סקר חדש - "צלם הפורום"

IlanShacham

New member
סקר חדש - "צלם הפורום"

לקראת מפגש הפורום הנכם מתבקשים להצביע על הזוכה בקטגוריית "צלם הפורום". הקריטוריונים הם איכות התמונות, בעיקר בקטע של העברת תחושת הטיול לקורא בפורום, וכמובן שיתופנו בתמונות
לחצו על "סקר" בשורה הכחולה למעלה כדי להצביע. המועמדים הם: שי שרון (sms25) ויקטור זאנה (viczan1) Ronen B yehodap עודד כהן (ody cohen) אלונה (alonaski) גדי אלוני דוד ניצן עבור כל אחד שמתי קישור לשרשור התמונות הראשון שמצאתי. הצלמים (או מעריציהם) מוזמנים לשים קישורים לעבודות נוספות. אז יאללה, רוצו והצביעו

IlanShacham

New member
הקטגוריה הבאה - טייל מצטיין

למי שחורש את כל הארץ בגלגליו, וכמובן - רץ לספר לחבר'ה. המועמדים כרגע: ויקטור זאנה (viczan1) אבינועם דור (avinoamd) גדי אלוני ירון פ. (yaronp) שלמה שפרן (shl17) עודד כהן (ody cohen) אם יש מועמדים נוספים - נא להציע עכשיו

שכחת מטייל אחד...

אבל אני בוחר לא לפרסם את שמו, בפעם הקודמת שהוא סיפר על הטיול שלו, הוא עורר פה ויכוח לוהט.

bez

New member
מה עם דוד ניצן ורכסים ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

את רוב הטיולים של רכסים יזמו אחרים

אני רק רכבתי ותיעדתי. המסלול הראשון שתועד היה ביולי 98. ההתחלה היה סיפור קצר ומפה סכמתית שצירתי במחשב. בנובמבר מני תרם לנו מצלמה עם תפריטים ביפני שמעולם לא שווקה בשוק המערבי. ב 99 הגרפיקה כבר יותר מגוונת. ב2001 סיימתי את הכתבות בהייתי ונהנתי ואני חושב שביולי באותה שנה זה הפך ל"רכבתי ונהנתי" משפט שמלווה אותי עד היום.

JacobLevin

New member
הפריהיסטוריה

אכן אין ספק, דוד הוא רוכב ומתעד סידרתי. במקרה עשיתי קצת סדר ביום כיפור (כלומר, העברתי את הבלגן ממדף אחד לשני) ומצאתי תמונה של דור המייסדים. והחידון: 1. איפה היינו? 2. מה מקור החולצה הימנית? 3. הערכה לשנת הצילום בהנחה שהחולצה המדוברת היא בת שנה או פחות.

JacobLevin

New member
ההמ... אני אקח את זה כמחמאה ../images/Emo11.gif

הייתי מהמר בערך על הבר מצוה שלך.

היי כולם - מי שיצביע עבורי ../images/Emo8.gif

וישלח לי תמונה שלו משלשל לקלפי - יקבל צ'ופר במפגש הפורום
אולי זה שוחד בחירות אבל אל תגידו לאף אחד

טיראן מ

New member
שי שרון ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ותמונות ה"רפאים" שלו במדרגות ירושלים היו רק גולת הכותרת של צילומי טיולים, תחרויות ועוד (ראו פורום FR).

sms25

New member
תרשו לי להוסיף עוד קישור

לתמונות שצילמתי אתמול בצובייק.

יניב x

New member
יוווו - מדהים. תיכנסו לקישור

אני לא מתיימר להיות מבין גדול בצילום אבל התמונות הללו זו אומנות מדהים מן הסתם בחירתי תהיה שי שרון למרות שהצעתי את מועמדותו של ויקטור שברת אותי

Ronen B

New member
../images/Emo45.gifמותר לפרגן למתחרים ? ../images/Emo8.gif

שי שרון- האיש והעדשה....| רק שתבינו איזה "כלי" הוא סוחב איתו ....

IlanShacham

New member
והנה רונן בפעולה ../images/Emo13.gif

פרס למי שמצליח להבין את הפוזיציה שלו כאן

למעלה