סקירה מאוחרת/מורחבת

מילי1981

New member
סקירה מאוחרת/מורחבת

הי, קצת רקע, בת 28, מהפרום השכן הריון לאחר טיפולים לאחר שקיפות עורפית 2.8 מ"מ סיכון משוקלל 1:188 ביצעתי את בדיקת הדם המשלימה לשקיפות העורפית (שליש ראשון) PAPP-A 0.73*MOM FREE BETA HCG 0.85*MOM סיכון משוקלל גיל+בדיקה: בגדול, התוצאות הורידו את הסיכון לת.דאון 1:220 לגבי טריזומיה 18 רק צויין סיכון משוקלל קטן מ 1:300 ושזו תוצאה תקינה חלבון עוברי: AFP 58.03 NG/ML 1.57 MOM HCG 20.06 IU/ML 0.84 MOM UE3 NG/ML 0.96 MOM התוצאה לא משוקללת עם שקיפות עורפית ובדיקות הדם הראשונות גיל: 1:999 חלבון עוברי+גיל: 1:9999 ביצעתי דיקור מי שפיר בכל מקרה, אך טרם התקבלו תוצאות, השאלה: האם תוצאות חלבון העוברי תקינות?? ויכולות להצביע על ירידה בסיכון? הופנתי לאקו לב עובר וסקירה מורחבת, באיזה שבוע עושים אקו לב עובר? לגבי הסקרות, קבעתי למאוחרת לד"ר טלמון בחיפה אבל אני לא מצליחה להבין איזה הוא עושה האם זאת מורחבת אני הולכת אליו בהשתתפות של הקופה ב114 ש"ח כי את הראשונה עשיתי פרטי אצל ברונשטיין האם בנוסף מגיע לי סקוכה מורחבת מהקופה? כי חשבתי לנצל את ההזדמנות לעשות שתי סקירות והכי חשוב באיזה שבוע עושים אותן סליחה על האריכות ותודה מראש

אני לא מומחית לחלבון עוברי

אבל לגבי טלמון הוא עושה סקירה מאוחרת מורחבת. זה לגמרי פרטי פשוט המושלם משלם חלק ואת חלק (114 ש"ח) אני עשיתי אצלו בהריון של איתי סקירה שניה וזה היה משהו כמו 45 דקות (והוא הראשון שעלה על בעיה שאח"כ התבררה כחמורה אפילו יותר)

מילי1981

New member
באיזה שבוע?

באיזה שבוע מומלץ לעשות את המאוחרת? יוצא לי בערך 22+1 יש לך מושג לגבי אקו לב עובר? ד"א, לא יודעת אם את זוכרת אותי, אבל בעידודך והמלצותיך עשיתי את הדיקור בבית חולים כרמל (אני מהערבה) ד"ר מורד ביצע את הדיקור ואני חייבת לציין שהיה מאוד מקצועי ונחמד והיו בדיקות דם שכאבו לי יותר אז רק רציתי להגיד תודה

אני עשיתי בשבוע 23

אבל המזכירות שם יודעות מה המועדים לסקירות ואם הן קבעו ל-22 כנראה שזה בסדר אקו לב- אין לי מושג מה טווחי הזמן של הבדיקה שמחה שעבר עליך בנעימים (יחסית) בכרמל

מילי1981

New member
תוצאות של חלבון עוברי

הי, אולי יש מישהי שמבינה בזה קצת ותוכל להסביר לי את התוצאות, נשאר לי עוד שבועיים עד לתצאות של המי שפיר צריכה משהו לשמור על השפיות

MuStar

New member
חלבון עוברי

תוצאות החלבון העוברי שלך תקינות לחלוטין, אפילו מצוינות. והן אכן מורידות באופן סטטיסטי את הסיכון לתסמונת דאון.
אקו לב עובר עושים בד"כ בשבוע 22. את התוצאה את מקבלת מיד במקום. סקירה מאוחרת מתבצעת בד"כ סביב שבוע 22-23.

קיבלת תוצאה מצויינת

שהקטינה לך את הסיכון פי עשרה. אקו לב בשבוע 22 בערך, אצל קרדיולוג ילדים.

למעלה