סקר חדש של צעירים חסרי מנוח

mobyboy

New member
סקר חדש של צעירים חסרי מנוח

אנא ענו על השאלות הבאות: 1. מי מהדמויות של צעירים צריכה להבחר לראש ממשלת ישראל לדעתכם? 2. אם היו אומרים לכם שאחד או אחת השחקנים / יות עשו ניתוח לשינוי מין - במי הייתם חושדים ? 3. איזו דמות לדעתכם צריכה להעלם לנצח מהסדרה ? 4. לאיזו דמות הכי מתאים לערוך מופע סטאנד-אפ ? 5. איזו דמות צריכה לצאת מהארון ?? 6. מה לדעתכם היה המקוצע של ויקטור ניומן לפני שהצטרף לסדרה ? תשובות בקרוב !!! ניתן לשלוח הודעות גם אליי תודה

Dawn12

New member
התשובות שלי

1. מייקל. החלקלקות והתחכום יעזרו לו בכל מיני מניפולציות בכנסת, וחוץ מזה - בהסכמי שלום הוא יידע להכניס סעיפים קטנים לטובתנו.
2. לין. מצטער אבל משהו לא מסתדר שם בפרצוף. אולי זה בגלל האף שמסתיר את רובו? 3. רק אחת?? אוליביה, תומאס, כריס, ניל ומרי (בסדר הזה) 4. ג'יל כמובן! כל מה שהיא צריכה זה את קת'רין ומאק בקהל והמופע מסודר. היא כבר תשלוף את העקיצות מהשרוול, זה צריך להיות שוס היסטרי!
5. מריסה. זה לא שאנחנו לא יודעים כבר, אבל נראה לי שהגיע הזמן להודות בפומבי ברומן שלה עם לין. 6. לא הבנתי את השאלה

התשובות שלי...../images/Emo88.gif

1.ויקטור ניומן כאילו דא?! לבנאדם יש את זה בדם ולא יעזור כלום... 2.האמת שפעם אמרו את זה על אשלי (איילין דיוידסון המקסימה!) ובגלל שאני אוהבת אותה כ"כ אז אני יניח לה לנפשה ואבחר בבריאנה/ריאנה שקצת דומה לחיזר וקצת לגבר מכוער...
. 3.לדעתי תומס דלסרו והנימוק הוא ש- כאילו לא מספיק שנינה הפכה להיות משעממת גם ככה אז הוסיפו לה את סופר משעמם שגורר אותה ואותנו לבור אחד גדול של שיעמום... אח נינה... איפה הימים שהיית בהריון בחודש 9 וסחבת איתך את אסתר לבלות במעדונים שווים!!! (לא משנה שגם נפלת שם וכמעט יילדו אותך במקום אבל העיקר הכוונה...). 4. לג'קי צ'אן כמובן!!! חולה עליו!!! והוא היחיד שמצליח להצחיק מידי פעם ובמיוחד כשיש לו את העוזרת ג'יל. גם בבילי יש קצת הומור חבוי שהוא יכול להוציא החוצה, רואים את זה לפי החיוך הממזרי שלו... 5. אני חוששת שלין ויפה שעה אחת קודם! 6. הוא בטח לא מכר פלאפל ולא היה ליצן בימי הולדת והאמת שמה שמתלבש עליו בול (למרות שמאוד לא נעים לי להגיד) זה אחראי איזה שהוא גטו במלחמת העולם ה-2... סורי.... היה כיף לענות...!!!

sergew2

New member
התשובות שלי הן...

1) בלי שום ספק או התלבטות-ויקטור נימן!! עם ראש כמו שלו המדינה תתקדם בגדול! 2)מקנזי, יש לה פנים כאלה נפוחות מזכיר טיפה בן.. 3)אממ פה באמת קשה להחליט.. אוליביה או תומאס!(או שניהם) אחד משניהם בטוח חייב לעוף ומהר! 4)ג'יל עם קתרין-הופעה מצויינת! ניקי ודיאן-גם יהיה מצחיק.בראד-ג'ק-גם נראה לי יהיה מצחיק.. 5)כמה אפשרויות: מריסה, ראול, מקנזי ואולי בילי. 6) נראה לי שמשהו בצבא..אבל לא בטוח.

