סקס עם גבר נשוי

סקס עם גבר נשוי

ככה... בשיחהשהתגלגלה אצלי בעבודה... האם מותר/ראוי לשכב עם גבר נשוי ולא להתחשב בעובדה שהוא נשוי ויש לו ילדים כי מה לי ולאישתו ואנחנו בכלל לא מכירות אז על הזין שלי וזה בעיה שלו שהוא בוגד..וכמו שזו אני זו יכולה להיות כל אחת אחרת.. או..לא, אסור לעשות את זה, הרי נשוי הבן אדם, יש לו ילדים! ואם הוא רוצה לבגוד זו בעיה שלו ואני לא אתן יד לעניין מה דעתכם?

דעתי בעניין בתור אישה נשואה

אני חושבת שזה דבר שאסור הרי הבנאדם נשוי ,עם ילדים ברגע שאותה בחורה נמצאת איתו זה לא שהיא יכולה להגיד לא איכפת לי ולהתעלם מזה ברגע שהיא שכבה איתו היא גם תהיה אשמה במקרה וזה יתגלה והבנאדם יתגרש . היא גם אשמה בפירוק המשפחה והעוון עליה באותה המידה שעליו. מי שפונה אליה גבר נשוי למטרה כזו צריכה לדחות על הסף ולא ללכת על זה בכלל. אני אומרת ככה למה לבגוד? לא טוב לך בנישואים אז תחתוך ואז תלך תשכב עם מי שבא לך כל עוד אותו בנאדם נשוי אני לא רואה את זה כתקין מעשי הבגידה ולכן לא צריך לתת לזה יד בשום אופןןןןן ולא לעודד בגידה בכלל ומי שחושבת שזהו עשתה והיא הולכת לדרכה היא טועה היא שותפה מלאה למעשה. אז חישבו טוב טוב לפני שאתם עושים משהו כזה.

דעתי בעיניין בתור אישה רווקה....

קודם כל מחובתי לציין כי אני גרה עם חבר שלי כבר תקופה ארוכה, וזה דיי גבולי לנישואים, למרות זאת איני יכולה להביע את הצד של האישה הנשואה אך למרות זאת אומר את דעתי. נישואים לא נרקמים ביום אחד ובטח לא הרצון לבגוד. כשבן אדם מתחיל את חיי הנישואים שלו והוא יודע כי חייו קשורים (במידה זו או אחרת) לחיי מישהי שהחליט כי היא תיהיה "האחת", יאמר לרשותו כי בגידה הוא הצורך לצאת מחיי הנישואים, אפילו אם זה חד פעמי. אני לא מצדיקה את העובדה כי אדם שבוגד זה בגלל שנמאס לו מאישתו והוא רוצה לצאת קצת מהסביבה הדחוקה שמוליכה אותו יום יום, אך הוא צריך להבין את השלכות הצעד שלו מכמה בחינות: 1) הבגידה יכולה להוביל בגידה נוספת וזה יהפך לחיי שיגרה באיזה שהוא שלב. 2) כנראה שמשהו לא בסדר בחיי הנישואים שלו וצריך לבדוק מה עושים עם זה הלאה. 3) בגידה תמיד יכולה להיחשף והיא לא תוביל לדרכי היישר. 4) תמיד יש שני צדדים שנפגעים מהעינין, גם הצד הבוגד וגם הנבגד. יש לאן להוביל את זה, השאלה מה הוא הקשר שלך בשיח הנתון. אני:)

דעתי בעניין בתור אישה דתייה

זה לפי דעתי ממש מגעיל..כאילו הוא איתך רק בשביל הסקס אח"כ הולך לאישה שלו... ומה עם האישה??כאילו זה לא מוסרי בכלל !!!, את הית רוצה שבעלך יבגוד בך?!? כל פעם שהוא יצא מהבית תחשבי אולי הוא עם אחרת...

