סקירת מערכות מאוחרת דרך הקופה

חמניה123

New member
סקירת מערכות מאוחרת דרך הקופה

אני לא מבינה מה הולך כאן - אני שייכת לקופ"ח כללית ובסה"כ רציתי לקבוע תור לסקירה מאוחרת דרך הכללית. במוקד אמרו לי שזה רק דרך מרפאת האם, במרפאת האם אמרו לי שרק אחרי הפניה מרופא נשים הם צריכים לקבל אישור ואז הם יגידו לי איפה אני יכולה לעשות...?? (חשבתי שאפשר לעשות איפה שרוצים כל עוד זה רופא שעובד עם הקופה) ובכלל - אני אהיה אצל הרופא רק עוד כמה שבועות כך שעד אז בטח כבר לא יישארו תורים... האמת שרציתי לקבוע לד"ר ווקסמן מרמת אביב שהרבה בנות המליצו עליו כאן, התקשרתי שוב למוקד ושם אמרו לשא מכירים אחד כזה.... או - לדר' מנור מלוד, שם נאמר לי שרק אם לא עשיתי סקירה מוקדמת דרך המושלם (וכן עשיתי-כלומר עשיתי פרטי וביקשתי החזר) ניתן לשלם 114 ש"ח ולעשות סקירה - אחרת - אי אפשר! ואני בכלל הבנתי שסקירה מאוחרת ממומנת ע"י הכללית בלי קשר למושלם. בקיצור, הבלגאן חוגג, אני רוצה לקבוע תור אבל לא ממש יכולה והזמן הולך ומתקרב. מישהי יכולה לעזור לי בעניין ???? סליחה על האורך.... תודה רבה

גומה

New member
אצלי זה היה

אותו דבר. מכיוון שאת הסקירה הראשונה עשית פרטי וקיבלת החזר המושלם עכשיו מגיעה לך סקירה בסיסית שעלותה 114 ש"ח. אם לא היית מבקשת החזר מהמושלם על הסקירה הראשונה אז לא היית צריכה לשלם עבור הסקירה השניה. קופ"ח מממנת רק סקירה אחת (זה ההחזר שקבלת). מקווה שהבנת, בהצלחה!

חמניה123

New member
זה בדיוק העניין - אמרו לי אצל ד"ר

מנור שכיוון שעשיתי סקירה ראשונה דרך המושלם, לא מגיעה לי הסקירה השנייה, למרות שאני יודעת שאין קשר. אפשר לשאול איפה את עשית ?? ואם היית מרוצה ?? תודה רבה !!!

נועה ו

New member
לא הבנתי מה הבעיה

סקירת מערכות ראשונה עשיתי פרטי וקיבלתי החזר סקירה שנייה עשיתי דרך הקופה - סקירה שעולה 24 שקלים , קיבלתי הפנייה דרך רופא נשים!! זה ממש לא מסובך אני לא מבינה למה שיגעו אותך ככה ..אני במקומך הייתי קובעת תור לרופא נשים ומבקשת ממנו בתור הפנייה לסקירה שנייה

חמניה123

New member
באמת שיגעו אותי....

איך קבעת, במקום שבו עשית את הבידקה ? ואיפה ואצל איזה רופא עשית ?? תודה

נועה ו

New member
סליחה על האיחור בתגובה

תקשיבי , תתקשרי למרפאת נשיםולא למוקד כללית , תסבירי לה שאת זכאית לסקירה שנייה על חשבון הקופת חולים ואת מבקשת שתקבע לך תור לרופא נשים ( לא משנה איזה אפילו ) על מנת שייתן לך הפנייה לסקירה שנייה , זה הכל, לא מאמינה שתהיה לך בעיה ... ואם לא יהיה תור פנוי תגידי לה שתכניס אותך אפילו בלי תור רק כדי לקבל הפנייה בהצלחה ותעדכני!!

למעלה