סקר גברים על סקס במאקו

מאלף שבלולים

Well-known member
כל המחקרים האלו שווים לתחת.
גברים תמיד יתנו מספר גבוה יותר ונשים מספר נמוך יותר.
מצד שני, ההספקים של אחרים ממש לא חשובים.

doriangray011

Well-known member
מפתיע ועם זאת לא.
לא מעט מחקרים מראים שארצות המערב צעירים מקיימים פחות יחסי מין. מעדיפים להתקע עם הטלפון וכדומה.
נתונים על יחסי מין לעולם יהיו חשודים ומוטלים בספק.
כולם רוצים יותר גדול. ושמעתי מכמה נשים שהיו רוצות שיהיה קצת יותר קטן.
זנות בעיני לגיטימית. בפרט שהיא מוסדרת.
אישית לא מוצא משהו בפורנו אבל

אבח"י

Well-known member
מצטרף לדוריאן - יתרה מכך, ביפן הם כמעט בכלל לא מקיימים יחסי מין, זו בעיה קשה מאוד שם.
אז מבחינתי -
שכבתי עם 5 נשים עד היום
שכבתי עם מאות גברים עד היום.
מה נכון או לא נכון?
אשכרה לא יודע.
יודע שרבים מאוד מהתלמידים שלי בתולים עד גיל מאוחר, רק קומץ מהבנות קיים יחסי מין.

doriangray011

Well-known member
מצטרף לדוריאן - יתרה מכך, ביפן הם כמעט בכלל לא מקיימים יחסי מין, זו בעיה קשה מאוד שם.
אז מבחינתי -
שכבתי עם 5 נשים עד היום
שכבתי עם מאות גברים עד היום.
מה נכון או לא נכון?
אשכרה לא יודע.
יודע שרבים מאוד מהתלמידים שלי בתולים עד גיל מאוחר, רק קומץ מהבנות קיים יחסי מין.
כן לפני כשנה התפרסם שבפינדלנד מציעים לזוגות צעירים חופשות סופש רומנטיות חינם. במטרה עקיפה להרבות את הילודה. הריבוי הטבעי שם שלילי כמו בלא מעט ארצות אירופה.

אני חושב שגברים נמנעים מסקס מבחירה ואני אסביר.
כולם מכירים את סינדרום "טיפשות סקס", בגדול קיום יחסים הופך את האדם לטיפש. תופעה שתועדה בסדרה הדוקמנטרית סיינפלד. זו הסיבה אגב שהמתחרים באולימפיאדת המתמטיקה נמנעים מסקס לפני תחרות (הרוב מתנזר לחלוטין).

הסיבה לכך היא העולם הטכנולוגי המתקדם, כדי להיות בחזית יש צורך בניצול מלא של האינטליגנציה, ראו מי מוביל את העולם. החנונים אותם אלה שניצחו במתמטיקה.

רק אחרי שהצליחו מרשים לעצם להתפרק ראו דוגמת ג׳ף בזוס או ביל גייטס שניהלו רומנים.

דעה בשקל.

כולם מכירים את סינדרום "טיפשות סקס", בגדול קיום יחסים הופך את האדם לטיפש. תופעה שתועדה בסדרה הדוקמנטרית סיינפלד. זו הסיבה אגב שהמתחרים באולימפיאדת המתמטיקה נמנעים מסקס לפני תחרות (הרוב מתנזר לחלוטין).

הסיבה לכך היא העולם הטכנולוגי המתקדם, כדי להיות בחזית יש צורך בניצול מלא של האינטליגנציה, ראו מי מוביל את העולם. החנונים אותם אלה שניצחו במתמטיקה.

רק אחרי שהצליחו מרשים לעצם להתפרק ראו דוגמת ג׳ף בזוס או ביל גייטס שניהלו רומנים.

דעה בשקל.
צריך אינטיליגנציה גבוהה כדי להבין את מה שכתבת ואני לא עונה לדרישות.... לא הבנתי כלום

דקל נור*

Well-known member

דעה בשקל.
ואתה באמת מאמין למה שכתבת? 🤨🙂😏

doriangray011

Well-known member

דעה בשקל.
לא יודע מהיכן גרדת את זה אך אחרי סקס טוב המחשבה בהירה יותר והרבה יותר קל לבצע פעולות מורכבות.
אז ההיפך גוטה. ההיפך

למעלה