סקירה אחרונה שלי מלפני שבוע

מצב
הנושא נעול.
אתה באמת מאמין שנגיע ל670???

אם בודקים את המיתאם בין ניו יורק
לתל אביב יש לשים לב שניו יורק עלתה מהנמוך למשל הדאו מ10650 ל 11400 בקירוב שזה מהלך של 750 נקודות עכשיו שניו יורק היתה בגבוה 11700 אנחנו נגענו ב900 אז בכל זאת למלחמה יש כרגע פרמייה כי שניו יורק היתה לאחרונה ב11400 היינו ב 870 זאת פרמייה של 50 נקודות ברור שאם ניו יורק היתה עכשיו בנמוך כלומר 10650 היינו אנחנו ב ב780 איפה שהיינו בחודש יוני לפני פרוץ הקרבות כאשר ניו יורק היתה ב10650 ואם הקרבות היינו אם אותה הפרמייה של עכשיו 50 נקודות כלומר 780 פחות 50 שווה 730 לערך עכשיו בואו נמשיך אלוני צודק שהוא יצא מהפוזיצציה כי עדיף לוותר על 4 אחוז מאשר לקבל מכה של 15 אחוז אבל מי שעובד בסייקלים קצרים חושב אחרת ומי ששם לב הרי הS@P A שבר את הגבוה שלו מייד אחרי פקיעת האופציות בניו יורק וסגירת השורטים היתה לכל אורך החזית מי ששם לב לעוש משהו שם לב שלמרות המתיחות עם צפון קוראיה למרות המתיחות עם אירן והפסקת האש השברירית במזרח התיכון, אנשים בניו יורק שכל יום ו מתכסים בפוטים על נכס הבסיס משום מה לא עשו זאת השבוע כדאי לבדוק וזה אומר שהכל אם אין משהו מיוחד ימשיך לעלות ביום ב בניו יורק אז יום ראשון של עליות המעוף היסס וגם ביום השני אבל אחרי שראו שהנאסדק והדאו עולים חמישה ימים ברציפות נסגר הפער בין המעוף לניו יורק ועדיין למלחמה יש פרמייה כי בלי הפרמייה היינו עכשיו כזכור ב870 מה הלאה לדעתדתנו אולמרט עכשיו יסלים את המצב למה כי זה יהיה במוקד העינינים האם המעוף ירד או יעלה =תלוי בניו יורק נטו היתר מגולם כי כמו שאלוני יודע שזמן חייו של אולמרט (הפוליטיים ) שאול הזמן שאול יודעים זאת גם שחקני המעוף זה ישפפיע בספטמבר אוקטובר לסיכום טווח קצר יש לנצל כל סיבוב וסיבוב טווח ארוך לצאת ולא לחזור עד מדד 670 שם יש תמיכה אמיתית וגם אם מדובר עד פברואר זה כדאי הסיבוב משתלם לילות לבנים מצוות מקסים מודל 2006
נראה לי הזוי לחלוטין ולא נראה לי שמישהו פה מאמין בכך. תמיכה לא תמיכה זה לא מעניין כרגע. לגיע ל 670 זה רק מלחמה כולל עם סוריה לא פחות. כל השאר כבר מגולם.

