סקר חדש - "צלם הפורום"

Ronen B

New member
דברים שרואים משם../images/Emo163.gif...

למי שתוהה מה חיפשתי שם ..... מתוך אחד הטיולים הזכורים יותר לטובה- ערד->מצדה. תודה אילן.

timon1

New member
בוא'נה, כשתעמוד על הפודיום

ותזכה במיליונים, אל תשכח מי הביא אותך לפה
אגב, קולי הולך אליך כמובן למרות שפעם היית קודם כל צלם ואח"כ רוכב והיום הכל התבלבל
אין, פשוט אין על הצילום שלך!!

BikingViking

New member
התחרות קשה וצמודה ../images/Emo124.gif

מצד ימין של הזירה, במכנס האדום, שי שרון, האיש והעדשה, אשר סוחב בגבורה 50 קילו ציוד צילום. אין אירוע אופניים שהאיש לא מתייצב על ציודו. אולי חפרפרת לאחד המגזינים הזרים ?
ומצד שמאל, "המסתערב" , רונןB. האיש שבכל רכיבה, ללא יוצא מן הכלל (לפחות אלו שלי יצא לעשות איתו), מתייצב עם "קיט מלא", וללא תירוצים. אין טיול ללא תיעוד. אין רכיבה ללא מצלמה. תמיד רץ קדימה, מסתתר מאחורי שיח או מתחת לסלע ומצלם מזווית בלתי אפשרית... כבוד

רֶשֶף

New member
../images/Emo188.gif סליחה שאני עוכר שמחות ../images/Emo4.gif

אבל אני לא מבין למה צריך להפוך כל דבר ל"טקס בחירת איש השנה". בשביל מה לדרג, לתייג, ולהכתיר אנשים כ"טוב יותר", "טוב פחות", "הכי טוב"? זה מה שיהפוך את הקהילה למגובשת יותר? עם כל רחשי החיבה והידידות שאני רוחש לרונן, אני לא חושב שהייתי מסוגל לבחור בינו לבין שי שרון לבין אלון רון לבין אילן שחם לבין עודד כהן לבין ויקטור ועוד רבים אחרים שהציגו פה צילומים מדהימים, בין אם מתוך ניסיון מקצועי עשיר ובין אם מתוך פוקס של אחד למיליון. לכל אחד יש את הסגנון שלו ואת היחוד שלו. טוב שלא צמחה פה קטגוריה "האופניים הכי פצצתיים". (או שצמחה כבר ואני פשוט לא בעניינים
) הכל חייב להיות כל כך תחרותי?

schwinnie

New member
יש משהו במה שאתה אומר

אבל נראה לי שהמטרה היא לא רייטינג, אלא למלא את המפגש בתכנים. אני מקווה שהמועמדים לא לוקחים ברצינות יתרה את ה"תחרות" ולא יפגעו אם לא יזכו בזהב. עצם העלאת המועמדות שלהם הינה כבר הבעת הערכה לפועלם/כישרונותיהם (למעט כמה קטגוריות ייחודיות והיתוליות במיוחד).

יניב x

New member
יאללה קלילות, רשף... קצת היתוליות..

מה זה, אשכנזי נהיית ?
הגזמת לגמרי שאלת בשביל מה ? בשביל הכייף. קצת מקשקשים
לא צריך להתרגש ו"להשבית שמחות" נתראה במפגש

רֶשֶף

New member
מכל מלמדי השכלתי ../images/Emo132.gif

ואין ספק שאני לא יכול להתחרות בקטגוריית "היתוליות" עם מי שהספֵּציָלִיטֵ'ה שלו בענייני קלילות זה לרחף באויר בתחתוני בוקסר פרחוניים
אני האחרון שאשבית לך את הכיף
אכן, נתראה במפגש.

ולי יש מועמד אחר....

ואולי לא בדיוק מועמד, אלא משהו טכנולוגי. אני חושב שמה שהפך את כולנו לצלמים טובים (ויש כאן כמה שאפשר ממש לראות את מגמות השיפור המדהימות שלהם- עיין ערך מנהל הפורום...) הוא ה צ י ל ו ם ה ד י ג י ט ל י . . . . לדעתי הצילום הדיגיטלי הפך הרבה צלמים לטובים יותר, חשיפות טובות יותר, קומפוזיציות וכד'. המשוב המיידי והפורמט הדיגיטלי יוצר תהליך לימוד מהיר להפליא שיחד עם קצת כישרון הפך הרבה מאוד צלמים משפחתיים חובבים לצלמי אופניים מעולים ואת הדוגמאות אפשר לראות כל יום כאן בפורום...

IlanShacham

New member
../images/Emo45.gif הצילום הדיגיטלי בהחלט הופך את

כולנו לצלמים הרבה יותר טובים.

yehodap

New member
../images/Emo24.gifקודם כל תודה שאני בפנים |כן

רק ההגעה שלי אומרת הרבה
כך אני חושב בכל מקרה - התחושות של הרוכבים הם חלק מהתמונות וחלק רב ממילות הצלם כאשר הוא מוריד תמונות לפורום ומוסיף משהו כמו:
תראו איזה עליה
או פרח יפה באמצע שומקום
או שלג וקר ורוכב במרכז רוכב אופניים אני רק רוצה לאמר
תודה לכולם ולמנהלי הפורום הנכבד ואם אזכה ואם לאו זה חלק מהפאןFUN חג שמח נ.ב. עוד מעט מעלה תמונות משבת

למעלה