ספ"ש רגוע חח

ספ"ש רגוע חח

שיר השבוע של לירז - שיר השבוע לא של לירז - משהו טוב שקרה השבוע - משהו רע שקרה השבוע - עיתון/ספר/תוכנית השבוע - משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - משהו שאתם לא מחכים לו שבוע הבא - תמונה - הערות/תלונות וכו' - מסרו ד"ש למי שאתם רוצים -

עונה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של לירז -
שיר השבוע לא של לירז -בן אל תבורי-סוף שבוע,מאור אדרי-רוחות רעות,נתנאל פרי-חיים שלי משהו טוב שקרה השבוע - לצאת עם חברים
,ועוד משהו
,הציונים שלי מישתפרים
משהו רע שקרה השבוע -ביצפר.. עיתון/ספר/תוכנית השבוע - מאסטר שף,חיים אחרים,אמריקן גאי,בדרך לחתונה עוצרים בווגאס משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - יציאות עם חברים כמו תמיד
,וגם הלילה לצאת לסינמה :) משהו שאתם לא מחכים לו שבוע הבא - ביצפרר תמונה -
שמאל| הערות/תלונות וכו' - מסרו ד"ש למי שאתם רוצים-לכולם

../images/Emo41.gifעונה...

שיר השבוע של לירז - שיר השבוע לא של לירז - היהודים - אמן within tenptation - all I need משהו טוב שקרה השבוע - הופעה של כל החתיכים אצלי, הפרימיירה, חזרות :) משהו רע שקרה השבוע - יותר מידי... עיתון/ספר/תוכנית השבוע - היפה והחנון משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - אני מקווה לראות חברות שלא ראיתי הרבה זמן משהו שאתם לא מחכים לו שבוע הבא - מבחן בחשבון אוי ואבוי נכשל בטוח. תמונה - הערות/תלונות וכו' - מסרו ד"ש למי שאתם רוצים - לארתור מזל טוב!

עונה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של לירז -בעיניים עצומות
נוסטלגיה !!! שיר השבוע לא של לירז - Rihanna - What's My Name משהו טוב שקרה השבוע -הפרימיירה,חזרות,הצגה תוצאות המבחנים דווקא לא זוועה
משהו רע שקרה השבוע -כלום :) ושככה ימשך עיתון/ספר/תוכנית השבוע - חדשות הבידור פנאי פלוס היפה וחנון אמלה הן לא חכמות במיוחד
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - הצגה :))ויציאות לקולנוע
משהו שאתם לא מחכים לו שבוע הבא - לא נפתח פה D: תמונה - אני באמת אוהבת אותכם ! הערות/תלונות וכו' - ובאמת באמת שמחתי לפגוש אותכם
וארתור המון מזל טוב :) מסרו ד"ש למי שאתם רוצים -כולם :)

איזה שבוע מדהים :)

שיר השבוע של לירז -אנשים לא רק שקניתי את הדיסק שלה .. גם שמעתי את כולו !
שיר השבוע לא של לירז - Paramore-Playing God משהו טוב שקרה השבוע - חוץ מזה שצעקתי לליאור תעשי לי ילדים באצמע הצגה ? :) משהו רע שקרה השבוע -לא יכולתי לבוא לפרימיירה
עיתון/ספר/תוכנית השבוע -הבורר משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא -עם ליאור סרטים :) לזרוק על אנשים פופקורן
איך התגעגעתי .. משהו שאתם לא מחכים לו שבוע הבא - אממ... אני יגיד לך בשבוע הבא .. ומשהו רע שקרה השבוע
תמונה - אוף שוב עשיתי הודעה מהירה ואי אפשר לעלות כאן חח הערות/תלונות וכו' - נו אז מי בא איתי לסרט משחק הוגן ???? מסרו ד"ש למי שאתם רוצים - ארתור ליאור ויוליה

למעלה