WhiteKnight 1

New member
תראה בחור וכדאי לך לבדוק

נראה לי הזוי לחלוטין ולא נראה לי שמישהו פה מאמין בכך. תמיכה לא תמיכה זה לא מעניין כרגע. לגיע ל 670 זה רק מלחמה כולל עם סוריה לא פחות. כל השאר כבר מגולם.
תראה בחור וכדאי לך לבדוק
המדד בנוי מסייקלים יומיים מסייקלים שבועיים חודשיים רבעוניים חציונים שנתיים תלת שנתי וכו בורסה ומדד צריך לתת בממוצע את ריבית חסרת הסיכון כפול 2 ומשהו בערך אחרת אף אחד לא היה משקיע בחברות לא מקים חברות אלא בריבית אגחים ממשלתיים וקונצריים מתי מדד מסוכן מתי שהתשואה שלו היא מעל הממוצע ומכפיל ההון הממוצע גבוה מתי מדד לא מסוכן מתי שהתשואה שלו היא מתחת לממוצע או שלילי גם זה קורה בו נבדוק את מדד המעוף למשל מ92 משהו כזה בו נבדוק אותו משם התחלה 100 מ92 עד סוף 93 עלה ב150 אחוז זה 75 אחוז לשנה זה סביר בטח שלא צריך לצאת אם מדובר בסייקלים ארוכים המדד סגר ב250 מי שנשאר מצא את עצמו בסוף שנת 96 עם 100 אחוז רווח המדד חזר לל200 ובדרך היה גם ב150 במרס 93 בערך 92 93 94 95 96 100 זה בערך 15 אחוז לשנה לא נורא אבל אם היה יוצא בסוף 92 היה לו 75 אחוז לשנה מה קרה אחר כך זה כבר על הממוצע לא 75 אחוז לשנה 15 אחוז לשנה ואז צריך להתחיל לאסוף עם למטה ואם למעלה עברו ארע שנים והמדד עלה מ200 ל520 בסוף שנת אלפיים 150 אחוז ב4 שנים אחלה ממוצע לארבע שנים וכמה לתשע 92 עד סוף 0200 420 אחוז בכלל לא רע אבל עוד פעם מעל מה שבורסה או מדד חייבים לעשות בשמונה שנים כפול מהממוצע בהמשך הוא עלה עוד ושוב נהיה מסוכן מכפילי הון של שלש ושל ארבע שגורמים למכפילי רווח לא כדאיים למשקיעים למרות טיב החברה אז יוצאים וזהו מה קרה אחר כך בבקשה בתוך שלש שנים פברואר 2003 המדד עומד על כמה ???? 299 כן ירד כמעט ב50 אחוז נו מה מקבלים 12 שנה ומדד 300 200 לחלק ל12 נקו את הריבית דריבית ועליית המדד תקבלו בקושי חמישה אחוז לשנה מה זה אומר הבנקים הגדולים בחמישה שקלים ומכפיל הון 0.6 ומכפיל רווח ממוצע של 6 מציאה קונים דולר בחצי דולר הבנקים למשכנתאות עפ הלימות הון פנטסטית ומכפיל רווח של בין 0.3 ל0.5 כסף על הריצפה וצעקנו אז תקנו תקנו הבורסה הולכת ל700 בתוך שנתיים כולם מבוהלים ומוכרים חברות נדלן בלי כסף חינם עם נכסים בערכים היסטוריים במאזן ומכפילי הון של 0.5 אזורים 0.25 אלרוב לא להאמין ניצבא בלי כסף חינם ומה קרה אז המדד עולה בתוך שלש שנים מ300 ל900 מפברואר 2003 ועד ה900 הממוצע 8000 לחלק ל 92 2005 ל13 עוד פעם יקר אז בורחים בואו נראה סייקל של 200 550 ראינו מ550 ל300 גם ראינו מ300 ל900 גם ראינו עכשיו נראה את 900 650 למה לא ואם זה קודם יעלה שוב ל880 אז נראה 880 670 למה לא מה כל כך משונה המדד מעל הממוצע שמדד צריך להיות בו גם היום וגם בלי מלחמה לכן מי שעןבד בסייקלים ארוכים נא להמתין לוותר אולי ל 850 להיכנס ב670 מתי אולי השנה אולי שנה הבאה זה יגיע זה צריך להגיע מה שהיה הוא שיהיה אין חדש תחת השמש אמר קהלת אמר צארלס דאו גונס על שוק ההון ואומרת אני אביר לבן מצוות מקסים 2006

nestorcito

New member
אני יצאתי מורווח ביום ה'

