סקירה מוקדמת וסקירה מאוחרת

טיקטק30

New member
סקירה מוקדמת וסקירה מאוחרת

הי בנות יקרות
יש לי התלבטות וקיוותי שתוכלו לעזור
האם נראה לכן שזה בסדר לעשות את הסקירה המוקדמת והמאוחרת אצל אותו רופא או שאתן מעדיפות לעשות אצל רופאים שונים כדי שכמה שיותר עיניים יציצו בעובר?
אני רוצה לעשות את הסקירה המאוחרת אצל אותו רופא שאני אעשה אצלו את המוקדמת אבל פתאום התחילו להגיד לי שזה לא מומלץ
מה דעתכן?

Morena15

New member
שאלה טובה

לא חשבתי על זה בכלל
2 הסקירות שלי יצאו במקרה אצל אותו הרופא

BananaY

New member
שמעתי על זה

ויש בזה משהו..
אני אישית הייתי ממש מרוצה הרופא בסקירה הראשונה אז העדפתי ללכת על בטוח על רופא שאני אוהבת, מרגישה בנוח וסומכת עליו אז חזרתי לסקירה השניה אליו..

בהצלחה בכל מקרה

sunshine759

New member
אני עושה אצל אותה רופאה

קראתי שאומרים לעשות אצל שני רופאים שונים, בפועל כל מי שאני מכירה והייתה מרוצה אצל הרופא בסקירה הראשונה חזרה אליו גם בסקירה השניה, למעט מקרים בהם התגלו בעיות בסקירה הראשונה ואז הלכו למומחה גדול לשנייה.
אם הכל בסדר, והכל מתקדם כמו שצריך, אז לדעתי אפשר בלב שקט ללכת לאותו רופא אם היית מרוצה בפעם הראשונה.
נכון שרופא אחר יתן עוד זוג עיניים, אבל מי אמר ששוב תיפלי על רופא מצוין?

mica35

New member
אני עושה שלישית אצל אחר

גם אני שמעתי על זה, והאמת שיש בזה משהוא.
הבעייה שהרבה רופאים לא ממש נותנים לעשות אותן בנפרד (בעיקר אלה שבהסדר).
ככה שעשיתי את שתיהן אצל אותו רופא אבל אני עושה סקירה שלישית בשלב של הערכת המשקל, שגם עושה סקירה טובה של המח שרק אז מפותח מספיק וככה עוד עין רואה אותו.

guligirl

New member
אחותי קיבלה הנחייה דומה

הרופא שלה אמר לה ללכת לסוקר אחר כדי שתהיה גם חוות דעת נוספת.
במקרה שלי אין לי ממש ברירה אלא ללכת למישהו אחר כי הרופא שלי שאצלו גם עשיתי סקירה מוקדמת לא עושה סקירות מאוחרות. וגם אין לי יותר מידי ברירות אצל מי כן לעשות - יש רק רופא אחד בכל הקופה שעושה סקירות מאוחרות לתאומים

למעלה