סקס עשיר 3

Makelove5

New member
סקס עשיר 3

(מומלץ לקרוא תחילה את חלקים 1 ו- 2)

היא מציגה את עצמה

"היי אני דריה, מוצצת, מזדיינת, בתחת זה עוד 200..." אני לא מוריד את המשקפי שמש, לא מוריד את הכוכע, רק פותח את המקטורן הארוך, מוציא את הזין ואומר "אני רוצה מציצה". היא עובדת מהר מאוד, "טוב מותק, בוא נלך לחדר". נכנסים לחדר מבושם יתר על המידה, תמונה מכוערת, אור צהוב שקט, מלא קונדומים על השידה, "פה יש מקלחת, תכנס תתקלח אני כבר מגיעה" ויוצאת, "אני לא בטוח מה אני רוצה לעשות אבל אני יודע שהיא וחברה שלה הולכת לקבל ממני תגמול נאה על השירות המיוחד שהן נתנו לי. אני מתפשט, לא מתקלח ונישאר עם המשקפי שמש והכובע. היא נכנסת, מתפשטת מהר, אומרת לי להישען אחורה, פותחת קונדום, שמה בפה, צובטת לי את הפיטמה, משחקת קצת בביצים, הזין נעמד והיא מלבישה את הקונדום עם הפה. היא מתחילה ישר למצוץ מהר, רק שאני אגמור כמה שיותר מהר, אני תופס לה את השיער ומסובב אותו על היד שלי, שתיהיה אחיזה טובה, אני דופק לה את הפה ומכניס לה את הזין עמוק לגרון, היא משמיעה קול של נחנקת ואומרת "בעדינות", אני כאילו מרפה אבל ממשיך לדפוק לה את הפה, מרים ומוריד לה את הראש במהירות, שתעבוד הזונה, שתחזיר את האקסטרה שהיא הוציאה ממני, באות שותות על חשבוני, כמעט הורגות אותי ובורחות, "מזה ככה יפה לעשות?" היא מוציאה אותו מהפה, כולה דומעת, בולעת את כל הרוק שהצטבר לי בפה, שואלת "מה", אני "תמשיכי למצוץ, אל תשאלי שאלות".

הקוקאין

אני חושב שכל האופוריה התחילה בחיים שלי בגלל הקוק. עד שגיליתי את הדבר הזה הייתי מעשן, נרגע, או שותה ומתפרק לחתיכות בכל יום, אבל הקוק, הקוק מחדד אותי, אני יכול להגיד מה שאני רוצה, אני יכול לפעול איך שבא לי, העולם יכול להיות לא יאהב את זה אבל פה בדיוק נכנס הקוק, הקוקאין מוציא את הזין שלו, שם אותו על המצח של העולם ואומר לו "אתה ביצים שלי". הכל ניהיה לגיטימי. מישהו עומד לי בדרך, אני קונה אותו. משהו שאני רוצה רחוק ממני, אני מייבא אותו. מישהי פוגעת בי, אני ממלא לה את הפה בזרע, יורק לבפנים, מרים לה את הסנטר שתסגור את הפה, חונק אותה ואומר לה "תבלעי".

שוק טרפי

דריה נגעלה בהתחלה מהבקשה שלי, בכל זאת גמרתי בתוך קונדום, הזרע שלי לא יכול להיזרק לפח בתוך הגומייה המסריחה הזאת. "אני אוסיף עוד 500, את הזרע לפה!" היא מעקמת פרצוף, מרימה את הקונדום למעלה, ראש לאחור, הזרע נשפך לתוך הפה, אני קם, תופס לה את הראש, לוחץ בשני צידי הפה על השיניים הטוחנות שלא תסגור את הפה, יורק לה לתוך הפה, היא חושבת לירוק את זה, עושה קצת "אוממ, אוומ" כאילו זוז ממני, אני מוריד את הכובע והמשקפיים, העיניים שלה כמעט יוצאות מהמקום. "עכשיו תבלעי את הדייסה שבישלת לעצמך, תנגבי את הדמעות ותשבי לידי, את צריכה לעשות משהו עבורי", היא בולעת את הכל. במבטא רוסי עדין "תשמע, זה הכל היה בגלל ז'נה, היא תמיד מושכת קצת את החוטים יותר מידי, אבל אתה ביקשת משהו מיוחד" היא מחייכת בפחד "מה לא היה מיוחד?" אני לא מתרגש מזה שהיא מוכרת את חברה שלה, זונה, היא תעזור לי עכשיו להגיע לשנייה. "תשמעי...ז'נה אם כך צריכה לקבל גם את המנה שלה" היא מפחדת, היא יודעת מי אני בדיוק, היא הרגישה את הרצינות כשאיימתי להחזיר אותה ואת חברה שלה בקרטון לרוסייה, "מה... אל תפגע בה בבקשה, היא כל החיים שלי", "טוב דריה, תרגעי כבר, את מעצבנת אותי... אנחנו ניתן לחברה שלך לשתות מהשיקוי שהכנתי לך פה ונשחרר אותה, לא ביג דיל" היא "טוב... בסדר אין בעיה, מה אתה רוצה שאני יעשה", חשבתי טוב, לא רציתי לתת לה רק להתפנק כמו שדריה התפנקה. הגוף שלה ברגע זה מעכל את הזרע שלי, מפרק את החלבונים ונטען באנרגיה טבעית חזקה מאוד, כולם אומרים שזרע זה דבר משמין, זה באמת הרבה קלוריות אבל הכל חלבון, לזונות האלה שלא אוכלות כל היום, רק עושות סמים, זה ברכה לקבל את מה שאני נותן פה, אני ממש סנטה קלאוס קטן. "לוקח עט שהייתה על השידה וכותב לה על החזה, "מגדל דיזנגוף, דירת פנטהאוז, 1:00 היום!!" היא מותחת את החזה בכדי לעזור לי, מטומטמת... אני מסיים להתארגן, כובע, משקפיים פותח דלת מסתובב ואומר "דריה, שאני לא יחשוד אפילו שסיפרת לה" ויוצא.. היא לא תגיד מילה.

למעלה