סקס אנאלי

dandiel

New member
סקס אנאלי

שלום!! אני ובן זוגי בני 18, ואתמול ניסינו בפעם הראשונה סקס אנאלי. אני הייתי הראשון שניסה להחדיר, אבל לבן זוגי כאב למרות כשנכנסתי רק חצי. ניסינו שוב אבל כאב לו מאוד. יש לציין שהשתמשנו בקונדום וחומר סיכה. בסוף ויתרנו, כי כאב לו. ואז הוא החדיר לי, והיה נורא מוזר (מוזר לטובה). א. האם אפשר להפחית את הכאב (יש לי איבר עבה יותר מלו)? ב. האם יש דרך להעצים את החוויה והכיף בסקס אנאלי?

resputin

New member
הממ.

אוקיי, דבר ראשון, מין אנאלי קשור במוכנות ובאימון השרירים הטבעתיים. מכיוון ואתה יודע שיש לך איבר עבה, ושהוא פחות מסתדר ממך, הייתי מציע ש: 1. יתאמן בבית, עם אצבעות או כל אביזר אחר הנראה לו לעין ויתרגל את התרחבות השרירים הטבעתיים. 2. כאשר תנסו בעתיד, תשקיע הרבה זמן בהכנה. הרבה חומר סיכוך, לאט לאט עם האצבעות, להחדיר לאט ולהיות כל הזמן מחובר אליו ושהוא ייתן לך אור אדום\ירוק להמשיך הלאה. בקשר להעצמת החוויה.. ובכן, זה כבר אינדיבידואלי. פעם ראשונה לרוב היא פחות מוצלחת; עם הזמן מגלים לאט לאט מה הבן זוג יותר אוהב, פחות אוהב, קצב, חוזק, פוציזיה, תפקיד וכו'.

תראה לא צריך יותר מידי! כנס!

אתם או הוא לצורך הכנין צריכים להבין איך לשחרר את כל השרירים בגוף ובהתחלה רצוי לנסות כמה סוגי תנוחות עם אחת לא הולכת לננסות דוגי עם דוגי אז כפית על הצד 101 לא חסר שבטוח באחת התנוחות שאלה הוא ירגי שנח ובצורה טבעית שיחרור ואז הוא יתרגל וילמד לשחרר את עצמו בצורה עקבית של הסקס מוווואה אי סי---196517025

למעלה