סקר חשוב!!!

big abas

New member
לא נותן יותר טריידים!!!

שהבחור בלתי חוקי הזה ייתן לכם טריידים!!!!

אבאס תמיד צודק בדיעבד

חחחחחחחחחח תישאל אותו כמו גבר, מה קודם 810 או 790 הוא ימות מפחד ויתחיל להיכנס לויברציות, שמא יגלו שהמלך עירום!! פחחחחחחחחח

big abas

New member
נכון מעופניק-איך אתה יודע?

כולי ויברציות על אחותך!!! אמרתי לך מר מעופניק-יש לך הרבה מאוד קקי לאכול עד שתגיע לציפורן היבלתית שברגל שלי!!!

אלוהיייים

למה להיות כל כך קטנונים??? אבאס אתה מרוויח יפה לאחרונה את זה כולם רואים ב"ה... מעופניק אתה טוען שלא חסר לך והולך לך טוב... למה לכל הרוחות והשדים אתם מרגישים במלחמה אם אין מפסידים????

כי הבן אדם הזה סכיזוספרן

בעיות נפשיות מה לעשות אני לא רב עם אף אחד תאמין לי שאני רק צוחק

לא חישבתי

לדעתי משהו באזור 1-2% אם כבר שאלת תיקח עוד 10% באורכית לפי שער 3830 (נוכחי) מג'יק גם תוסיף 10% לפי 680 (נוכחי)

על הכיפאק ---- כל הכבוד!

הכל הכבוד הוא לך כמובן תעשה שיקלול למה שהוספתי עכשיו, ונישארו לי עוד 25% מזומן אחרי הקניות שביקשתי ממך כעת אני בתיק שלי אגב ניכנסתי גם ל"תדיר גן" כאן בארץ שלדעתי בנתנה תחתית יפה באזור 540, אבל לא נסבך אותך, אני אשאר עם מה שדיווחתי מלכתחילה

להלן הממוצע החדש

נשארת עם 37,500 שח כמו שביקשת ברשימה המקורית - האחוזים שביקשת לקנות הם רק מחצי התיק זאת אומרת אם נניח שיש לך 100,000 שח, רצית לקנות רק ב-50,000 לכן, שאתה אמרת שאתה רוצה נניח 20% על מניית X, קנית בעצם ב-10,000 שח לכן, כשאתה מבקש היום לקנות עוד 10% על אורכית, אני קונה לך ממה שנשאר לך (10% מה-50,000 מזומן ששמת בצד) בכל מקרה - אחרי הקניות היום יש לך עוד 37,500 (קנית היום 10% ועוד 10% ועוד 5% - על 50,000 - זאת אומרת קנית ב-12,500 שח)

big abas

New member
נלסון-איזה צייד מצאת אה חחחחחחח

מעניין למה תמיד האהבל הזה נופל לרשת שלך חחח

למעלה