סקס עם ערבייה בדו קיום

JILSER

Member
סקס עם ערבייה בדו קיום

תמיד יש הפתעות בחיים ואת ההפתעות הכי גדולות מוצאים במקומות הכי הזויים.

יפו, בית ערבי מוסלמי אבל מודרני מאוד, אני מגיע בסך הכל לעשות שירות לחבר ערבי שביקש ממני לעזור לו להעביר ספה מבית של קרובי משפחה לדירה החדשה ששכר.

היה לי זמן והגעתי כשעה לפני שקבעתי איתו, התלבטתי אם לחכות בחוץ או להיכנס לבית. ההתלבטות שלי לא ארכה הרבה זמן כי בעלת הבית בדיוק נכנסה, חזרה מקניות במכולת.

"בוא תחכה בפנים ואעשה לך קפה" הזמינה אותי ולא ניסיתי אפילו לסרב לה. ישבתי על כורסה גדולה בסלון ולמולי ישבה בחורה צעירה ויפה, רגליה משולבות בצינעה ולראשה כיסוי, נערה מוסלמית יפה, ניראת דתייה, היא חייכה אלי אבל לא דיברה דבר מלבד שלום בערבית.

"זאת ראודה" הציגה לי אותה האם ופרשה למטבח להכין קפה, משאירה אותי עם הצעירה, היה לראודה משהו בעיניים הגדולות שלה שריתק אותי אליה. היא הבחינה בכך וחייכה אלי, אבל עדיין לא דיברה מאומה, רק שיחקה אלי בעינייה.

התבוננתי בה, בחורה צעירה נראת דתייה אבל קצת מוזר היה לי שמלבד הכיסוי לראשה היא לבשה שמלה חשופת כתפיים, לא צנועה בכלל, היה איזה ניגוד מדהים בהופעתה החיצונית, שדיה שלא היו גדולים במיוחד התריסו אלי, רוצות להגיד לי "קח אותי".

קצת נבהלתי מעצמי, בית ערבי מוסלמי ואני חושב ככה על בת המארחים? ואז ללא הכנה מוקדמת היא שינתה תנוחה ופישקה את רגליה מולי. כמעט והתעלפתי, היא לא לבשה תחתונים וחשפה אלי כוס צעיר ויפה ומה שהדהים אותי עוד יותר היתה העובדה שהיא היתה מגולחת לחלוטין, ללא שיערה מיותרת והכוס המגולח שלה קורא אלי נואשות, ממש זקוק לי.

הסבתי את ראשי הצידה במבוכה רבה, רציתי שהאם תחזור כבר מהמיטבח אך היא התעכבה שם, מכינה כיבוד.

פתאום לא רציתי שום כיבוד, הבנתי שהכיבוד הבתולי נמצא ממש מולי ואני רק צריך לקטוף אותו. החזרתי את מבטי אל הצעירה אבל רגליה כבר היו משוכלות שוב, מסתירות את גן העדן שלה. היא חייכה אלי חיוך רב משמעות.

האם חזרה מהמיטבח עם מגש קפה וכיבוד. "אני מתנצלת להשאיר אתכם לבד לחצי שעה, אני חייבת ללכת להביא משהו מהתופרת, תישמור לי על ראודה בינתיים" אמרה ויצאה משאירה אותי לבד עם הצעירה הסקסית.

עשיתי חשבון מהיר, יש לי עוד יותר מחצי שעה עד שהחבר יגיע ויש חצי שעה לפחות עם הצעירה לבד.

הדלת נסגרה והרגליים של ראודה נפשקו בשנית, הכוס הרעב שלה הזמין אותי אליו כמהופנט, ניגשתי וכרעתי למרגלותיה, היא הניחה את רגליה על כתפי ומשכה את ראשי אל המנה העיקרית שהחלה לבעבע בלחלוחית מולי, לשוני החלה לחקור אל מפסעתה מגניבה ליקוק חפוז אל תעלת הוונוס שלה. ראודה התפרצה פתאום, השתחררה מכל כבליה, אחזה בראשי חזק והצמידה אותי אליה, מושכת את לשוני לקדוח עמוק בתוכה, לינוק את מיציה שהיה להם טעם בתולי, טעם של גן עדן.

הרגשתי שאני לא יכול להפסיק, גם בגלל שהיא אחזה עדיין בחוזקה בראשי וגם כי לא רציתי, ליקקתי לה את שפתייה התחתונות והשחלתי אצבע חוקרת עמוק עמוק אל הכוס שלה שהיא כבר רטוב לגמרי, ראודה נאנקה וקולות משונים החלו לצאת מגרונה, קולות שהתגברו מרגע לרגע עד שלא היתה לי ברירה ושלחתי כף יד לחסום מעט את פיה, היא נשכה את כף ידי בחוזקה אבל למרות הכאבים לא הרפתי, הרגשתי שהיא ממריאה.

לא הרגשתי איך עבר הזמן ושמעתי קול מפתח בדלת. ראודה הרפתה ממני ואני התרוממתי מהר וחזרתי לשבת מולה, מסתיר מעט בידי את פני הסמוקים והרטובים כשהיא ממהרת לשכל מחדש את רגליה הרועדות.......

הדלת נפתחה והאם נכנסה עם שתי שקיות בידה. "הבאתי לך את מה שביקשת" אמרה לראודה ומסרה לה שקית מלאה בתחתונים, עושה את עצמה שלא מבחינה ברטיבות הגדולה שאחזה בספה........
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2331997&r=1&skip=1

למעלה