סקר אחרון בעלויות מחייה בארה"ב

think21

New member
סקר אחרון בעלויות מחייה בארה"ב

מנהטן לוקחת כרגיל , בלי שום קשר ההגיון פה לא כל כך מובן לי איך זה שמשפחה מומצעת שמרויחה 60 אלף דולר לפי הכתבה מצליחה לנהל אורך חיים של עלות מחייה של כ 146 אלף דולר ? כל שנה הם נכנסים למינוס כבד של 86 אלף דולר? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3158431,00.html

Boston Guy

New member
עומק האוקיינוס הוא 21 סנטימטר בממוצע

גם זו סטטיסטיקה. אז זה אומר שלא ניתן לטבוע בשום מקום בו, נכון? ה"סקר" הנ"ל הוא תרגיל תאורטי לחלוטין של חברה מוויסקונסין, שלקחה שכר אמריקאי ממוצע ובדקה איך ניתן לחיות ממנו ב 300 מקומות שונים בארה"ב. ו SURPRISE, SURPRISE - גילתה שלא ניתן לחיות ממנו ב 5 המקומות שמופיעים ברשימה שבכתבה, כי עלות הדיור שם גבוהה יותר מסך כל השכר של המשפחה הממוצעת הזו. מדהים. אז מה הפיתרון לדילמה הזו? נורא פשוט, איש- משפחה ממוצעת לא חיה בביית שעולה לה 12 אלף דולר במיסים לשנה. הם לא חיים ב UPPER WEST SIDE במנהטן, וגם לא ב MID TOWN. הם חיים ב KEW GARDEN HILLS בקווינס, או דירה בשכונה חלשה בברוקלין... ניו יורק העיר מורכבת מ 5 רבעים: מנהטן, קווינס, ברוקלין, סטטן איילנד והברונקס. יש מספיק מקומות בהם ניתן לשכור דירה ב 1200$ לחודש - לא כולם משלמים יותר מ 8,000$ לחודש על דיור, כפי שהמחקר הזה מרמז. עכשיו בוא תלמד טריק - ולצורך זה תעשה קצת שיעורי ביית: מה הייתה המוטיבצייה שעמדה מאחרוי הפירסום הזה? ברור לכל קורא שמישהו חיפש פה לעשות סנסצייה, כדי שכמה שיותר עיתונים ואמצעי תקשורת יעוטו על המספרים האלו ויפרסמו אותם - ותוך כדי כך יפרסמו את שם חברת הייעוץ שעשתה את הסקר. תמיד תחפש את המוטיבצייה של המפרסם. מי זו החברה שעשתה את הסקר והמחקר הזה? למה הם פירסמו את המספרים האלו? האם הם פירסמו את כל הסקר שלהם? מה יצא להם מזה?

think21

New member
העלת נקודה מעניינת למחשבה , אני

העלתי השאלה מנקודת מבטי מהארץ פשוט הנתונים צעקו על חוסר הגיון ברור , כאילו רוב האזרחים בארה"ב חיים מתחת לקו העוני ומעבר לפופיק . רק מה שלא מובן לי מצד החברה המפרסמת מה זה תורם לאמינות שלה ? שבתחום כמו המוניטין משחק תפקיד חשוב לא פחות מהמחיר להתפרסם גם בפרובוקציות.

haimico

New member
אם יורשה לי, יש גם מקומות

בשכירות סבירה במנהטן ואפילו ב UWS / UES . בסופו של דבר הכל שאלה של על מה מתפשרים. אפשר להתפשר על: + רכב + DOORMAN + מעלית + מכונת כביסה בבנין כל אחד והחשבון שלו. באופן מפתיע PROPERTY TAXES ( ארנונה באה"ק ) הם יחסית נמוכים.

למעלה