mobyboy

New member
אחלה תגובות

לסיכום: רובכם מסכמימים שהגברברים החלקלקים כמו ויקטור ומייקל צריכים לנהל את המדינה סטנד-אפ - אין ספק שזה צריך להיות זוג - קתרין וג'יל על משקל דבי ונולי ניתוח מין - אני דווקא חשבתי על אשלי אבל רובכם הצבעתם לין ולאת מהארון - אין ספק מריסה - התשובה האופטימלית לגבי מקצועות של ויקטור (כלומר של אריק בריידן) אין ספק שזה היה משהו עלוב, הייתי הולך בכיף על דוכן פלאפל - תודה לכולכם על התגובות

KOBEMANIA

New member
123456

1. ויקטור ניומן - לא בגלל שאני מעריץ את הדמות שלו בניגוד לכל הפורום הזה אלא בגלל שזה תפור עליו יש לו את הפוזה את הכריזמה את הכוח את הכסף את כל מה שצריך וחוצמזה הוא ניומן! 2.ג'ל אבוט - אני מת עליה בתור דמות בסדרה אבל יש סצינות מסוימות שאתה פשוט אומר ...........יש מצב? 3.ניל וינטרס כי פשוט נמאס לא בעצם קאסי הלוואי שתמות (סתם סתם היא פשוט מעצבנת כזאת) 4. מלקולם זה תפור עליו 5. אמממממממממממ אה כן ברוק הדוכס הוא רוצה את בילי לעצמו אז הוא מרחיק ממנו את מקנזי 6. רוצח סידרתי או ששיחק באיזה מערבון או משהו

more

1. וויקטור על זה אין וויכוח 2. דיאן עם הפרצוף הזה שלה לפעמים תוהים... 3. טרישה.... 4. ג'ק המחייך מתלבש עליו בול 5. וורטון-תמיד אהב להכאיב לגברים... 6. וייקטור היה בטח איזה רב משרתים עם מבטא אנגלי

dviridit

New member
תשובותי

1. ויקטור כריזמטי ויש לו ראש על הכתפיים. 2. מלקולם ויסלחו לי המעריצות אבל מאז ומתמיד היה מוזר בעיני 3 אוליביה לפחות עכשיו זה ברור, לא? 4. ג'ק אבוט מצחיק אותי עם ההברקות שלו תמיד. 5. תומאס יגלה את פול.גם לפול זה לא מגיע בעצם.. 6. הוא תמיד נראה טיפוס ספורטיבי אז שחקן טניס/שחיין. אגב פעם חלמתי עליו שהלכנו ביחד ליד ברכה ודיברנו והוא היה לבוש בגדי ספורט.

The Abbott Girl

New member
אני רוצה גם! ../images/Emo72.gif

1. מי מהדמויות של צעירים צריכה להבחר לראש ממשלת ישראל לדעתכם? האמממ או ויקטור כי הוא דיקטטור, או מייקל (מעתיקה משחר) כי הוא נחש 2. אם היו אומרים לכם שאחד או אחת השחקנים / יות עשו ניתוח לשינוי מין - במי הייתם חושדים ? דיאן 3. איזו דמות לדעתכם צריכה להעלם לנצח מהסדרה? אוליביה 4. לאיזו דמות הכי מתאים לערוך מופע סטאנד-אפ? פול? 5. איזו דמות צריכה לצאת מהארון ?? ראול 6. מה לדעתכם היה המקצוע של ויקטור ניומן לפני שהצטרף לסדרה? קברן

Pete® Pan

New member
../images/Emo41.gifגבירותי וגבירותיי-להלן תשובותיי!

