סקר חברת השקעות

מצב
הנושא נעול.

motygv

New member
סקר חברת השקעות

סקר חברת השקעות
נעשה סקר, אך אין בו די המלצות. ברשותי כמאה אלף ש"ח, יש המלצות לאיזו חברת השקעות לפנות ומדוע? תודה מראש לעונים. מוטי

dimitry

New member
אני מציע שתפנה ל- ehudw

סקר חברת השקעות
נעשה סקר, אך אין בו די המלצות. ברשותי כמאה אלף ש"ח, יש המלצות לאיזו חברת השקעות לפנות ומדוע? תודה מראש לעונים. מוטי
אני מציע שתפנה ל- ehudw
שכותב פה בפורום. הוא בדיוק מארגן רשימה של אנשים מהפורום למען מעבר לבית השקעות שיציע לנו עיסקה טובה אם נעבור ביחד. תצטרף לרשימה... בהצלחה

עמלות

סקר חברת השקעות
עמלות
יש לי ברשותי כצה מאות אלפי שקלים, אני לא מבינה גדולה בבורסה וגם לא ממש רוצה להבין, עובדת לפי אינטואציות, מחפשת בית השקעות שיענה על 2 הקרטריונים הבאים: 1. עמלות יותר נמוכות מהבנקים(מקבלת כרגע הטבה של 50%) 2. יעקבו בנאמנות אחרי התיק וינהלו בהתאם לדרישותיי. מישהו מכיר חיה כזו?

dw2322

New member
מתארגנת כאן קבוצה

עמלות
יש לי ברשותי כצה מאות אלפי שקלים, אני לא מבינה גדולה בבורסה וגם לא ממש רוצה להבין, עובדת לפי אינטואציות, מחפשת בית השקעות שיענה על 2 הקרטריונים הבאים: 1. עמלות יותר נמוכות מהבנקים(מקבלת כרגע הטבה של 50%) 2. יעקבו בנאמנות אחרי התיק וינהלו בהתאם לדרישותיי. מישהו מכיר חיה כזו?
מתארגנת כאן קבוצה
אתם מוזמנים לעיין בשרשורים בעניין ההתארגנות הקבוצתית של אהוד. מצ"ב 2 הקישוריות למטה.

קרלטון

New member
היא מחפשת מנהל תיקים

מתארגנת כאן קבוצה
אתם מוזמנים לעיין בשרשורים בעניין ההתארגנות הקבוצתית של אהוד. מצ"ב 2 הקישוריות למטה.
היא מחפשת מנהל תיקים
הקבוצה הזאת מחפשת ברוקר

idoba2

New member
מומלץ לחפש אותו במקומות "הגונים"

נכון, מחפשת מנהל תיקים אמין וזול
יותר. באינטרנט עלולים להידבק לכסף שלך כל מיני.... שלא היית רוצה שידבקו. גשי פיזית לבתי השקעות ותתענייני במה שיש להם להציע לך. הצעה שלי: עדיף לך קודם לנסות לבד. יש סיכוי שאת תעשי את זה לא פחות טוב מאותו אחד שינהל, ודי בקריאת הידיעות בעיתונות כדי להבין מה הכוונה.

ניגשתי לבית השקעות

יותר. באינטרנט עלולים להידבק לכסף שלך כל מיני.... שלא היית רוצה שידבקו. גשי פיזית לבתי השקעות ותתענייני במה שיש להם להציע לך. הצעה שלי: עדיף לך קודם לנסות לבד. יש סיכוי שאת תעשי את זה לא פחות טוב מאותו אחד שינהל, ודי בקריאת הידיעות בעיתונות כדי להבין מה הכוונה.
ניגשתי לבית השקעות
הבעיה שהם רוצים 1% מכספי על ניהול התיק, ללא קשר לגובה התשואות, זו נראת לי גניבה לאור יום

yair24

Member
תראי

ניגשתי לבית השקעות
הבעיה שהם רוצים 1% מכספי על ניהול התיק, ללא קשר לגובה התשואות, זו נראת לי גניבה לאור יום
תראי
מצד אחד את רוצה שינהלו לך את הכסף כדי שאת בעצמך לא תצטרכי להשקיע זמן וללמוד. ומצד שני את לא רוצה לשלם להם עמלות על ניהול הכסף. למה 1% מכספך נראה לך גניבה? (אני מניח שזה 1% שנתי?) אני מבין למה, כי הם אומרים לך שזה ללא קשר לגובה התשואות. כלומר הם ישרים ואומרים לך את האמת, שגם אם הם יניבו לך תשואה שלילית, הם עדיין לוקחים 1% מהכסף על הניהול. לי זה נשמע אמין והוגן ומקובל. אני מניח שאם מישהו יבוא ויגיד לך שהוא מוכן לקחת לך 1% מהכסף רק בתנאי שהוא מניב לך 10% ומעלה אז זה ייראה לך הוגן. לי זה ייראה חשוד. כי מי שמבטיח דבר כזה למעשה אומר אחד מהשניים: 1. או שהוא מבטיח לך 10% שנתי - כולנו יודעים שאי אפשר להבטיח דבר כזה. 2. או שהוא מבטיח לך שהוא עובד חינם בשבילך. - נשמע מוזר לא? למה שמישהו יבטיח לא לקבל תשלום במידה והוא לא יצליח לעשות משהו שהוא בלתי אפשרי לעשייה? הרי מזה נובע שהוא מבטיח לך שהוא עובד בחינם בשבילך. תיזהרי מהבטחות כאלה.