חתולה.. את קצת הלכת רחוק מדי

לא מדברים פה עליי חחחח.. העלתי את הנושא הזה לדיון .. כי זה נושא שיש בו הרבה מחלוקות, בשיח נשים שככה מתגלגל אצלי בעבודה יש אנשים עם המון דעות שונות בעניין.. כאלה שאומרים שאם זה חד פעמי, אז אין עם זה בעיה.. יש כאלה שאמרו שגם אם זה פעם בשנה.. זה לא נורא.. יש כאלה שמסרבים בתוקף ולא מוכנים לשמוע על בגידה גם אם זה גבר נשוי או גבר שיש לו בת זוג.. וגם שכחו לציין מה קורה אם הבחורה נכנסת להריון?!פה העלילה מתפתחת!

אני הלכתי רחוק מדי???הלוואי שהיתי הולכת רחוק

מדייייייייייייייייייייייייייייייייי לשם >>>> לבית של

מזה פה בני ברק? חחח

מאיפה כל החסודות האלה הגיעו?! חחחחחח וסקס עם אישה נשואה זה מותר שכל אחד ייעשה מה שבא לו זו דעתי האישית! כל עוד אף אחד לא נפגע את מי זה מעניין ואם מישהו נפגע כנראה שזה היה צריך לקרות אז יאלללהההההההה

דבש אתה יכול לחלום שמשהי תעשה איתך סקס...

אז בגלל זה הכל אצלך מותר
וזה ממש ממש לא מותר !!!!! אז רד מזה !

אייליקי

New member
הבגידה עם נשוי

זו שמתלבטת בעיניין חייבת לדעת כי אל לה לצפות שהנשוי יבחר ללכת עימה כך שהיא צפוייה להיפגע רגשית. מאידך,הנשוי בוחר בקשר מסיבותיו שלו ולאו דווקא ריגוש...כך שעלינו לדעת כי גם הוא אדם,עולם ומלואו ואל לנו לראות בו "מוקצה","נבל" או כיוצ"ב... נשואים הם גם נשמות טובות עם צרכים ושוב!לא רק מיניים.ביכולתך לתרום לו רבות וכמובן שגם הוא. ואולי אשתו עושה לו ת'מוות בבית ואולי אינה קשובה,מפרגנת לו...איני חושב שבמקרים אלה,חייב שעולמו יחרוב עליו. מעט אמפטיה,הבנה וסבלנות לא תזיק

היי

אתה כ"כ צודק כל הכבוד חשיבה נהדרת חבל שאנשים לא מבינים את החיים בצורה פתוחה כמוך ישר כוח

בגידה

למה מדברים רק על גבר שמחפש בחוץ? הנשים לא? בימינו המספר כמעט זהה של גברים ונשים נשואים ש... ובגידה זה רק במולדת, עם בני זוג זה חוסר נאמנות.

לא מבין ...................מה השאלה?..

