סקר חדש וחשוב:

קרניצן

New member
סקר חדש וחשוב:

במצב שאתם לפני מכשול טכני (עליית מדרגה, ירידה תלולה וכו') ואחד הרוכבים פוחד לעבור ... איך ואיזה לחץ אתם מפעילים עליו כדי שישתכנע לעבור??? תשובות מקוריות יזכו בהמון:
תשובות מצחיקות יזכו בהמון:
תשובות רציניות יזכו בהמון:
יאללה לעסק.

dyego

New member
תגובה ששמעתי היום....

מפי רוכב מאושיות הפורום: "יאללה יא ה@#$! סע כבר, מה יכול לקרות, סה"כ מדרגה של מטר....." תמיד עוזר לעבור מכשול,דעתי.....

dyego

New member
לדעתי כמובן.... ../images/Emo161.gif../images/Emo152.gif../images/Emo151.gif

roirosenthal2

New member
"כן עשינו את זה אתמול בטיולילה

"כן עשינו את זה אתמול בטיולילה בלי פנס" "סבא של שמוליק עשה את זה שבוע שעבר במנואל" וכמובן "תראה אפילו היא הצליחה.." אם יש רוכבת באיזור והאובייקט שייך למין השעיר יותר. דרך אגב, אחלה רכיבה הייתה היום כיפאק למדריך

alonaski

New member
תשובה אישית:

אני קוראת לו בד"כ: יאללה יא שמנדריק!! קרניצן - תזיז את עצמך ואת הגרוטאה שלך ותן לעבור! אתה תוקע פה את כל השיירה מאחורה! (הערה: גם אם לא בהכרח קוראים לו קרניצן...
)

yehodap

New member
מציע לעבור לפניו אם זה לילה

ובורח לו !!! סתם אומר לו שמחכים לו למטה" 70 ב ת ו ל ו ת" !!! אולי זה יעזור או לא עובר - מציע לו 90 בתולות בנות 17-21 ואם גם זה לא עוזר אולי הטבע יעשה את שלו ויום אחד הוא יעבור

Saar G7

New member
סיפור שקרה באמת

חבר טוב ראה אותנו יורדים את הירידה הלבנה ליד הגשר לכיוון תל חדיד. לשאלתו איך אנו יורדים את זה ענינו "עוצמים עיניים ועוזבים ברקסים" לאחר זמן קצר עברנו שם שוב, הבחור ללא השתהות יורד את הירידה במהירות מטורפת על סף אובדן אחיזה. לקראת המפגש עם הכביש הוא בולם קצת ונעצר. כל הכבוד אמרנו לו, אבל בפעם הבאה תאט קצת! עונה הבחור, תשמעו, זה היה מפחיד, אבל בסוף תיחמנתי ופקחתי עיניים! איך שאנחנו צחקנו!!

Cobe Anan

New member
בירידה זה לא בעיה. דחיפה קלה וזהו..

כל דבר אחר, אני פשוט עושה בעצמי, לא צריך יותר מזה. אם תראו את האופניים שלי, תבינו כמה זה מביך לא להצליח אחרי שאני עושה את זה..

gradar

New member
../images/Emo18.gifאפילו לא בצחוק../images/Emo18.gif

מספיק פעם אחת שתשכנע בגלל לחץ חברתי מישהוא לעשות אלמנט טכני שהוא פוחד לעבור והוא ינסה ו.... יפול ו.... ינזק ו.... עוד תצטרך גם לחלץ אותו ו.... אולי אפילו תקבל איזו תביעה משפטית קטנה (או גדולה) לקינוח.... בקיצור שלא תעז לעודד מעבר מכשול, להיפך תראה לבחור שגם אתה יודע להפעיל שיקול דעת, תעודד אותו בכך שיש לפניו עוד שנות רכיבה רבות ויהיו הזדמנויות נוספות (לא צריך ליפול דווקא במשמרת שלך). חג שמח, ה-רדר

darganyuval

New member
נכון אבל יש מצבים שבהם צריך להפעיל

לחץ כמובן תלוי בבן אדם ובמכשול. אם זה איזה דרופ או משהו אז לא כי התוצאות יהיו רציניות אבל אם זה איזה סקיני אז למה לא?

קרניצן

New member
../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif

מה אתה מקלקל שמחות ?

menzib

New member
בעליות יש מצב שאני מדרבן או צועק

"זזזווווווזזזזוווו", אבל בירידות אחי, חס וחלילה, שם הנזק המצטבר יכול להיות אפאס. וחוצמיזה אופו אתה???!!!! לא רואים אותך!!! שמעתי שאתה רוכב תוך כדי בכי על העבודה. צרות של עשירים

למעלה