סקר בקשר לפדאלים...

אליה91

New member
סקר בקשר לפדאלים...

כמה פעמים נהייה לכם שינר מבריחת פדאל מהרגל? האם פעם חשבתם על לסוע עם מגן שינר? האם חשבתם לצפות את הפדאל בספוג? (האם משעמם לי? כן...)

ufagot

New member
משעמם לך..

ולפעמיים זה קורה בתהחלה זה קורה יותר יש תקופת אני זוכר היה קורא לי איזה חצי שנה הייתי עם שינגארדס ואז יום אחד די אבל זה לא דבר רע אני סתם כך לדוגמא את בן הוא תמיד רוכב עם שין גארדס לא משנה מה אפילו הולך ברחוב עם זה תסע עם זה קצת מתאים מתאים לא לא

israelbmx

New member
ds

השינר הכי גדול שני זה מגיל 9 מבערך... רצתי ונתקעתי באוטובוס חונה... לא ראיתי אותו. ראיתי את העצם שלי, ונשארה לי יופי של צלקת. בחורות אוהבות את זה, אתה יודע (זה משפר את חיי המין - אשר).

אליה91

New member
...

לי לפני יומיים הפדאל השתחרר לכיוון הברך והיא קיבלה מכה חזקה בטירוף אי אפשר לצפות את הפדאלים בספוגים?

Rafiki12

New member
לשים ספוגים ?

אני בטוח שאפשר , אבל לא עדיף שתלמד לא לחטוף מכות מהפדלים ?

אליה91

New member
כן בגלל...

צודק אבל זה רעיון לבינתיים עד שהמכה בברך שלי תחלים...

BenBmx

New member
אחחח... שינרים.

4 פעמים הגעתי לעצם ויש עוד מספיק צלקות של שינירים פחות רציניים. יש לי אוסף מכובד, בשתיי הרגליים. רק מייק קורע לעצמו את הרגל ואחרי כמה שבועות אין שום סימן. באיזה קרם מייק משתמש? מישהו יודע? שמעתי שסופר פארם מספנסרים אותו...

Rafiki12

New member
אם כבר

להגן על משהו , פאק שין גארד , שימו קסדות .. (לא שאני עושה את זה , אבל עדיין) .

אליה91

New member
קצת על פגיעות...

אם הסיכויים לפגיעת ראש היא 1/100 אז לשינר זה 1/5 על כל אדם שנפגע בראש יש עוד 20 שנפגעו בשינרים...

Rafiki12

New member
תראה

נכון שבקושי חוטפים מכות בראש , וחוטפים הרבה יותר מכות ברגליים .. אבל עדיין , מכה אחת בראש יותר מסוכנת מכל המכות ברגליים .

Hellfury

New member
זה הרעיון הכי מפגר בעולם

עלק לצפות את הפדל בספוג.... קרה לי פעם אחת נסעתי עם הכלב לטיול והייתי בכפכפים (לא היתה מתוכננת רכיבה בכלל) והיה לי משעמם... בום באני הופ קטן וראיתי את העצם....

gilbmx

New member
יש לי מגיני שינר חדשים לגמרי למכירה

מידה גדולה - גדולה עלי בכל אופן.

למעלה