סקר המשך:אחרי שנדהמנו ממתי קמים

סקר המשך:אחרי שנדהמנו ממתי קמים

בבוקר
מתי אתם הולכים לישון?
אני כמה בחמש וחצי אבל נרדמת בסביבות תשע (21:00) פלוס מינוס. אני רואה שחלק מאיתנו מקפלות כביסה בבוקר, זה כי "קורעים" את העיר בלילה? או כי ישנים מוקדם או כי.....(נא להשלים את החסר
)

כל יום משהו אחר....

הכי מוקדם זה 22:00 (מלבד מקרים חריגים שפשוט נמרחים כבר ב - 21:00 במיטה של הילד יחד איתו) והכי מאוחר - 02:00

תלוי איך את מגדירה "הולכים לישון"

עקרונית, בסביבות 22:00. מעשית, הרבה לפני זה, מול הטלוויזיה על הספה בסלון. קיפול כביסה הוא תפקיד בלעדי של האיש. ואני מתכננת להירשם למכון כושר - לא יודעת איך לעשות את זה אם אני מתמוטטת בשעות די מוקדמות ונרדמת.

בד"כ 24:00

לפעמים קצת קודם אבל זה נדיר. בד"כ אחרי. ככה זה כשיש בבית שתי גדולות שלפני 22:00 לא נכנסות למיטה. הקפה עם הבעל נדחה לשעות אחרות (אבל לא מוותרים עליו...)

ספרי לי מה זה לישון?

אני לא ישנה אבל מכריחה את עצמי לנסות להירדם ב 04-05 לפנות בוקר לפחות שנגיד שישנתי שעה או שעתיים? אם יש לך טיפים איך לישון אשמח?

אין שעה קבועה

האמצעית הולכת לישון ב- 21:00. הגדולה ב- 22:00 אבל הקטן - הוא נרדם מתי שבא לו וגם אנחנו בהתאם.

ר של דן

New member
קמה בשעה 6 וחצי בערך

והולכת לישון ב10 וחצי בערך. זה ממוצע כמובן. ואני משתדלת לעשות כמה שיותר בערב כדי לחסוך לי בבוקר. כביסה עושה רק בערב.

גילור

New member
הולך לישון יחד איתי כמעט תמיד.

כשעובד, (הוא עובד משמרות ארוכות של 24 שעות) הוא מתעורר ב- 5:15. כשהוא בבית אני משתדלת להכנס למיטה יותר מוקדם - סביבות 22:00.

גילור

New member
למה????? את יוצאת בלילה לחלוב

את הפרות או משהו?
משיגינע....למה להשאר בלילה ערה 3 שעות???

רוצה סיפור על אתמול?

נרדמתי בשעה 21.30 והתימני הגיע הביתה, העיר אותי אחרי שסיים לתלות את הכביסה, לסדר ת'בית וכו'... הוא נכנס למיטה אני התעוררתי... ב-YES היה סרט מפחיד (דרקון אדום) אז אי אפשר להירדם באמצע סרט כי אז אני חולמת חלומות מפחידים.... בקיצור, איך שהוא נגמר היה נדמה לי ששמעתי את השכנה שואלת מי זה... באמצע הלילה זה יכול הרי להיות רק מחבלים שמנסים להיכנס אליה הביתה, לא? זה היה מפחיד!!! ברור שלא היה שום דבר, זה הכל היה בדמיון שלי.... אבל מהזה פיחדתי...

מה מצחיק? מה?

היתה תקופה שהתימני היה קם בימי שבת לחליבה של הפרות, על באמת. למה על מה את דיברת?

למעלה