סקר יומי -- ארוחות שבת...

אפרסק 28

New member
סקר יומי -- ארוחות שבת...

והיום ארוחות שבת..... איך אתם מעדיפים להכין את ארוחות השבת.... בעיקר ביום שישי הכל...... או להתחיל כבר באמצע השבוע ולעשות דברים שאפשר לשמור במקפיא או במקרר כמו חצילים ממולאים וכו´ כי הרעיון של להכין הכל היום מעלה את השאלה הגדולה(איך יש לכם זמן לצוטט) ויש גם את האוכל המוכן..... טרנד חדש ישן...לקנות מוכן... ולתת לכולם לאכול מה שהם רוצים.... אז.......מה אתם עושים או מעדיפים.........

בוקר טוב אליהו....

על איזה טרנד מדובר כאן? חומד... תתעורר, אנחנו במילניום החדש. שבת המלכה בפתח, ואני כמו כל מלכה, לא מבשלת לא מנקה לא שוטפת. רק נחה לי על כס המלכות שבת שלום

אפרסק 28

New member
מישל גם זה משהו

לפחות את עושה משהו.... רק ספרי על זה...... מהיכן האוכל..... אולי החמה או האמא..... נדבי מידע...כדי שנחקים

../images/Emo6.gif

המידע שאני הולכת למסור כרגע הוא חסוי לחלוטין. רק רמז אחד קטן.. חשבון העו"ש של הבעל שלי

LIRI שלירי

New member
טוב אפרסקי אני יספר לך.....

אני מכינה בדרך כלל את ארוחת שבת ביום חמישי אוהבת את יום שישי פנוי כדי לצאת לטייל ולכייףףףףףף אז ככה הכנתי יאמי יאמי חריימה - דג חריף חצילים מטוגנים תפוח אדמה עם עוף פחזניות עם פטריות ורוטב פטריות - אוהבת פטריות הכי הכי ואורז לבן עם שקדים וצימוקים מעלללללל אחלה ארוחה מוזמן לטעום

קרמבובת

New member
להכין הכל שעה לפני

ביצים קשות סלט גבינות בורקס זיתים שחורים זה האוכל שאני הכייייייייייי אוהבת יאמי קרמבו

מתכון לקלקול קיבה חחח

לוקחים ביצים שוברים בקערה, מוסיפים חומוס, חריף, חלב, נקניק, קמח רגיל, קמח תירס, זייתים, מיץ לימון ווודקה. מערבבים מטגנים אוכלים והולכים לישיבה ממושכת באסלה חחח

חמוד..............

בשביל מה גידלנו הורים? שישי בערב אוכלים אצל ההורים שלי....... שבת צהריים אוכלים אצל ההורים שלו..... גם להם מגיע קצת נחת מהילדים לא?

אז ככה,,,

שישי בערב,, אצל ההורים שלי שבת בצהרים,, אצל ההורים שלו,, אה,, ומכל אחד,, צידה לשבוע הקרוב,, בשבת שלאחר מכן,, שישי בערב,, מכינים במקום,, כבד, שניצל, עוף בתנור או WHAT EVER שבת בצהרים, בדרך כלל,, מסעדה,,,

../images/Emo24.gifאז ככה..............

בדרך כלל מתחילה מיום חמישי: מטגנת חצילים, מכינה סלטים, את הקובנה כמובן, וחילבה ========= ועוגת ביסקויטים כמו שילדיי אוהבים. ביום שישי, צלי עוף עם תפוחי אדמה ועגבניות - באופן קבוע, מרק תימני כמו שגרי אוהב
, קציצות בשר ברוטב עגבניות, אורז לבן, ושניצלים. מוקדם בבוקר, מכינה לאסיס וביצים חומות! ואם יש לי עצבים - מכינה גם ג´חנון (מוכן -
) חחחחחח בשישי בצהריים - נוסעים להורי, מזה 13 שנה, אוכלים שם ארוחת צהריים מפוצצת, שזה: אורז, בשר, מרק שעועית עם ירקות, פיתות מהטאבון, חילבה, סלט ירקות עשיר שאבי מכין, וכמובן דגים למי שלא אוכל בשר. בערב שבת = אוכלים אצל חמותי - כרגיל!!! מרק תימני!
עם חיבלה. את מטעמיי, אוכלים כמובן בשבת בצהריים, ראשון ונשאר גם ליום שני. באמצע השבוע - חחחחחחחח אני לא מבשלת = חמותי מכינה לילדיי! איזה כיף! לכן יש לי זמן להיות כאן
שבת שלום מדליקה

אפרסק 28

New member
ליהי למה את חושבת שהתחתנתי

רק בגלל ארוחות שישי אצל ההורים שלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה