סקוטלנד-ישראל

CHooPY17

New member
סקוטלנד-ישראל

שלום, יש לי שאלה, אני נמצא בסקוטלנד, אם אני קונה כאן פלאפון מסוג נוקיה 6230i, האם יש אפשרות כשאני חוזר לארץ, להוסיף עברית, או שזה ישאר רק באנגלית? ועוד שאלה, מה אתם חושבים על הנוקיה 6230i למי שיש, הפלאפון שווה את המחיר (1100 שקל), יש איזשהם פאקים בפלאפון, כמו הבטריה? האם היא מחזיקה מעמד כפי שהיא אמורה? כי ראיתי באינטרנט כמה אנשים שמתלוננים על אורך החיים של הבטריה... בקיצור אשמח אם תוכלו להגיד לי מה הפאקים בפלאפון ואם זה בכלל פלאפון טוב. תודה... ערב טוב

2cookie

New member
אפשר להוסיף עברית

לצרוב ביורוקום או בחנויות הפרטיות, זה עולה כמה עשרות שקלים. זה מכשיר טוב והמחיר גם נמוך יחסית.

CHooPY17

New member
תודה רבה על התשובה...

עוד שאלה אם אפשר... מה לגבי אורך החיים של הסוללה? זה ממש קריטי? כלומר, כל לילה צריך להטעין את הפלאפון? ראיתי כמה הערות על הסוללה, שהיא נגמרת מהר ממה שנוקיה כתבו (12 ימים ללא שימוש), עד כמה קריטי זה? אם זה להטעין פעמיים בשבוע,אז אפשר לחיות עם זה
. ובקשר למצלמה, הבנתי שאין פלאש וזום, אבל איך האיכות של המצלמה, גם בהעברת תמונות למחשב? תודה רבה על העזרה

תשובות בות בות..

חיי סוללה- אני כל לילה מטעין את הסוללה...ביימים לחוצים (הרבה שיחות) הסוללה מחזיקה עד 10-11 בערב.. בימים פחות לחוצים היא מחזיקה גג יומיים..וגם ביום השני היא כל היום מצפצפת.. לגבי זום-קיים במכשיר!...פלאס לא קיים והאיכות היא סבבה ביותר..

CHooPY17

New member
תודה רבה על ההשקעה ../images/Emo13.gif

תודה על התשובות וההשקעה בתמונה
האיכות באמת ברמה סבירה. אתה מרוצה מהמכשיר בסך הכל, הכל עובד כראוי? קראתי כמה תגובות על המכשיר, והיו כמה שהתלוננו על הBLUETOOTH, יש להם קצת בעיות עם העברת קבצים. איך זה אצלך? בכל מקרה תודה רבה ולילה\בוקר טוב

המכשיר בדרך כלל עובד

בצורה טובה מאוד. הושקה לא מזמן גרסאה חדשה למכשיר (3.70) שמתקנתם את הבאגים הבאים: (לקוח מפוקט) *יכולת הכנסת Usim למכשיר (דבר שהיה בלתי אפשרי עד כה במכשירים נעולים לסימים זרים) *תקלות בחיבור המכשיר למחשב באמצעות BT (ביצע לעיתים אתחול) *לוח השנה התיישר חזרה לצד ימים כאשר הממשק בעברית *נפתרו בעיות הכיבוי העצמי בעת נדידה עם המכשיר בחו"ל *נפתרה בעיית התחברות ל WAP באמצעות CSD *תוקנה בעייה שבגללה לעיתים קיים רישום על הצג "הכנס סים" *תוקן חיבור אינפרא למחשב נייד *תוקן הצלצול החזק המתריע על קבלת SMS בעת שיחה (היה צלצול חזק מאוד) *שופרה תצוגת לוח השנה במכשיר *תוקן חיווי טעינה מתמשך ללא סוף - כעת כשהסוללה מלאה יופיע חיווי תקין והטעינה תפסק *תקלת הכיבוי העצמי בנדידה נפתרה - ועל כן שירות ה PTT במכשיר יושק בקרוב מאוד... לאומת זאת.. קיימת בעיה מעצבנת..שכשאר יש במכשיר המון קבצים הוא ניהיה איטי בצורה מציקה..כמו המוטרולות.. אבל בשורה התחתונה..הוא מכשיר מצויין.

גם לי מחזיק יום-יומיים

ואני משתמש במכשיר המון, גם שיחות אבל בעיקר SMS, גלישה וMP3. בטוח שכשנוקיה אומרים 12 יום זה בלי להשתמש במכשיר בכלל.

למעלה