סקר בנושא סקירות

סקר בנושא סקירות

היום הייתי בהשלמה של הסקירה שלי אצל ד"ר אבירם בבי"ח מאיר (בסקירה האשונה היו קטנות מדי ולכן לא ראו הכל...) הבדיקה היתה ב"ה בסדר וזה מה שבאמת חשוב (חוץ מהעובדה המעצבנת שהרופא דיבר כל הזמן לעבר מכשיר האולטראסאונד והמזכירה שרשמה הכל ולא לבעלי ואליי ובכלל לא הסביר לנו מה הוא רואה אלא רק עניין אותו לסמן וי על כל הרשימה...) בקיצור, בסוף הסקירה בלי להסביר למה ומדוע הוא מכתיב למזכירה שכדאי שאני אעשה סקירה נוספת בשבוע 22-23 השאלות שלי הן: א. האם לדעתכן אני צריכה לעשות? את המוקדמת השלמתי היום וזה עוד לא המאוחרת אז מה זה? ב. איפה אני יכולה לקבוע סקירה בהתראה כ"כ קצרה באזור המרכז באופן שלא נצטרך למשכן את כל רכושנו כי עוד דרך ארוכה עוד לפנינו? ג. האם מישהי יודעת אם קופ"ח כללית משתתפת בזה? האמת שכשביררתי בזמנו על הסקירה הבסיסית דרך הקופה נעניתי בשלילה בכל מקום שהתקשרתי לברר לגבי סקירה לתאומים ד. האם זה לא נשמע קצת מסריח מרופא שיודע שאין לי סיבוי לבצע בדיקה כזו שלא באופן פרטי? אשמח לשמוע את תגובותיכן...

אני עכשיו שבוע 20

מה אומרת: האם נראה לך שיש צורך בסקירה בהפרש של שבועיים? ואיפה אני יכולה למצוא משו בהשתתפות הכללית בהתראה כ"כ קצרה?

סימסימ4

New member
הי

סקירה נוספת בשבוע 23 זה סקירה מורחבת השניה ותגדי לרופא שלך שיתן לך הפניה לבית חולים זה הסדר של הקופה לתאומים לסקירה מורחבת השניה

זה באמת לא קל למצוא תור לעוד 3 שבועות לסקירה

אבל לא להתייאש!!! קודם תתקשרי לכוכבית 2700 ותבררי איפה את יכולה לעשות , מרפאות שקרובות אלייך.כשהייתי צריכה תור לסקירה מוקדמת גם לא הצלחתי לקבוע במאיר, וגם לא באזור כפ"ס, שאלתי את הרופאה שלי והיא מסרה שיש מקומות נוספים לדוגמא ברמת אביב או משהו...אז נסי לברר בנוסף גם אצל הרופאה הקבועה שלך. דבר שני לגבי העלות- אני חושבת שגם אם ניצלת את המושלם לסקירה המוקדמת עדיין יש לך הנחה גם לסקירה מאוחרת. אני ניצלתי את המושלם למוקדמת , ולפי מה שנאמר לי אני אשלם משהו כמו 600 שקל לעובר במאוחרת שזה זול לעומת פרטי. בכל אופן שיהיה הרבה בהצלחה

חן 80

New member
סקירה נוספת

הי, כמו שכבר אמרו, בשבוע 20-24 עושים את המאוחרת, והיא מאו מומלצת, כך שבכל מקרה היית צריכה לעשות אותה. אני לא בכללית, אבל אני מאמינה שאם תבקשי מהרופא שלך הוא יתן לך הפניה לסקירה מאוחרת מורחבת, שזה אומר יותר מקיפה. ואז ממש לא צריך ללכת לעשות פרטי, אלא רק לברר איפה עושים. לדעתי- שווה ליסוע למישהו טוב ודרך הקופה ואני בטוחה שתמצאי באזור המרכז כאלו. שווה אולי להיכנס לפורומים אחרים ולבדוק שם.. וגם במוקד הטלפוני, לשאול את הרופאה והמזכירות בסניף.. אני ממש לא רופאה, אבל אני מניחה שאם היה ממצא מדאיג הוא היה משתף אותך, והוא הפנה אותך לסקירה נוספת כי מקובל לעשות את שתיהן.. ואני מניחה שלא בגלל שיש בעיה או לשם כסת"ח, אלא כדי לוודא שהכל בסדר.. זו סקירה ממש חשובה, אז שווה לעשות עליה את הבירורים.. ולא תמיד צריך לשלם עוד הרבה כסף.. בהצלחה!!

למעלה