סקר (יהיו גם תוצאות)

SLASH.forum

New member
אה ושכחתי

הבאסיסטים: אני מכיר המון באסיסטים תותחים וקשה לי לדרג אותם... אבל אכין רשימה של כמה תותחים... הבאסיסט של דרים FLEA(בכלל לא המוביל בעולם) הבאסיסט של RUSH קליף בורטון סטיב האריס(אני פשוט מעריץ אותו זה לא שהוא עושה משהו שאני לא הצלחתי לעשות) הבאסיסט של פינקפלויד מאט ברנינג אקסל בראונס הבאסיסט של אריק קלפטון SOFFER ESH הבאסיסט של LIFE`S ENEMY ומי שכותב את ההודעה הזאת :) (אני באמת טוב אל תצחקו) בקלידנים אני לא ממש מבין אבל אני יודע שהקלידן של דרים נחשב לאחד הגדולים. משוררים: גם הם ללא דירוג אביב גפן קורט קוביין אקסל רוז בונו מייקל סטייפ ג`ון לנון ופול מקרטני דייויד גילמור ומי שכתב איתו סטיב האריס(כאן אין ויכוח!!!) ואיך אפשר בלי להזכיר את פרדי מרקיורי ויש עוד כמה לא זוכר.. זמרים\סולנים: בלי דירוג אקסל רוז הסולן של דרים(אי אפשר בלעדיהם...) ג`ורג מייקל(אני לא אוהב אף שיר שלו אבל הוא היחיד שהחליף אי פעם את פרדי מרקיורי) פרדי מרקיורי ברוס דיקינסון(איירון מיידן) קורט קוביין(אין קול יותר רוקרי משלו) מייקל סטייפ(סמל ההיכר של REM זה הקול שלו) הסולן של פרל ג`אם EDDIE משהו איזה קול יש לו ויש עוד כמה אבל אין לי כוח לחפש... גם ככה השירה זה הכי פחות חשוב

מעניין

הבאסיסט של פינק פלויד זה רוג`ר ווטרס ואני חייב לומר שגילמור (הגיטריס) ירד עליו שהוא לא יודע לנגן בכלל אחרי שווטרס יצא מהלהקה. כמובן שזה לא נכון וגילמור פשוט נעשה בנאדם מגעיל, אבל ראיתי צורך לציין. והסולן של דרים ת`יאטר הוא דווקא החלק הבעייתי עם דרים ת`יאטר... הוא פשוט לא טוב! shine on

a-duck

New member
אפסים...

בגלל שרוב הרשימה היית אפסים אני בחרתי לבד... מתופפים: HellHammer Mike Portnoy Nick (מדימו בורגיר) Kevin (מדיינג פטוס) Ventor זמרים: King Diamond רוב הלפורד ברוס דיקינסון אלקסי (מצ`ילדרן...) אוזי גיטריסטים: מרטי פרידמן Jeff Hanneman Trey Azagthoth טום מורלו משה צ`נה אגב זה a_duck למי ששכח...

Alexi Laiho

New member
מממ

גיטריסטים : פרידמן ואי פטרוצ`י ג`יימס מרפי ההומו מהלווין מתופפים : טרי בוזיו פורטנוי ניקולאס ההומו מסלייר ההומו מספיירל ארכיטקט בסיסטים : מיונג טוני לוין ההומו מספיירל ארכיטקט סטיב האריס ההומו מפריימוס זמרים : דיקינסון אלקסי מאסטיין אנדי דאריס הסולן של דארק טרנקוויליטי קלידנים קווין מור וורמן (צ`ילדרן) ג`ורדן רודס טרנט גרדנר ואגב רוב המועמדים אפסים .. במיוחד בקטגוריה של הגיטריסטים ... איפה סקוט הנדרסון איפה סטיב ואי איפה וויני מור ...? אלו גיטריסטים הרבה יותר טובים מג`ימי פייג` ומסנטנה

leehee

New member
ג`ון המלך!!!

הגיטריסטים: 1.jimi hendrix 2.eric clapton 3.brian may במתופפים אני לא ממש מבינה אז נדלג על הקטגוריה הזאת. זמרים ושוב בלי לפגוע בפמיניזם: 1.john lenon 2.freddie mercury 3.paul mccartney תמלילנים: 1.jhon lenon 2.קורט קובין 3.רוג,ר ווטרס 4.אביב גפן

My Way

New member
אממממ

Jimi Hendrix John Petrucci David Gilmour Freddie Mercury Elvis Presley Janis Joplin אמממ Bob Dylan

מממ... הנה שלי

גיטריסטים 1. גילמור 2. אל דימיאולה 3. הנדריקס או וויי או סטריאני תופפנים 1. פורטנוי 2. של לד זפלין ממש מעולה למרות שאני לא מכיר יותר מדי כי אני אידיוט 3. רוברט מלהקת soft machine. היו להם רק שני אלבומי רוק אחרי זה הם עברו לג`אז (ואני חושב שבלי רוברט ווייט). בכל מקרה הוא מתופף ממש מגניב תשמע אותו בשיר why are we sleeping סולנים 1. פרדי מרקיורי 2. הסולן של דיפ פרפל (רק אתמול זכרתי את השם שלו. ואני מתכוון לסולן השמנמן יותר זה שצווח בצ`יילד אין טיים) 3. אני מת על ווטרס ולא משנה שאין לו כאלה איכויות ווקאליות. 4. הסולן של סיסטם אוף אה דאון. יש לו שם ארמני מסובך שאני לא רצה לזכור, בכל מקרה הוא גאון. תמלילן 1. ווטרס 2. ג`לו ביאפרה 3.סיד בארט (איזה חרוזים גאוניים!)

תיקונים

זה לא סתם רוברט זה רוברט ווייט בתופפנים (לא יודע למה לא רשמתי ווייט) ושכחתי לרשום shine on shine on

אני מגיב לעצמי יותר מדי

בכל אופן, שכחתי את אוזי האלוהי בתור סולן. וגם הליריקס של בלאק סבאת` בכלל לא רעים! דלורס אוריירדן של הקרנבריז מעולה וגם ביורק (מצטער). לא רשמתי בסיסטים אז עכשיו ננסה: 1. של פריימוס.. כמה זמן לא שמעתי פריימוס. הם טובים! אין לי עוד בסיסטים שאני יכול לציין מלחין? גילמור הלחין את רוב החומרים של פינק פלויד עד כמה שאני יודע אז הוא צריך להיות שם. ותמלילןזה כמובן גם לאונרד כהן ולו ריד (לפחות בתקופת הוולווט אנדרגראונד שלו). לא רוצה לחשוב עכשיו על קלידנים.... בעצם, למה לא: רייט של פינק פלויד (ואולי לא? אני אוהב אותו). הקלידן של ג`נסיס אחלה ושל דיפ פרפל מגניב ביותר. זהו נראה לי shine on

בקשר לקלידנים

רייט באמת מצויין .. וגם טוני בנקס מג`נסיס ענק ואני גם אוהב את של קאמל ! שהוא הכי הכי הכי ענק.

למעלה