1. כריסטין - (רק בשביל לעצבן את שחר
) היא תביא שלום על בטוח
"רק כריסטין תביא שלום, שלום שישמור עלינו..." כי "כריסטין טובה ליהודים!!!" חחח
2. קת'רין - יש לה קול של גבבבר!!! אין מצב שלא שמתם לב! צהובון - היא לא מחרמנת לך ת'צורה איך שהיא פותחת את הפה המדלדל שלה
3. מרי מרי מרי מרי מרי מרי (
) ואוליביה (בסדר הזה) (אה... ושכחתי עוד מישהו - ניית'ן!
4. ללא צל צילו של ספקוֹן - ג'יל! היא תקרע לכם את הטחול מרוב צחוק! ואם לא היא - אז דרו. יש לה את ה"ספאנק" הזה, את החוצפה שמבטיחה שעד שלא תיפלו מהכיסא, היא לא תסתום אותו! 5. בילי, ניק וריאן... (בסדר הזה) למה? - המבין יבין
6. צ'יפנדייל (
) או שרברב, עדיין לא סגור על זה... 7. תביא לנו עוד שאללללות!!! רוני פילוני פליצוני

mobyboy

New member
לאור ההתלהבות - עוד שאלות

1. איזה מן הדמויות מסתירה את העובדה שהיא עברה התעללות מינית בילדותה? 2. למי מהדמויות יש הורים מוסלמים ? 3. עם לדעתכם צריכה ניקי לשכב - ועדין לא שכבה ? 4. איזה מבין הדמויות הכי סביר שיבצעו גילוי עריות בשנה הקרובה? 5. איזה מן הדמויות לא הייתם לוקחים להפגנה בעד גוש קטיף ? תשובות בברכה :)

Pete® Pan

New member
../images/Emo41.gif ( שמעתם שזוּבין מתה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif)

1. מאק (רואים עליה, לא?)
לא מצחיק 2. לכל השחורים (בלי להיות גזען) 3. אני חושב שהשאלה צריכה להיות: עם מי ניקי לא שכבה? 4. אוליביה ודרו שאלה נוספת: (מאוד קשה!) איזה מהדמויות שבסדרה עוד לא עברה הפלה?

גם אני רוצה להשתתף....! ../images/Emo6.gif

1. איזה מן הדמויות מסתירה את העובדה שהיא עברה התעללות מינית בילדותה? אוליביה אני חושב. כי היא כזאת שתלטנית שמצדיקה את עצמה בכל מצב בחיים, כנראה ככה למדה מההורים שלה... מסכנה...
2. למי מהדמויות יש הורים מוסלמים ? ושוב הייתי הולך על אוליביה ודרוסילה, תמיד חשדתי באמא שלהן שהיא ממרוקו...
3. עם לדעתכם צריכה ניקי לשכב - ועדין לא שכבה ? אם רקס סטרלינג היה בחיים, היה נחמד לראות משולש ואיך היא גונבת לקתרין חברתה את הגבר שלה. מצד שני רקס לא בחיים, כי ניקי ירתה בו (והמבין יבין
) 4. איזה מבין הדמויות הכי סביר שיבצעו גילוי עריות בשנה הקרובה? זו שאלת צחוקייה כביכול, אבל למען האמת... טוב לא משנה (ושוב, המבין יבין ;)) אני יודע שניקולס היה רוצה קטע עם וויקי חוץ משרון (ג'ושוע תמיד אמר בראיונות שזה לא פייר שיש לו אחות חרמנית בסדרה והוא לא יכול להתמזמז איתה). 5. איזה מן הדמויות לא הייתם לוקחים להפגנה בעד גוש קטיף ? אסתר, כי היא מתקפלת מהר ואין לה חוט שידרה. הייתי לוקח את ג'יל שתפקד על כולם ואת לין העוזרת שלה, שתארגן את כל הדברים הנחוצים, תכין שלטי חוצות, וגם ניקי - לעיצוב האמנותי שלהן

dviridit

New member
תשובותי

1. מאק שנראית תמיד אומללה. 2. ראול נראה הכי קרוב לדעתי. 3. עם מייקל גם כדי להכעיס את ויקטור וגם כי התלבטתי בינו לבין פול והוא נראה רזה מדי בשבילה. 4. טרישה עםמ אביה כי גם ככה הוא נצפקד כבר כבעלה. 5. כריס לא טיפוס מפגין. תמישד עושה דברים בשקט.