דיברה על ההשלכות של הפסקת האש על הבורסה המקומית. אחד החברים המפרגנים כתב "סקירה מעולה". טעות. הסקירה נחלה כישלון חרוץ. אני טענתי שהפסקת האש רעה לישראל והדבר יבוא לידי ביטוי בבורסה בירידות שערים. בינתיים הבורסה לא ממש התרגשה ממני ועלתה בנון-שלאנטיות איזה 4%-5%. אני שב וטוען שלא שיניתי את דעתי במאום. לדעתי המצב הפוליטי-מדיני-ביטחוני בארץ מאוד לא טוב. הפסקת האש היא גם שברירית מאוד, וכבר היום ברור שכמעט דבר מכל ההתחייבויות שבהסכם לא יקויים. אשר על כן, לא אופתע אם לאחר התחמשות מואצת של החיזבאללה ובניה מחודשת של כוחו, נראה שוב עימותי גבול מציקים. כמו כן, הפניית משאבים לתחום הביטחוני נראית לי בלתי נמנעת כרגע, מה שמגביר את הכדאיות של חברות ביטחוניות. מצד שני, הוצאות ממשלתיות מוגברות אינן סממן חיובי למשק כלל ועיקר. אני חושב שהצמיחה תיפגע בעתיד על רקע זה (ביטול תהליך הפחתת מיסים, ביטול פרוייקטים לפיתוח תשתית, הגדלת גיוסי ממשלה ופגיעה אפשרית בדירוג האשראי החיצוני). בחירות לא נראה כרגע, כך נדמה לי, כי הנבחרים פוחדים על התחת של עצמם. מצד שני, הקואליציה הופכת לגוף בלתי מוגדר, חסר כיוון פוליטי ברור וכפועל יוצא סביר שנראה לחצים פוליטיים יעילים להקצאת משאבים לגורמים בלתי יצרניים (בחורי ישיבות, תשלומי העברה "חברתיים", משפחות מרובות ילדים, קשישים). חלק מהדרישות הינן מחוייבות המציאות ונכללות בהוצאות שמדינה נורמלית חייבת להקצות לאזרחיה, אבל חלק אחר הינו מנופח ומיותר. אז איך מביאים כסף? שוב, מגדילים גיוסי אג"ח, מגדילים גירעון, מקצצים בהוצאות לגורמים כן יצרניים, כפי שציינתי קודם. אבל, יגידו לי, הכלכלה בריאה, הצמיחה בארץ חזקה, הביקושים המקומיים והחיצוניים גבוהים וצומחים. הכל נכון. זו כנראה גם הסיבה מדוע איננו רואים את התגשמות התרחיש הרע שלי כבר כעת. מזלנו, שהמלחמה תפסה אותנו בעת שגשוג כלכלי. הצרכן הישראלי יצא מהמקלט ורץ לחנויות. אבל, אם הוא יחוש פגיעה בתחושת העושר שלו, על רקע השינויים שציינתי לעיל, אפשר שהוא יקטין צריכה. כמו כן, אני מאמין שאנו נראה גם בתי עסק בצפון שנפגעו באופן חסר תקנה בתקופת המלחמה, וגל של פשיטות רגל עשוי להתחולל בטווח הקצר. הוא גם ישפיע בעקיפין על רווחיות הבנקים. היום פורסם כי חה"א חידש את תקיפותיו בלבנון. גם אם זה לא נכון, קל להבין עד כמה פשוט להחזיר את צה"ל ללבנון. לדעתי המלחמה לא הסתיימה. השוק מאמין שאני טועה. הלוואי שהוא צודק ואני באמת טועה. אני היום לא הייתי יושב על פוזיציות מנייתיות גדולות, בעיקר לא בארץ.
אני יצאתי מורווח ביום ה'
ואני לא מסתכל לאחור.

