סקס לפני המרתון

NonCon

New member
סקס לפני המרתון

כבר פרסמתי במקום אחר- אבל לא קיבלתי תשובה: שמעתי שזה לא טוב לעשות סקס בערב לפני המרתון. זה באמת מסוכן? כאילו, אם אני עושה את זה, הלך המרתון? אה, כן, בשביל כל החכמולוגים, זה יהיה: 1. עם אשתי 2. רק איתה 3. בלי שותפים 4. במלון 5. על המיטה 6. בתנוחה מיסיונרית 7. לא יותר מ-3 דקות 8. לפני ארוחת הפסטה 9. חדר מספר 113 (נא לא להפריע) 10. שני הצדדים יבואו על סיפוקם האם קיים סיכון לכיווץ מיותר בשרירי העכוז? ומה לגבי ההמסטירנג? יש סיכוי שזה יפתור את נדודי השינה שלפני המרתון (אני תמיד נרדם בצ'יק אחרי) חבר'ה, אל תצחקו. כאילו, כמה כבר יוצא לי להיות במלון עם אשתי? זו די מצווה לקיים במלון פרו ורבו (אפילו בלי פרו ורבו). תודה ________________________________________________________ כן. זה בצחוק

my m fantani

New member
תשובות לשאלות

נתחיל בהתייחסות להנחות היסוד: 1. טוב זה כי קוראת כאן בפורום?
2. אלא מה 3. נו טוב...כשאין ברירה אין ברירה. 4. אחי, לפחות לקחת סוויטה עם ג'קוזי? הולך טוב אחרי התחרות. 5. פנטאני משתעמם. תגיד, המזרן של עמינח?
6. פנטאני מתחיל לפהק
7. פנטאני מתחיל להיות מוטרד, אחי אתה מחוץ לליגה.
8. מומלץ בחום. 9. אין מצב שאנחנו נכנסים לאור מה שלמדנו עליך עד עכשיו 10. מוטל בספק אחרי שקראנו את סעיף 7
מזל טוב גיסנו, התקבלת למועדון הסקס לפני מרתון.
אכן מצחיק ולא מזיק, נגמר עוד לפני שהתחיל.
בהצלחה נשמה בפרו ורבו ובמרתון. לה פיראטו איטליאנו.

alons1971

New member
וברצינות

יש סוגי ספורט שבהם ממליצים לא לעשות סקס לפני כדי להוסיף אגרסיביות ( רמות הורמונים גבוהות יותר...). היות ואתה לא מתכנן להתאגרף תוך-כדי זה לא באמת משנה. וכמובן רצוי לא להרוס את שנת הלילה. לגבי סקס אחרי , אין בעיה ( גם אחרי אולטרא ) .אבל את הבדיחה על הקיפודים אתה מכיר ? תהנה גם מהמרתון (-:

tamark4

New member
לא בטוחה ששני הצדדים יבואו על סיפוקם...

נשמע קצת, איך לומר,ספרטני. גומרים הולכים. (שלא לומר רצים) בהצלחה !

NonCon

New member
תודות

תודה לכולם. על העידוד והתמיכה. בלעדיכם לא הייתי מעז. אני הולך על זה. Wish me luck. אני מבטיח לספר איך היה.

מנסיון (לא עם אשתך) זה עוזר מאוד

מרגיע את האשה נוכח העובדה שיש לה (במקרה שלי) כמעט 4 ש' "להרוג" עם הילדים עדש שאחזור.....

למעלה