סקס

• פותח הנושא unoun
  • פורסם בתאריך

unoun

New member
סקס

סקס,סקס,ועוד פעם סקס!זה מה שאני צריכה!

hhhhhh1

New member
אני בעדך !!!../images/Emo13.gif

תמצית הפילוסופיה שלי על החיים

ROZELESS

New member
שלום לחדשה ברוכה הבאה ....

ולמרות שבדר"כ סקס בהחלט נחשב ל"חיי" לילה פה אפשר לדבר גם על דברים אחרים ... ( לא יש משהו אחר שיותר טוב מסקס .. חחחח ) פה תמצאי חבורה מהשופרא ד´שופרא ... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה אחד הפורומים הכי חברותיים שיש ..... רק אולי כדאי שתציגי את עצמך שכולם יכירו אותך ... ( ROZELESS שכבר מזמן היה צריך ללכת למקלחת ולישון .. מחר עובדים .. איזה בעסה ... חחחחחחחחח )

rafman

New member
נראה לי שמאז שאנשים נשארו בתחומי

הבית בגלל כל הפיגועים הם מקיימים יותר את מצוות ה"פרו ורבו". זה זמן מצויין לדברים האלו. אני חושב שזה הפך לבילוי האלטרנטיבי של יום שישי. גם במלחמת המפרץ שעשו סקר שוק כמו בלאישה שיעורי ה"גולו גולו" עלו והמסקנות הראו שאנשים הנמצאים בחרדה ופחד מקיימים יותר יחסי מין, זה בדוק. מה איתכם? המצב גורם לכם לקיים יחסי מין בתדירות יותר גבוהה מבעבר ? אגב, זה זמן מצויין להשקיע יותר במערכות יחסים שנמצאים בבית במקום ללכת למועדון רועש. תשאלו את עצמכם מתי הפעם האחרונה שדיברתם עם הבן זוג שלכם באמת ? מתי הייתה הפעם האחרונה שחשפתם את הרגשות שלכם ולאוו דווקא בקשר ליחסים בינכם ? ותחשבו על זה.....

pachanga

New member
וואלה לא חשבתי על זה בצורה הזו../images/Emo9.gif

יש למישהו מה להגיד בקשר לזה? אולי דודו ויפעת?

ROZELESS

New member
אני ויפעת עושים את זה כמו סוס ...

סו"ס = סרט וסקס חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנחנו כבר הרבה זמן לא יוצאים למועדונים וכיו"ב אלא רק לסרטים ... ואחרי זה קופצים אליי הביתה ואז "קופצים" עליי ל ס.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טלטולה

New member
זה בדיוק מה שעשיתי:)

תמד היתה את האפשרות לצאת עם מישהו רציני ולא התחשק לי, אבל המצב של היום נותן חשק שלא רוצים להשאר לבד:) לכן יש לי חבר מקסים כבר חודשים, ואני נורא אוהבת אותו, ויוצא שאני עושה אצלו שבת בדירה או אצלי בדירה, כבר דיברנו על מגורים ביחד:) אז סרטים ב DVD לא חסר, גם הסקס נהדר וגם בשפע חחח:) ואני שמחה ומאושרת:)

בן2

New member
על סקס../images/Emo111.gif

זה נושא שלא רוצים לדבר עלו אבל אם לא נדבר לא נדע אתם יודעים שכמה שמלמדים ילדים על סקס נהיה יותר ויותר אונסים אומרים שמרגע שאנשים יודיעם משהו הם עושים אותו אז זו שאמרה שהיא רוצה סקס סקס סקס אם מישהו יבוא ויתן לך הרי את תלכי למשטרה ומה תומרי שהוא אנס אותך הוא יטען כי את אמרת שאת רוצה סקס סקס סקס את ממש מזמינה צרות מי שמסכים איתי ששילח הודעות ומי שלא שגם ממני בן

טלטולה

New member
ואוו.....................

זה מזכיר משהו (את מה שכתבתי בכרטיס שלי חחחח) אבל אכפת לי עכשיו סקס זה רק אני והחבר שלי!

ליאן.

New member
סלח לי אבל.... זה ממש בולשיט!!!!

אונס זה אקט של אלימות ואין מה להשוות בין סקס (שזה מעשה יפה ובריא הנעשה בהסכמה) לאונס (שזה מעשה מכוער, נעשה בכורח וגורם לצלקות נפשיות לכל החיים). שלום כיתה א´..

ROZELESS

New member
כזה כאילו " כיתה א´ " .....

אונס זה כן סוג של סקס ..... כשזה עונה על ההגדרה של סקס אלים ללא הסכמת אחד הצדדים ומה שנקרא ה"סקס הטוב" ... זה להתנות אוהבים והסקס ה"רע" (אבל במובן השובב של המילה ... ) זה סתם להזדיין אז ככה שגם הוא וגם את בערך חצי צדקתם ... ( ROZELESS שחולה על שימוש במילה סקס ולהזדיין אבל יותר מכל חולה על התניית אוהבים עם יפעת שלו ... )

rimi

New member
תגובה

בן שלום, אני ממש לא מסכינה איתך. חייבים ללמד את הילדים על סקס אבל אין זה אומר שבגלל שמלמדים אותם אז הם ינסו לחוות את החוויה בדרך לא נכונה אתי

rafman

New member
איזה שירים הייתם שמים ברקע ../images/Emo35.gif

אני תמיד אוהב לגוון בדיסקים שמנוגנים ברקע בזמן הסקס. הדיסק הממולץ ביותר שאני מוכרח להמליץ עליו הוא : Nathaniel Merriweather שם האלבום : “LOVAGE – Music to make love to your old lady by" לייבל : “Tommy boy” (הליקון) שמשות(במקום כוכבים):
דן דה אוטומייטור (גורילז, דלטרון 3030) בדיסק הסקס האולטימטיבי יחד עם מייק פאטון (פיית´ נו מור) וג´ניפר צ´ארלס הגורמים למאזין להתמלא בתחושות חרמנות ולתהות מה באמת קרה בהקלטות עצמן... הפקה עסיסית ושקטה שמשלבת רוק והיפ הופ, לחישות מלטפות, סקרצ´ים רכים של קיד קואלה ובסים שירעידו לכם את הממברנות, בין היתר. תתפנקו ב- “Pit Stop” , תתפעמו מ-“Anger Management” האפל ותיאנחו במשחק התפקידים”Sex (I’m a)” . דה אוטומייטור בהשראתו של סרג´ גינסבורג עושה לכם אוניברסיטה ב- 16 טראקים מלאי תשוקה ומגדיר מחדש את המושג פיתוי . מעלף
ראפמאן מה הדיסק שלכם ?

למעלה