סקר הישרדות עולמי- מי השורד הגדול בהסטוריה?

d r o r y

New member
סקר הישרדות עולמי- מי השורד הגדול בהסטוריה?

שלום, חברים יקרים. מזמין אתכם להכנס ללינק הזה- http://www.skarim.co.il/poll/superdror/34555/ ולהצביע עבור השורד הטוב בכל הזמנים ובכל המדינות. מהרגע הזה יש לכם חודש וחצי להצביע ולהשפיע. אודה על השתתפותכם. תודה ושבת שלום!

1) הם הוא משודרג, אז הוא../images/Emo108.gif

אמור להיות מעודכן לעכשיו
2)השיא של סירי היה לפני עונה 20 בכל מקרה

קצת שיפור לעומת פעם שעברה ../images/Emo233.gif

לפחות הפעם כמעט כולם אסטרטגים ולא תקעו באמצע את נועם ואת בשבקין. בכל מקרה, צורם להחריד שמאסטרנינו שוב לא ברשימה (רבאק, אף אחד לא ראה את עונה 6?!?).

d r o r y

New member
תמונת מצב עדכנית:

טוד מוביל עם 6 קולות. אריק צמוד אליו עם 5. את המקום השלישי תופס ריצ'רד עם 3. מתחיל להתפתח פה קרב מעניין. מקווה שהסקר ימשיך להתקדם כל יום וייסוק אל עבר הרמה המיוחלת. כאמור, יש חודש וחצי, וזה המון זמן.

אני בדיוק רואה

ססטרנינו
היידי
דינה
ג'נה מת'יו וכריסטי קצת פחות. והשאר סתם נה. אבל ההדחות
המשימות
היידי
לא פייר שצינזרו את זה שהן הורידו בגדים >:

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif!!!!!

סקנדי, זה דורש הסברים!

d r o r y

New member
עדכון מצב יומי:

המצב נכון לעכשיו הוא (3 המקומות הראשונים): #1. טוד (עם 10 קולות) #2. אריק & דן מנו (8 קולות לכל אחד) המשיכו להצביע, חבר'ה.

d r o r y

New member
תמונת מצב עדכנית:

1. דן מנו- 29 קולות 2. טוד- 13 קולות 3. אריק- 10 קולות 4. ליאורה 5. רופרט עד עכשיו, 83 מצביעים. המשיכו להצביע ולהשפיע, חבר'ה.

d r o r y

New member
תמונת מצב עדכנית

1. דן מנו- 29 קולות 2. טוד- 13 קולות 3. אריק- 10 קולות 4. ליאורה 5. רופרט עד עכשיו, 83 מצביעים. המשיכו להצביע ולהשפיע, חבר'ה.

lavifighter

New member
פשוט עצוב שדן מוביל

למרות שאני מהיחידים בפורום שלא שונאים אותו אין ספק שהוא ממש לא ברמה של שאר השחקנים. גם רופרט אני אוהב אותו אבל הוא שחקן אסטרטגי גרוע(וגם פיזית יש יותר טובים). לסיכום רוב מי שהצביע בסקר בטח לא מהפורום הזה אלא מפורום הישרדות הישראלי וכנראה לא ראה הישרדות האמריקאי בחיים שלו.

למעלה