סקר - כמה קפה אתן שותות ביום?

שעועית75

New member
סקר - כמה קפה אתן שותות ביום?

אני אתחיל. בשליש הראשון לא שתיתי, ועכשיו (שבוע 19+6), אני שותה 1-2 ליום. האמת שגם לפני ההריון לא שתיתי יותר מ 3 כוסות קפה ליום.

../images/Emo96.gifאני שתיתי לפני ההריון ועד הגילוי

כמויות היסטריות כמו 5-6 כוסות, אבל זה כלום לעומת כמויות הדיאט קולה 1-2 בקבוקים ביום..... כשגיליתי עשיתי לעצמי גמילה לאט לאט התחלתי עם נטול ולהוריד לכוס דיאט קולה ביום כאבי הראש היו היסטריים העייפות בכלל. אבל עכשיו כשהתרגלתי, את כל זה מחליף
אוכל

שעועית75

New member
מה את שותה בבוקר?

אני חייבת קפה בבוקר! לא מצליחה לפתוח את העיניים בלי! בשליש הראשון השתגעתי בלי הקפה של הבוקר...

שעועית75

New member
האמת - הרבה יותר בריא!

ידיד שלי מרפא ע"פ הרפואה הסינית, והוא כל הזמן ממליץ לי לשתות כוס מים בבוקר...

אוגוסט82

New member
../images/Emo96.gif

לפני ההריון יכולתי לשתות ביום בין 3-5 כוסות נס קפה אחרי שגילתי אני שוצה רק כוס
1 בבוקר ומתנזרת כמעט לחלוטין מקוקה קולה , אם חוטאת זה כוס 1 פעם ביומיים בכלל אני מהמחמירות עם כל האוכל והשתייה הלא בריאה , לא מכניסה לפה מה שלא בריא (משתדלת)

l i r o n i t

New member
אני הייתי מהמכורות.... ../images/Emo185.gif

לפני ההריון הייתי שותה 8 כוסות (פלוס מינוס...) ביום. היום מסתפקת ב 2 ביום, וזה קשה לי ממש............

i r i t 24

New member
אני מאז הוא מתמיד שתיתי בין 2 ל 3 כוסות קפה

אני לא יכולה בלי קפה בבוקר בלי קפה בצהריים אני פשוט לא יכולה!!! אם אני לא שותה קפה אני פשוט לא מתפקדת לפני ההריון הייתי שותה 3 עכשיו אני מנסה לשתות 2 אני אומרת לך קפה זה הסם שלי אני לא יכולה בלעדיו

גם אני כמו שבט - לא אוהבת קפה

חברות שלי מקנאות, אני לא אוהבת קפה ולא מעשנת, שניים מהויתורים הגדולים נחסכו לי...

שבט

New member
יפה לנו ניצה- חשבתי שאני היחידה בעולם הזה שלא

אוהבת קפה טוב לדעת שיש מישהי נוספת

באמת גמני לא מכירה הרבה

לא חשבתי על זה אף פעם. פעם כל האחים שלי לא הבו קפה אבל כולם התחילו מתישהו ורק אני מתמידה

גם אני לא בקטע של קפה

אף פעם לא נתתי לעצמי להתרגל כדי לא להגיע למצב שאהיה חיייבת קפה- התמכרות?. לפני ההריון הייתי שותה קפהעם בעלי פעם בחדשיים בשביל הפינוק (בעלי כמוני-אף פעם לא הרגיל את עצמו לקפה). עכשיו אני מפנקת את עצמי פעם בחודש עם שוקו חם. יפה שיש עוד כמוני.....

l i t t l e

New member
1-2 כוסות נס קפה ליום

משתדלת להפחית בכל פעם את כמות הנס קפה... הגעתי לחצי כפית.

SweetGirl17

New member
שותה כוס ביום

וגם לא תמיד, שבוע שאני כבר לא שותה, כי לא בא לי פשוט, בא לי על תה... אבל גם לפני הריון שתיתי אותו הדבר, לא הגזמתי, אם היה בא לי שתיתי אם לא אז לא

moranliraz

New member
כוס ביום בבוקר...

לפעמים מוותרת על זה , כי זה עושה לי לפעמים כאב בטן

למעלה