קראתי בשקיקה את השאלה ....וליקקתי את אצבעותיי למראה פולחן האהבה והשמירה על חיי הזולת ,,,,,אז קודם כל אציג שאלה קטנה!.......מה הקשר בין הילדים לבין זה שהוא מקיים יחסי מין עם אשה אחרת?...האם הוא מחוייב מינית לילדים שלו?..כמובן שלא!.....והקשר הישיר בין סקס עם אשה אחרת לבין המחוייבות של גבר נשוי לאישתו..מובן העיניין כי מוסד הנישואין התחיל בעיניין חיובי הגבר כלפי אישתי בכתב מפורש...שהיא ה-"כתובה".....לא מצויין במסמך הנ"ל שנקרא קבל עם ועדה..מעבר לעינייני ..אכילה ושתיה-כסות ועונה שמחוייב בהן הגבר כלפי אישתו.........כפועל יוצא מההתחייבות הנ"ל...מוכרת בעליל אי המחוייבות לאי שכיבה עם נשים אחרות............ולכן מותר לגבר נשוי לשכב עם כל אשה שתחפוץ בגבריותו המהוללה ככל שיחפוץ וייאות לה. לעצם השאלה נראה לי.....שפספסנו את עצם הראיה הדו צדדית ע"י ששאר העונים התמקדו חד צדדית בלרחם על ..האשה הנבגדת לכאורה....... גבר שלא מקבל יחס מאשה וכל שכן מאישתו יחפש את היחס במקומות אחרים.....אם יש לו חברים לפטפט ולדבר יש מצב שהוא יקבל יחס מהם או מהמשפחה הקרובה.ועל זה לא קמה זעקה רבתי ע"י נשים..כי בכל אופן לא נראית הבגידה כפועל מיני...אך יתכן מאוד כי את היחס יקבל גם מבחורה סקסית שתמשוך אותו לשיחה נחמדה וע"י כך יקבל את היחס הנפשי לו הוא זקוק--ולאחר מכן תתפתח מערכת של מיניות ..שחובה להזכיר שאינה נובעת מסקס נטו..אלא מהיכרות רבגוונית שסייעה לשניהם לחפש את המשותף.... ויש להוסיף....שלא בלבד ש- לא עוזרים לגבר להבין את תסכולו בכליאתו לעיתים עם אשה במשך עשרות שנים..ומשעממת תהייה ככל שתהיה....אלא גם שבאים אליו בטענה " למה אתה מביט לנשים יפות שמתייחסות לזעקות ליבך הכמהה לרגש עדין-המצוי לרוב אצל בנות המין הנשי. יואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא..הנדיר הנפוץ--אוהב את כל העולם

יואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

קראתי בשקיקה את השאלה ....וליקקתי את אצבעותיי למראה פולחן האהבה והשמירה על חיי הזולת ,,,,,אז קודם כל אציג שאלה קטנה!.......מה הקשר בין הילדים לבין זה שהוא מקיים יחסי מין עם אשה אחרת?...האם הוא מחוייב מינית לילדים שלו?..כמובן שלא!.....והקשר הישיר בין סקס עם אשה אחרת לבין המחוייבות של גבר נשוי לאישתו..מובן העיניין כי מוסד הנישואין התחיל בעיניין חיובי הגבר כלפי אישתי בכתב מפורש...שהיא ה-"כתובה".....לא מצויין במסמך הנ"ל שנקרא קבל עם ועדה..מעבר לעינייני ..אכילה ושתיה-כסות ועונה שמחוייב בהן הגבר כלפי אישתו.........כפועל יוצא מההתחייבות הנ"ל...מוכרת בעליל אי המחוייבות לאי שכיבה עם נשים אחרות............ולכן מותר לגבר נשוי לשכב עם כל אשה שתחפוץ בגבריותו המהוללה ככל שיחפוץ וייאות לה. לעצם השאלה נראה לי.....שפספסנו את עצם הראיה הדו צדדית ע"י ששאר העונים התמקדו חד צדדית בלרחם על ..האשה הנבגדת לכאורה....... גבר שלא מקבל יחס מאשה וכל שכן מאישתו יחפש את היחס במקומות אחרים.....אם יש לו חברים לפטפט ולדבר יש מצב שהוא יקבל יחס מהם או מהמשפחה הקרובה.ועל זה לא קמה זעקה רבתי ע"י נשים..כי בכל אופן לא נראית הבגידה כפועל מיני...אך יתכן מאוד כי את היחס יקבל גם מבחורה סקסית שתמשוך אותו לשיחה נחמדה וע"י כך יקבל את היחס הנפשי לו הוא זקוק--ולאחר מכן תתפתח מערכת של מיניות ..שחובה להזכיר שאינה נובעת מסקס נטו..אלא מהיכרות רבגוונית שסייעה לשניהם לחפש את המשותף.... ויש להוסיף....שלא בלבד ש- לא עוזרים לגבר להבין את תסכולו בכליאתו לעיתים עם אשה במשך עשרות שנים..ומשעממת תהייה ככל שתהיה....אלא גם שבאים אליו בטענה " למה אתה מביט לנשים יפות שמתייחסות לזעקות ליבך הכמהה לרגש עדין-המצוי לרוב אצל בנות המין הנשי. יואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא..הנדיר הנפוץ--אוהב את כל העולם

למעלה