקר שהיא באה ושמחה איתי. אני ממש לא חושבת שאורח צריך "לכסות" את המנה שלו. זו לא בעיה של האורח אם החלטתי להתחתן במקום יקר או יקר פחות אבל בנאדם מהישוב-מן הראוי שיביא מתנה שמכבדת אותו ואת בעל השמחה . תות

big bride

New member
אצלנו

קבלנו איזה 4 מצעי סאטן, והמעפן מכולם היה סט שניכר בו שלא היה חדש אלא בטח משהו שהזוג המבוגר קיבל במתנה ושמר לכל מקרה שלא יהיה.

2 מתנות מוזרות -

2 המתנות ניתנו מזוגות שהגיעו לחתונה..
ספר הומוריסטי על זוגיות - הוחלף במיידי
זוג פמוטים מזכוכית שלמזלי הגיעו שבורים, כי אחרת החצי היה רוצה לשמור אותם.

coffeewriter

New member
לפחות הביאו פתק החלפה!

אנחנו קבלנו איזה דיסק של נעימות שירים עבריים - מוזיקה בלי מילים..ובלי פתק החלפה חחחח

moraninn

New member
אנחנו קיבלנו

סט צלחות קרמי 12 חלקים.....והוא תופס לנו סתם מקום ....!!!! (נשמור לחתונה אחרת...סתםםםםם)

yaeli123

New member
אצלנו...

חבר שלי מיקי נתן לנו בסביבות 700 ש"ח במטבעות של 10 אג', מפוזרות בשבע קופסאות שונות. זה מן קטע כזה אצל החבר'ה שלו... היינו צריכים להצמיד את אחי הקטן לזה שיספור, תמורת עמלה של כמה ערמות של מטבעות (שבטח לא היו יותר מכמה שקלים
) מלבד זה קיבלנו עוד פסל מכוער - שהנותן התבייש אפילו לכתו ממי זה - אנחנו די מיואשים ממנו. אין לנו מה לעשות איתו. אם מישהו רוצה פסל מחרס שחור של אם עם שני ילדים - אני מוכנה לתת בחינם - רק תקחו!!

מין מג'ימיקס ישן כזה...

שהחותמת עליו היתה עם כתובת+טלפון-כשעוד היו מספרי טלפון עם 5 ספרות... סט לפסטה שמורכב מ4 צלחות- רק שהיו 3 צלחות בלבד.. מגבות פושטיות+סבון (זה רמז???) כד נירוסטה מגראס בעלות 70 ש"ח (מזוג !) תות

למעלה