KOBEMANIA

New member
SO

1. אני מהמר על לין כי בחיים לא ראיתי אותה במיטה בכלל אני חושב שהיא היחידה בסדרה שעוד לא שכבה עם לפחות אחד השחקנים או שיש לה משפחה בעצם היא ומריסה זוג מנצח
2. לאוליביה בטוח 3. ניקי צריכה לשכב עם ריאן ככה היחסים עם הבת באמת יגיעו לקיצם 4. אני לא זוכר שמות אבל המדקלם הזה הבן של אוליביה וזאת שהיה לה אבעבועות הבת של דרו או פול ומרי 5. את מקנזי לא הייתי רוצה שיצלמו אותה

ים כחול

New member
תשובות לשאלות ראשונות ../images/Emo13.gif

1. מי מהדמויות של צעירים צריכה להבחר לראש ממשלת ישראל לדעתכם? ויקטור ניומן - כי רק עם כוח הטרוריסטים מבינים !!! 2. אם היו אומרים לכם שאחד או אחת השחקנים / יות עשו ניתוח לשינוי מין - במי הייתם חושדים ? אני עם הרוב - דייאן - משהו בפנים שלה לא הגיוני , לא נשי !!!! 3. איזו דמות לדעתכם צריכה להעלם לנצח מהסדרה ? אוף יש המון !!! אבל אוליביה ראשונה בתור החשוב הזה חחח אחריה ניק פול מרי טרישה ועוד.... 4. לאיזו דמות הכי מתאים לערוך מופע סטאנד-אפ ? הצמד הבלתי מנוצח - ג"אק וג"יל - ענקיים כשהם יחד ולחוד !
5. איזו דמות צריכה לצאת מהארון ?? פיליפ כשיתבגר (אם ה-נס הזה יקרה שוב ) סיבה : אפילו פעם אחת לא הראו אותו עם בחורה , רק עם המאמנים שלו או עם חבריו לקבוצה ... בעתיד אולי הוא יסתכסך עם אמא נינה בגלל מאמן ששניהם יחשקו בו....
6. מה לדעתכם היה המקצוע של ויקטור ניומן לפני שהצטרף לסדרה ?- תשובה :קצב או שוחט בבית מטבחיים ..... ?

ים כחול

New member
תשובות לסדרת שאלות שניה ../images/Emo141.gif

1. איזה מן הדמויות מסתירה את העובדה שהיא עברה התעללות מינית בילדותה? השערה : מאק סיבה: חשדנית בטירוף דכאונית ופאסימית . 2. למי מהדמויות יש הורים מוסלמים ? השערה : אוליביה ... ? 3. עם מי לדעתכם צריכה ניקי לשכב - ועדין לא שכבה ? תשובה :עם מיגל סיבה : אחרי שנים של נאמנות ובישלולים טעימים היא צריכה להכיר לו טובה ולו לפעם אחת ....
4. איזה מבין הדמויות הכי סביר שיבצעו גילוי עריות בשנה הקרובה? תשובה :
5. איזה מן הדמויות לא הייתם לוקחים להפגנה בעד גוש קטיף ? גם אני לא הייתי לוקחת את אסתר כי היא מסוכנת ליערות הפרי שם ... כבר היה לה עבר מפוקפק עם שריפות .... תשובה נוספת : את הדמות משאלה 2 ..... מן הסתם.

גם אני רוצה ../images/Emo70.gif ../images/Emo42.gif

1. מרי! 2. מוסלמים דווקא? אולי בריטני - יש זה במראה שלה איזה ניצוץ מרוקאי. 3. אני אוותר על השאלה - ניקי היא גם ככה אחת הדמויות השנואות עלי. מצידי שתשכב עם מי שבא לה - העיקר שתקבל התקף לב באמצע ותתפגר. 4. ג'ק ואשלי - הוא הרי כל כך מתעניין תמיד ביחסים שלה עם גברים, אם תשאלו אותי כל החטטנות הזאת נובעת מקנאה...
5. ? ? ?

ולשאלות הראשונות:

1.ויקטור. כמה שאני שונאת את הדמות - הוא ידע לתחמן עניינים לטובתנו. 2. ראול. הוא קצת נשי. 3. אוליביה! ואחריה: מרי, ניל וניקי. 4. ג'יל, כמובן, זה לא ברור מאליו? 5. לין. האובססיה לפול היא רק ניסיון להסתיר את הנטיות האמיתיות שלה. 6. מוכר מדלת לדלת, או מלצר במסעדה.

למעלה