סקר חשוב!!!

אבאסססס

אם אתה רוצה שאני באמת אתייחס אליך ולא אחשוב שאתה לוזר בכיסוי של צעקות וכאפיה בוא ניראה אותך פעם אחץ, אבל רק פעם אחת עומד מאחורי הקשקשת ברשת שלך בוא שים מולי תיק מניות, ונדבר בעוד מספר חודשים, נווו בוא שים תיק, לא קשה, אתה הרי תותח יאללה תרים את הכפפה ותראה לי מאיפה משתין הדג, אולי אני באמת יגיד בסוף "וואלה זה תותח" לבנתיים אני חושב שאתה ליצן החצר

דיל1

New member
מעופניק, איתך בכל מילה !

אני לא מבין את האנשים פה שסוגדים אחריו כאילו מדובר באליל, אבל בסה"כ לא ראיתי פה עד היום טריידים ברורים שלו, תמיד הוא נוהג בשיטת העממיות, כך שייצא בכל מצב שהוא מרוויח... יום טוב, ואל תתייחס לכל חרא שמחליט להפליץ !

ilanc7

New member
הוא לא היה בבאר - קומונה.

וגם לא עכשיו. אני מבין שגם אתה לא איתנו בקומונה

דיל1

New member
אההההה באר זה קומונה חחח?!

אפילו לא הבנתי מה הוא רוצה ממני חחחחחחח טוב לדעת...

big abas

New member
לא מבין למה המנהל מאפשר לך לפרסם!

בנחשיות!!! אל תדאג אילן אני לא צריך את הזבל שנכתב שם! נ.ב מצפה בכליון עיניים לראות את פרצופך!!!

ilanc7

New member
צודק התבלבלתי, חשבתי שאני בקומונה

כותב. שימחק,יש לו יכולת. למשהו נגרם נזק ???

big abas

New member
מעופניק כנס!!!

תראה מיסטר- אני מודה שאני במניות לא טוב ולא בגלל שניסיתי והפסדתי,אלא בגלל שזה לא תחום שעושה לי את זה!!! אני סוחר אך ורק במעוף(לפעמים חוזים בנסדאק) זה מה אני יודע וזה מה אני עושה! לגבי המעוף ראית (גם אם לא רצית לראות) מה אני יודע!!! תהיה בריא ותצליח עם המניות,אופציות לא כל אחד יודע!!! אבאס המב"ס

עדיף היה שהיית לוקח את האחוזים

עכשיו מהסכום הכללי, כך שהיה נישאר לי רק 25K במזומן, אבל איך שנוח לך, זה לא קריטי

זה מה ביקשת אתה מראש

גם במנה הראשונה שלך - הדגשת שהאחוזים הם רק על חצי תיק, אז המשכתי אותו דבר גם במנה הנוכחית. כמו שאמרת - לא קריטי בכלל. אבאס - למה אתה מלכלך? מעופניק יצא גבר והרים תיק לטווח של שנה וגם הבטחה למינימום 15% תשואה. אם יצליח, מה טוב. זו תהיה עובדה שלא ניתן להכחיש אותה. אם ייכשל, גם זו תהיה עובדה. את דעתי אמרתי כבר על החברות האלה - רובן חברות גרועות (לא אומר שלא יכולות להביא תשואה. יכולות. רק אומר שכהשקעה, אלו חברות גרועות). בהמשך להצעתו של מעופניק, אני מוכן להכניס למאגר תיק נגדי שלך אם אתה רוצה לצאת גבר עם כבוד.

big abas

New member
אני רואה יש היום לרפי פרנסה חחח

בשימחה הוא יקח ממך.

תביא לפחות 6

עם 4 זה יותר מדי עניין של מזל ואני מודד לטווח ארוך-מינימום שנה וגם אין לי כח לעדכן קניות ומכירות יותר מדי פעמים-מפסיק מדידה אם המחזור עולה על 50% משווי התיק אם מתאים - צא לדרך. אני אכניס על שמך נבחרת

אוקיי

קבל שש למרות שאני לא מאמין כי זה הסתברות של טוטו
ביטוח ישיר חבס בסר אירופה אגרי קמור טבע הכל לפי שערי סגירה של היום מבחינתי מדידה גם בשביל עצמי

דיל1

New member
פיזור גדול מקטין סיכון

מהכללים הכי חשובים בניהול תיקים !

למעלה