סקר הסירחון הגדול

אייבורי

New member
סקר הסירחון הגדול

לא, הפעם לא מדובר על פוקים או אווירה ריחנית. אלא בקשר לריח הגוף. האם אתם רגישים לריח הגוף של הבן זוג? האם עושים סקס גם ללא מקלחת ? האם ריח טבעי שלו\ה מעוררים בכם תאווה או עיקום אף ? האם אתם מתקלחים אחרי סקס או אוהבים שיש ריח סקס עליכם במהלך היום? האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי שלהם משך אותכם במיוחד ? תארו האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי היה דוחה ? האם במחזור יש ריח שונה ? האם הריח במחזור מעורר יותר ? איזה ריח של בושם אתם אוהבים במיוחד? <אייב ריחני במיוחד אחרי ספורט של בוקר>

honey bundle

New member
אני לא יכולה להגיב

גם ככה היום בעילפון חושים רק מהמחשבות. ריח ריח ריח ריח ריח ריח ריח ריח ריח ריח עושה לי את זה בגדול. <מבטיחה יותר מאוחר לבוא להשלים>

honey bundle

New member
טוב, עכשיו עונה

האם אתם רגישים לריח הגוף של הבן זוג? מאההההוד. הכל כימיה.
האם עושים סקס גם ללא מקלחת ? בודאי
האם ריח טבעי שלו\ה מעוררים בכם תאווה או עיקום אף ? מראה עיניים הוא נעים גם הזכרונות טובים אבל הריח הוא שמשחרר את התאווה לאויר החופשי.
האם אתם מתקלחים אחרי סקס או אוהבים שיש ריח סקס עליכם במהלך היום? לא מתקלחת. שעות אחרי רוצה להרגיש את מה שהיה ולדעת שגם הוא שרוי באותה עננה.
האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי שלהם משך אותכם במיוחד ? תארו. אייב, מה זה תארו? מה זה בגרות בהבעה
וברצינות, יש פרטנרים שריח הגוף שלהם הוא כמו שתיארתי כאן, גורם לי לפיק ברכיים, ליובש בגרון, לדופק מהיר ולאיבוד שליטה ויש כאלו שממש לא ואז זה לא זה וזהו זה. כימיה, אמרתי.
האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי היה דוחה ?
איזה ריח של בושם אתם אוהבים במיוחד? לא ממש אוהבת בושם. אאאאאאפצ'י.

mpanda

New member
עונה..

האם אתם רגישים לריח הגוף של הבן זוג?כן מאוד חוש הריח שלי מפותח מאוד. האם עושים סקס גם ללא מקלחת ?תלוי עד כמה אני חרמנית.. האם ריח טבעי שלו\ה מעוררים בכם תאווה או עיקום אף ?תלוי בבחורה.. יש כאלה שריח הגוף שלהם יכול להטריף אותי ויש כאלו ש..עיקום אף זה עוד עדין האם אתם מתקלחים אחרי סקס או אוהבים שיש ריח סקס עליכם במהלך היום? אני אוהבת את הריח שנשאר על הגוף..אז אם אני לא יוצאת מהבית..אני מושכת את המקלחת עד הקצה.. האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי שלהם משך אותכם במיוחד ?כן תארו אממ..לתאר.. אני לא יודעת אני פשוט מסוגלת להסניף אותה כל היום.. עצם העובדה שהיא לידי תטריף אותי..וסשן סקס מטורף כל עוד לא צריך לצאת מהמיטה האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי היה דוחה ? בלעע כן. האם במחזור יש ריח שונה ? כן אני שונאת את הריח הזה האם הריח במחזור מעורר יותר ? לא אותי.. איזה ריח של בושם אתם אוהבים במיוחד? ריח של בושם זה נעים..במיותק המתוקים לא משנה בושם של גבר או אישה..אבל הטעם בלעע.. שיהיה לכולם יום יפה..

סנטיו

New member
זעה, מגרה

אני באופן אישי, אוהב אותם, כמובן עם אותו בחור ממש הורס, מזיע. אני רק שואף את הזעה, וכבר עומד לי. זאות גם הסיבה שאני מתחרמן ממקלחות זהב, בשתן יש את אותו חומר שיש בזעה (די מלוח), ושהו עוד נוזל על הגוף ביכלל.

Cגלית

New member
עונה-

האם אתם רגישים לריח הגוף של הבן זוג? רגישה לריחות בכלל, מאוהבת בריח שלו. האם עושים סקס גם ללא מקלחת ? גם ללא סבון. האם ריח טבעי שלו\ה מעוררים בכם תאווה או עיקום אף ? ריח טיבעי ובריא מעורר תמיד. האם אתם מתקלחים אחרי סקס או אוהבים שיש ריח סקס עליכם במהלך היום? אוהבת את הריח שלו עלי. האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי שלהם משך אותכם במיוחד ? תארו- ריח הוא כוח חזק, יכול לחשמל אותי או לדחות אותי, כשהוא מחשמל..בלתי אפשרי לתאר. האם היו לכם פרטנרים שהריח הטבעי היה דוחה ? לא מתקרבת לריחות דוחים. האם במחזור יש ריח שונה ? כן. האם הריח במחזור מעורר יותר ? כן. איזה ריח של בושם אתם אוהבים במיוחד? בושם תשוקה טיבעי.

אייבורי

New member
פסססססססססססססס

מואהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

למעלה