WhiteKnight 1

New member
vהשוק חושב בדיוק כמוך אבל

דיברה על ההשלכות של הפסקת האש על הבורסה המקומית. אחד החברים המפרגנים כתב "סקירה מעולה". טעות. הסקירה נחלה כישלון חרוץ. אני טענתי שהפסקת האש רעה לישראל והדבר יבוא לידי ביטוי בבורסה בירידות שערים. בינתיים הבורסה לא ממש התרגשה ממני ועלתה בנון-שלאנטיות איזה 4%-5%. אני שב וטוען שלא שיניתי את דעתי במאום. לדעתי המצב הפוליטי-מדיני-ביטחוני בארץ מאוד לא טוב. הפסקת האש היא גם שברירית מאוד, וכבר היום ברור שכמעט דבר מכל ההתחייבויות שבהסכם לא יקויים. אשר על כן, לא אופתע אם לאחר התחמשות מואצת של החיזבאללה ובניה מחודשת של כוחו, נראה שוב עימותי גבול מציקים. כמו כן, הפניית משאבים לתחום הביטחוני נראית לי בלתי נמנעת כרגע, מה שמגביר את הכדאיות של חברות ביטחוניות. מצד שני, הוצאות ממשלתיות מוגברות אינן סממן חיובי למשק כלל ועיקר. אני חושב שהצמיחה תיפגע בעתיד על רקע זה (ביטול תהליך הפחתת מיסים, ביטול פרוייקטים לפיתוח תשתית, הגדלת גיוסי ממשלה ופגיעה אפשרית בדירוג האשראי החיצוני). בחירות לא נראה כרגע, כך נדמה לי, כי הנבחרים פוחדים על התחת של עצמם. מצד שני, הקואליציה הופכת לגוף בלתי מוגדר, חסר כיוון פוליטי ברור וכפועל יוצא סביר שנראה לחצים פוליטיים יעילים להקצאת משאבים לגורמים בלתי יצרניים (בחורי ישיבות, תשלומי העברה "חברתיים", משפחות מרובות ילדים, קשישים). חלק מהדרישות הינן מחוייבות המציאות ונכללות בהוצאות שמדינה נורמלית חייבת להקצות לאזרחיה, אבל חלק אחר הינו מנופח ומיותר. אז איך מביאים כסף? שוב, מגדילים גיוסי אג"ח, מגדילים גירעון, מקצצים בהוצאות לגורמים כן יצרניים, כפי שציינתי קודם. אבל, יגידו לי, הכלכלה בריאה, הצמיחה בארץ חזקה, הביקושים המקומיים והחיצוניים גבוהים וצומחים. הכל נכון. זו כנראה גם הסיבה מדוע איננו רואים את התגשמות התרחיש הרע שלי כבר כעת. מזלנו, שהמלחמה תפסה אותנו בעת שגשוג כלכלי. הצרכן הישראלי יצא מהמקלט ורץ לחנויות. אבל, אם הוא יחוש פגיעה בתחושת העושר שלו, על רקע השינויים שציינתי לעיל, אפשר שהוא יקטין צריכה. כמו כן, אני מאמין שאנו נראה גם בתי עסק בצפון שנפגעו באופן חסר תקנה בתקופת המלחמה, וגל של פשיטות רגל עשוי להתחולל בטווח הקצר. הוא גם ישפיע בעקיפין על רווחיות הבנקים. היום פורסם כי חה"א חידש את תקיפותיו בלבנון. גם אם זה לא נכון, קל להבין עד כמה פשוט להחזיר את צה"ל ללבנון. לדעתי המלחמה לא הסתיימה. השוק מאמין שאני טועה. הלוואי שהוא צודק ואני באמת טועה. אני היום לא הייתי יושב על פוזיציות מנייתיות גדולות, בעיקר לא בארץ.
מתמחר את זה במחיר יותר גבוה בגלל חמש אחוז עליות בניו יורק עכשיו אם ניו יורק ממשיכה לעלות השבוע השוק ממשיך ל830 אם יורדת הוא יורד ל800 שלב א מחר נדע ואני חושב שניו יורק תעלה מחר עד אמצע היום ותחזור לאפס מחרתיים תרד ולכן השוק כרגע בדרכו ל800 ומטה בואו נגיד בסביבןות ה800 פלוס מינוס עשר ביום ה

WhiteKnight 1

New member
ההודעה ל conundrum3

מתמחר את זה במחיר יותר גבוה בגלל חמש אחוז עליות בניו יורק עכשיו אם ניו יורק ממשיכה לעלות השבוע השוק ממשיך ל830 אם יורדת הוא יורד ל800 שלב א מחר נדע ואני חושב שניו יורק תעלה מחר עד אמצע היום ותחזור לאפס מחרתיים תרד ולכן השוק כרגע בדרכו ל800 ומטה בואו נגיד בסביבןות ה800 פלוס מינוס עשר ביום ה
ההודעה ל conundrum3
מצוות מקסים מודל 2006

WhiteKnight 1

New member
לפני שלשה ימ הודענו שהמדד ירד ל812

היום המדד ירד לפחות ל812 בנמוך
הכוונה למדד המעוף בוקר טוב מצוות מקסים מודל 2006
לפני שלשה ימ הודענו שהמדד ירד ל812
כי הוא בדרך ל808 בשלב א 800 בשלב ב ובטווח הרחוק ימשיך לרדת היום הוא ירד מתחת ל810 ומחר נמשיך לעדכן בוקר טוב צוות מקסים מודל 2006

מצב
הנושא נעול.
למעלה