סקריפט לוגון לא עובד

hagaluly

New member
סקריפט לוגון לא עובד

פתחתי שם משתמש, אני מנסזה לצור הודעה חדשה וזה פשוט לא עובד.

תפתוח דרך המשתמש שלך הודעה חדשה ותשלח לי לינק אליה, הנה ההודעה:

logon script dosnt work

hi guys.

i have a gp that uses logon script that contain a batch file that copy files from a certain destination (a mapped directory on my filer) to the local computers. for some reason, it doesn't work.

if i run the batch file locally on any computer in the domain, it works - so it's not a problem with the file itself. when i use gpresult on any computer in my domain i see that the gp is there.

i also checked permissions - the batch file and the files it is supposed to copy have full rights to all authenticated users.

the gp is under "user configuration-windows settings-scripts-logon" and if it's important, this is what the batch files supposed to do (the pause is there to see if its working in the computer start-up):

pause

@echo off

ECHO. ************************************

ECHO. ** Copy Signature

**

ECHO. ** **

ECHO. ************************************

pause

ECHO %username%

Copy M:\Signature\Active.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\tavDental_f.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\tavDental_in.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\tavDental_you.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\pmp-logo.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\tavDental.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\greyLine.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

Copy M:\Signature\tavMedical-dental.jpg "%APPDATA%\Microsoft\Signatures" /Y

what am i missing?

TopSound

New member
זה לא עובד למשתמש ספציפי או לכל המשתמשים?

אם אתה מריץ את הסקריפט באופן ידני זה עובד?
הענקת הרשאות מתאימות למשתמשים לגשת לכונן רשת הממופה ולהעתיק קבצים? ניסית להעתיק את הקבצים ידנית לתיקיה המדוברת?
כיצד הכונן M ממופה? האם ייתכן וכונן M ממופה רק לאחר שהסקריפ רץ? נסה למפות את כונן M ע"י שימוש בשורת פקודה כחלק מהסקריפ.
למה הכנסת Pause לסקריפט אם זה משהו שצריך לרוץ באופן אוטומטי?

eranhuba

New member
תגובות לשאלות.

קודם כל סליחה על בתגובה המאורחת ותודה על התגובות. הנה עוד מידע לפי השאלות שנשאלו:

1. אכן, אם אני מריץ את הקובץ מקומית הקבצים מועתקים היטב, מה ששולל בעיה בקובץ עצמו או בהרשאות (אם היתה בעיית הרשאות גם בהרצה של הקובץ מהמחשב ולא מה GP הייתה בעיה).
2. זה לא עובד לכולם.
3. כונן M ממופה גם הוא דרך ה GP ב USER CONFIGURATION--PREFERENCES--WINDOWS SETTINGS--DRIVE MAPS. גם ה GP הזה כמו ה GP של ה LOGON SCRIPT יושב בראש העץ, תחת אותו OU. GP זה עובד אצל כל המשתמשים היטב.
4. הכנסתי PAUSE בכדי שהרצץ הסקריפט תיעצר על מנתך שאראה אם הוא בכלל רץ עם עליית המחשב, מאז כבר הסרתי אותו כי ראיתי שכלום לא קורה.

לגבי השאלה האם M ממופה רק לאחר שהסקריפט רץ, איך אני יכול לבדוק את זה? והאם זה היה המצב, האם לא הייתי מקבל הודעת שגיאה בעת שהניסיון להעתיק את הקבצים היה נכשל?

eranhuba

New member
מידע נוסף ששולל בעיית מיפוי

שלום חברים.

רציתי לשלול בעיה במיפוי כפי שחלקכם חשדתם, ולכן העברתי את קבצי היעד לספרייה בכונן C של השרת. שיתפתי את הסיפרייה עם כל AUTHENTICATED USERS בהרשאות מלאות והעברתי לשם את כל הקבצים שאמורים להיות מועתקים בסקריפט. במקביל, עידכנתי את הסקריפט בהתאם.

כמובן שאם אני מריץ את הסקריפט מקומית - הוא עובד. מה קורה פה?!

eranhuba

New member
עוד מידע נוסף

גיליתי משהו מעניין. יש לי LGOGN SCRIPT נוסף באותו OU שאמור להפעיל BGINFO. מסתבר שגם שם ישנה אותה הבעיה בדיוק (רואים אותו מיושם ב GPRESULT, בפועל לא קורה כלום).

נראה שיש לי בעיה סידרתית על LOGON סקריפט, יש למישהו רעיון למה?

eranhuba

New member
והנה עוד מידע נוסף

יש לי עוד LOGON סקריפט שיוצר ספריות אישיות למשתמש - והוא עובד היטב. ז"א שאין בעיה גורפת אחרי הכל, רק ב 2 הללו.

בנוסף, נכנסתי ל EVENT VIEWER ותחת List of applicable Group Policy objects: אני רואה את 2 ה LOGON סקריפט עובדים ואין שם שום דגיאות או אזהרות.

For Martha

New member
לי אישית מרגיש שה-M לא ממופה כמו שצריך.

ניסית להכניס את הקישור ללא שימוש במיפוי? (אגב, אני בניתי נוהל בחברה שכל לינק שאמור לעבוד באופן תמידי ללא בעיות של מיפויים חייב להיות בעל כתובת מלאה - השינוי הורגש מהרגע הראשון). אגב, למה אתה מכניס Y/? אין צורך בו. חוץ מזה, תראה מה רשום שם - בחלק השני מופיע לך שוב pause. תסיר אותו..

במחשבה שניה - זה נראה לי מה שעוצר מהסקריפט להתקדם.

eranhuba

New member
ה M ממופה היטב

כפי שציינתי, ה GP של מיפוי הכוננים דווקא עובד היטב, לכולם בחרה ה M ממופה כהלכה. ניסיתי בסקריפט לרשום נתיב מלא (לא M אלא נתיב מלא של הקובץ) ועדיין לא קרה כלום. אני חושב שהסקריפט בכלל לא רץ מלכתחילה וזו הבעיה, אבל למה?

ה /Y קיים על מנת לדרוס את הקובץ הישן במחשבי החברה במידה וארצה להחליף לקובץ חדש (הסקריפט בסופו של היום אמור לעדכן לוגו שיושב בחתימות של העובדים באאוטלוק, והוא מתעדכן עכל כמה חודשים).

ה PAUSE לא היה שם עד עכשיו, שמתי אותו בשביל לראות אם הסקריפט בכלל רץ, הוא לא. מאז כבר הורדתי אותו לחלוטין.

למעלה