קרלטון

New member
כמה מאות אלפי שקלים

ניגשתי לבית השקעות
כמה מאות אלפי שקלים
זה תיק קטן יחסית לתיק ממוצע המנוהל על ידי בית השקעות. אם יש לך 300K ש"ח, אז הרווח השנתי שלהם מהתיק שלך הוא 3,000 ש"ח. בואי נאמר שהם מתייחסים לתיק שלך בממוצע פעם בחודש, עושים פעולות, נותנים לך דיווחים ועונים לשאלות שלך. מדובר על 250 ש"ח בחודש. אני לא הייתי משקיע יותר משעות ספורות בחודש בלקוח שמכניס לי כזה סכום. כמה את היית עובדת בשביל סכום כזה? לא נראה לי שישתלם להם לנהל לך בפחות מזה. תוכלי אולי לנסות את אלטשולר שחם, שמעתי על עמלות נמוכות יותר אצליהם אבל בהיקף תיק של מעל למיליון ש"ח. בהצלחה.

ehudw

New member
את צריכה לראות מהן האלטרנטיבות

ניגשתי לבית השקעות
את צריכה לראות מהן האלטרנטיבות
מכיוון שלהגיד 1% יקר לי אני לא עושה את זה זה לא נכון לעשות. כיום, ללא שמישהו מנהל לך את התיק את משלמת כ 0.25% דמי פקדון ני"ע. כשאת מדברת עם בית השקעות תאמרי שבררת והציעו לך פחות. עוד גורם שאת צריכה לבדוק הוא עמלות הקנייה והמכירה, מכיוון שמנהלי תיקים נוהגים לעשות הרבה פעולות בחשבון. לכן גם אם ירצו ממך 0.5% על ניהול התיק תבדקי גם כמה תשלמי ע. ק/מ, שלדעתי הוא גורם יותר משמעותי. שיהיה בהצלחה

dw2322

New member
אופס,צודק, טעות שלי ../images/Emo3.gif

היא מחפשת מנהל תיקים
הקבוצה הזאת מחפשת ברוקר
אופס,צודק, טעות שלי

אמנם יהיה נחמד אם הברוקר של הקבוצה התארגנת יוכל להציע גם שירותי ניהול תיקים (למשל, כלל בטוחה, המציעים גם שירותי ניהול תיקים וגם אפשרות למסחר עצמאי) אולם אלו בכ"ז מאפיינים די שונים.

shlma3

New member
בית השקעות

עמלות
בית השקעות
מתגבשת קבוצה להשקעה בבית השקעות הצטרפי אליהם

shlma3

New member
הצטרפות לפורום השקעה של מוטי

סקר חברת השקעות
מוטי איך מצטרפיל לפורום שלך להשקיע בבית השקעות

ehudw

New member
מה שמעוניינת המתעניינת זה מישהו

מוטי איך מצטרפיל לפורום שלך להשקיע בבית השקעות
שינהל לה את התיק. כתבתי לך לפרטי את בתי ההשקעות שכדאי לך לבחון- או לשאול בטלפון או (לפחות בפעם הראשונה כי בעקרון כולם עובדים אותו דבר) להיפגש פנים מול פנים ושיסבירו לך מה זה אומר שינהלו לך את התיק. אנשים פה אמרו לך שכדאי לך לנהל לבד- לדעתי זה לא נכון ולא נבון. אם את לא יודע תני למומחים לעשות זאת. נכון שהיו מקרים לא נעימים אבל לא כולם ככה. חכו עד שחיים הכט יבחן את התחום הזה... את מוזמנת בנתיים להכנס לפורום וללמוד מנסיונם של חכמים (אני כל יום לומד דבר חדש) וגם להזהר מכמה אנשים. ובבוא היום תעברי לנהל את התיק בעצמך. וואי יצאה לי הגדה קטנה. דזבין אבא בתרי זוזיי. דבר אחרון. גם לגבי עמלות שירצו ממך לניהול התיק את יכולה להעזר פה באנשי הפורום.

ehudw

New member
מוטי, אתה רוצה שינהלו לך את התיק או

שינהל לה את התיק. כתבתי לך לפרטי את בתי ההשקעות שכדאי לך לבחון- או לשאול בטלפון או (לפחות בפעם הראשונה כי בעקרון כולם עובדים אותו דבר) להיפגש פנים מול פנים ושיסבירו לך מה זה אומר שינהלו לך את התיק. אנשים פה אמרו לך שכדאי לך לנהל לבד- לדעתי זה לא נכון ולא נבון. אם את לא יודע תני למומחים לעשות זאת. נכון שהיו מקרים לא נעימים אבל לא כולם ככה. חכו עד שחיים הכט יבחן את התחום הזה... את מוזמנת בנתיים להכנס לפורום וללמוד מנסיונם של חכמים (אני כל יום לומד דבר חדש) וגם להזהר מכמה אנשים. ובבוא היום תעברי לנהל את התיק בעצמך. וואי יצאה לי הגדה קטנה. דזבין אבא בתרי זוזיי. דבר אחרון. גם לגבי עמלות שירצו ממך לניהול התיק את יכולה להעזר פה באנשי הפורום.
מוטי, אתה רוצה שינהלו לך את התיק או
לנהל לבד?

ehudw

New member
שלחתי הודעה בפרטי לכל הקבוצה (גם

תגיד אהוד איך מתקדם הסקר שוק שלך?
שלחתי הודעה בפרטי לכל הקבוצה (גם
לך) אבל מה שכן אני אשמח אם אנשים ימשיכו להשתתף בסקר שביעות הרצון...

מצב
הנושא נעול.
למעלה