סקירה על גופרו 6 החדשה ( והשוואה לגופרו 5 )

sgebay

New member
סקירה מעולה תודה רבה!

רואים שהשקעת הרבה בהכנה ובמחקר והביצוע חלק, שוטף וברור. תעשה גם באנגלית ואתה כוכב יוטוב!

sgebay

New member
ועכשיו שאלה על ה- OIS

אני הבעלים הגאה של גו פרו 3. למרות שאני בהחלט לוקה בתסמונת ה"שדרגת" נמנעתי עד עכשיו מלשדרג ל-4 ול-5 כי לא ראיתי צורך. אני משתמש בגו פרו שלי בעיקר לצלם את עצמי, משפחה וחברים בסקי. אף פעם לא מצלם 4K כי הגודל של הקובץ מטריף אותי בעריכה. גם ככה אני סובל בעריכה ועדיין מחכה לתוכנה קלה ופשוטה.
אז בהנחה שהצילום הנפוץ שלי הוא 1080/60 לא ראיתי צורך לשדרג.
עכשיו יש את הפיצ'ר של OIS שהוא נראה מאוד מעניין. בהחלט היה נחמד סרט עם פחות רעידות. עד כמה זה בולט? היית משדרג בשביל זה?

Maki869

New member
אני יענה לך לשאלה הזו בצורה יותר משכנעת

קנית גימבל בשביל הגופרו על מנת לקבל תמונה ללא רעידות
אז עכשיו יש לך את זה כבר בתוך המצלמה ( כמובן שזה לא אותו דבר אבל בהחלט עושה את העבודה )
כמו שאמרתי כול אחד והשיקול שלו, אני עובד בצילום ומפכינתי לא לקחת גופרו לסקי זה כמו לא לקחת מעיל ומכנס גלישה!
לגבי תוכנת העריכה יש לך תוכנ הבשם דוינצ'י ( יש לי בערוץ כמה סרטוני הדרכה על התוכנה הזו ככה שאני ממליץ )
בלי קשר ל4K
בעניי הגופרו 6 מוציא קבצים איכותיים יותר מפכינת הצבעים , ניגדיות וכולי ( הכול רואים בסרטון ) ככה ששוב זה הכול תלוי בצורך שלך וכמובן בתקציב

בדיוק אותה שאלה , האם לקנות גימבל לGOPRO HERO 3 או לשדרג ל6

בדיוק אותה שאלה , האם לקנות גימבל לGOPRO HERO 3 או לשדרג ל6 עם כל היתרונות הנוספים. אני גם מצלם בצלילה עם המצלמה לא רק סקי.
ועוד שאלה קטנה, עד כמה טובה הסוללה של ה 6? האם צריך להצטייד במיידי בנוספת לצילום יום סקי סביר(אני מנסה לצלם רק מסלולים ודברים מענינים) ובנוסף האם האביזרים הנלווים מתאימים גם ל6 , מוט סלפי של GOPRO וכדומה.
עוד שאלה ברשותך, בעקבות המלצה שלך התחלתי לעבוד אם HITFILM , חביבה מאד אבל היה חסר לי איזה מניואל רציני כדי ללמוד לעומק(אולי לא מספיק חיפשתי...) מה המלצתך החדשה?
בכל מקרה סחתיין על הסרטים והאינפורמציה המענינת שלך.

Maki869

New member
לפי דעתי

לדעתי כן עדיף לך לקנות את הגופרו 6
ראשית אתה לא צריך להתעסק עם הגימבל ועד ציוד ועד בלאי ועד ועד ועד...
כי הכול כבר מובנה במצלמה
חוץ מזה גם יכולת של המצלמה גופרו 6 טובה יותר
אני עשיתי השוואה לגופרו 5 - כאשר גופרו 3 היה ממש פריט היסטורי כבר.

כן מומלץ לקנות עד סוללה לכול מקרה
לא יצא לי עדין לצלם עם 6 בתנאי שלג אבל אני יכול להגיד שגופרו 5 החזיקה יפה עם סוללה אחת למשך יום שלם כאשר אני מצלם באמת דברים מעניינים ולא מצלם סתם יריד של מסלול שנמשך 10 דקות.
אבל תמיד טוב לדעת שיש סוללה בכיס.
כול החיבורים והמתקנים מתאימים לכול מצלמות הגופרו באשר הן... גם גופרו הראשונה שיצא לפני 7 שנים

לא ממש הבנתי את השאלה על HITFILM??
אבל אני כן רוצה לשאול אותך ...
הבנתי שלא ניתן יותר ליצא סרטונים אחרי העריכה וצריך לקנות את התוכנה
זה נכון?? ( אני פשוט לא באמת עובד עם התוכנה הזו )

תודה רבה על הפרגון

ייצוא סרט

דווקא הצלחתי לייצא אבל לא להעלות ליוטיוב כנראה בגלל זכויות יוצרים על הפס קול.
בערך לפני חצי שנה.
בכל מקרה מבין שאתה ממליץ על דווינצי, האם היא בחינם? לפחות גירסה פשוטה שלה? אני מחפש משהוא טוב שאוכל גם ללמוד בעצמי עם מנואל טוב, לא רק סרטי הדרכה ביוטיוב שבדרך כלל נותנים רק את ההתחלה ממש.

Maki869

New member
לא זכור לי מתי עדכנו אותי שהתוכנה כבר לא חינמית באמת

אבל אני יודע שהיום כבר לא ניתן לרנדר את הפרוייקט
חייבים לקנות רישיון
לגבי דווינצי , כן היא חינמית ומאוד מזכירה את התוכנה פרימייר של אדובי אם אתה מכיר
הסרטונים שעשיתי די בסיסים לעורך המתחיל כדי לתת לו את הכלים הבסיסים לעריכה ומשם פשוט ללמוד לבד ( בגלל שאני לא עובד אם התוכנות האלו באמת- אני עושה סוג של "שרות לאזרח" ועוזר עד כמה שאני מבין לבד ושיעורי בית לפני שאני מצלם סרטון על התוכנות האלו )

Arnon Ayal

New member

כל הכבוד על ההשקעה.
שוקל לקנות אבל מכיר את עצמי, בצילום אני טוב, בעריכה הרבה פחות.

למעלה