סקירה מוקדמת- עזרה בבקשה...

סקירה מוקדמת- עזרה בבקשה...

אז ככה מחר (יום שני) יש לי סקירה מוקדמת ואני בלחץ ומקוה שהכל בסדר. לא עשיתי אולטרסאונד 3 שבועות. רציתי לשאול כמה שאלות מאלה שעברו/יודעות: 1. האם הסקירה בטנית או וגינאלית? 2. כמה זמן נערכת הסקירה? 3. האם מסבירים לי בדיוק מה רואים או שאני צריכה לשאול? 4. הבנתי שטכנאית עושה את זה ולא רופא אז השאלה שלי האם רופא מיד עובר על זה ונותן לי תשובה כתובה ביד? אני יכולה לדבר עם הרופא? 5. עם מה אני יוצאת? תמונת אולטרסאונד? מכתב מפורט? 6. אני בשבוע 15 פלוס 4 האם בוודאות אדע מה המין של העובר? אני כבר ממש סקרנית... מצטערת שזה היה ארוך אבל ממש חשוב לי תודה

שוקית27

New member
היי

אני יענה לך לפי מה שלי היה.. עשיתי את הסקירה אצל רופא פרטי.. 1. הסקירה היתה רובה וגינלית כי ככה רואים יותר טוב בשבוע כזה אבל אני יודעת שלפעמים עושים בכל זאת רק ביטנית. 2. זה לקח בערך חצי שעה אולי קצת יותר.. 3. לי הרופא ממש הסביר.. (הינה הכליות.. הינה הלב, פה החדרים של הלב והעליות וכו') 4.אצלי זה היה הרופא שעשה.. 5.אני יצאתי עם מכתב מפורט + תמונות + DVD.. 6. לי אמרו את מין העובר ונראה לי שאפשר לדעת בוודאות בגיל הזה.. מקווה שעזרתי..

s h i R 1 2 3

New member
הי יעל

תשובות: 1. לרוב מתחילה כבטנית ואם יש צורך עוברים לואגינלית (אצלי הבדיקה הייתה משולבת). 2. כחצי שעה. 3. ערכתי את הסקירה באופן פרטי אצל פרופ' צלאל שהסביר כל פרט ופרט. הוא אף הקליט את הדברים. 4. אין לי מושג. כאמור את הבדיקה ביצע רופא מומחה לאולטרסאונד. 5. אני קיבלתי דו"ח מפורט+תמונות+קלטת וידאו המתעדת את הסקירה 6. את מין העובר ניתן לזהות החל משבוע 14 שיהיה בהצלחה ותעדכני אותנו איך היה

היי ובהצלחה בסקירה../images/Emo45.gifוכמה תשובות

אני את הסקירה עשיתי בארה"ב (אני גרה פה) ואוכל לענות לך לפי מה שהיה לי: את הסקירה עשיתי בשבוע 14, ולא אמרו לי מה המין של העובר (פה אומרים שמוקדם מדיי בשבוע הזה וזה לא 100%). בעוד שבועיים יש לי סקירה נוספת, ואז סוף סוף אני אדע מה זה (בשבוע 21). את הבדיקה עשתה לי טכנאית במשך שעה שלמה!! הבדיקה הייתה בחלקה בטנית ובחלקה וגינלית. היא התעכבה על כל פרט ופרט, פירטה והסבירה. בסוף יצאתי עם דיסק ובו כ- 200 תמונות+ קלטת, ופידבקים חיוביים. את הדו"ח הם מעבירים ישירות במחשב לרופאה המטפלת שלי, כך שלא קיבלתי עותק ליד (פה כל הבדיקות שאני עוברת מגיעות ישירות לרופא המטפל, שמאגד הכל ביחד והוא גם הרופא המיילד).

למעלה