סקר היופלי הגדול:

סקר היופלי הגדול: ../images/Emo135.gif

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ 4.באילו אמצעים
אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם?

סקר ענק.

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? דנונה 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? לא אכפת לי 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ כשמשעמם/כשבא לי יוגורט 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? מה ההבדל?? 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD גלידה 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? לא יודעת 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? פלצני. זה כמו שבמסעדות בתלאביב זה בצלצלים ולא בצלים.

I R i T 94

New member
עונה D: ../images/Emo217.gif

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים?מילקי? באדי? אקטימל? XD 2. אילו טעמים אתם מעדיפים?שוקולד ובאדי תות O-O 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ כשיש במקרר ואני רעבהXD 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]?באדי ואקטימל-שותה, מילקי עם כפית. 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? מעדן רגיל. 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD בכיף~! 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? הלאו של יש? מה?! ><" 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? שונאת יופלה >.>" המוס מנגו שלהם בכלל לא בטעם מנגו@#!$*$^#

עונה../images/Emo3.gif

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? שטראוס 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? תות בננה מלון <באחד
> .. או תפוח .. או אפרסק 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? לפעמים 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? רגיל
6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD מוס 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? מה זה האלו של יס?? 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? פלצניים .. תות מאוהב XB

דנטל

New member
ייפי יופלה

1. מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? לא יודעת, דנונה אולי 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? טבעי, אשכוליות אדומות, תפוחים ודגנים 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? כשיש פלפל ממולא אני אוכלת את זה עם הטבעי, את האשכוליות אני קונה לעצמי פעם באלף שנה כשאני לא מתקמצנת, את התפוחים ודגנים הבוס שלי קונה לי כשבא לו 4. באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית, לא אוהבת לשתות מגביעים של יוגורט 5. בכלל - יוגורט או מעדן רגיל? יוגורט, שונאת מעדנים 6. ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? מוס אמתי ולא כזה של מעדן, אחרת עדיף גלידה 7. סתם שאלה לא קשורה - איזה פרסומות אתם יותר מחבבים - האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? יופלה, אני לא סובלת את הפרסומות של יס, אבל באופן כללי אני שונאת פרסומות ישראליות שמתפלצנות באנגלית בלי הצדקה 8. אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? רובם פלצניים, אבל יש כמה משעשעים

Miss Menta

New member
../images/Emo115.gif דיאט יופלהההההההההההה!

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? דנונה. 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? רגיל עם פצפוצי שוקולד. 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ אחרי ארוחת ערב. 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית. 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? יוגורט. 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD האמת לא בא לי על הבוקר חח. 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? של היס XD 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? חחחח זה מצחיק. D:

../images/Emo222.gif יוגורט D:

.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? דנונה ודיאט יופלה 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? פאי תפוחים ו.. זהו. 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ בערב/ בבוקר 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית :/ 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? שניהם נחמדים. 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD ההההההמממממממ... גלידה. 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? הן לא כאלה דומות :/... אבל יופלה D: 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? פלצנים. (לדוגמא- אגס מאושר, אפרסק מאוהב, תפוח תמים.. Oם )

מיפ

1.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? תנובה 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? נראה לי הכל
3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ כשבא לי 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? מה שבא 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? XD מוס 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות OO]? איכס שתיהן ^^ 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? פלצניים ברמות

anna the best

New member
היי

.מאיזו חברה של יוגורט אתם קונים? מילקי 2. אילו טעמים אתם מעדיפים? שוקולד 3. מתי אתם אוכלים יוגורט? ^^ ארוחות בוקר\ביניים 4.באילו אמצעים אתם משתמשים כדי להתנפל על המעדן שלכם[שותים או עם כפית?]? כפית 5. בכלל- יוגורט או מעדן רגיל? מה ההבדל? 6.ו...שאלת השאלותD: עם מה בא לך להתפנק עכשיו, עם מוס או גלידה? מוסססססססס 7. סתם שאלה לא קשורה- איזה פרסומות אתם יותר מחבבים- האלו של יופלה או אלו של יס [הן תמיד נראו לי ממש דומות? יס 8.אהמ.אוהבים את השמות שיופלה מעניקים ליוגורטים או שהם סתם פלצניים בעיניכם? לא

למעלה