סקס מאמר ב´

ד ו ן

New member
סקס מאמר ב´../images/Emo120.gif

מה שמביא אותנו לסוגיית הקונדום. אין שום פסול בקונדום עצמו. הבעיה עם קונדומים היא, עדיין, איך לקנות אותם. אני חושב שצריך להיות לנו סימן-מוסכם סודי עם הרוקח. אתה פשוט נכנס לבית המרקחת, אתה ניגש לדלפק, הוא מסתכל עליך ואתה מהנהן באיטיות, הוא מכניס אותם לשקית ונותן לך. זה הכל. אתה ניגש לשם, אתה מניח על הדלפק את משחת הגילוח הקטנה שלך, את משחת השיניים הקטנה שלך. "מה שלומנו היום?" (אתה מהנהן), ,לא רע, ומה איתך?"(הוא מכניס אותם לשקית). "יופי הכל בסדר." וזהו, אתה מסודר מבחינת הקונדומים. אתה תמה לפעמים בקשר לתרבויות ההן מתוך הנשיונל ג´יאוגרפיק, שם כולם ערומים כזה. אתה רואה את כל האנשים האלה ושואל את עצמך:"על מה מסתכלים הגברים בתרבויות האלה כשעוברת להם אשה מול העיניים?" יכול להיות שיש להם מועדון סטרפטיז במקום כזה? מישהי עולה על הבמה, מורידה את המחרוזת, מוציאה את העגיל מהאף-וזהו, ההצגה נגמרה. הגבריםבקהל אומרים:"שמע, ראית את הגומה הקטנה ההיא מעל השפה שלה? אמרתי לך שהמקום הזה חם!" בגלל זה האופנה מצליחה לעבוד על גברים. כל שנה הנשים מכסות דבר אחר. זה משגע אותנו. אנחנו אף פעם לא קולטים, שאתן מכסות ומגלות, לסירוגין, בדיוק את אותם הדברים, כבר מאות שנים. אנחנו פשוט לא יודעים את זה. כל פעם שאשה לובשת בגד שעוד לא ראינו, אנחנו אחוזי-פליאה מחדש. "אני חושב שהציצים נמצאים שמה." "באמת? אני דווקא חושב שהם שם."

למעלה