ספרי קלייב קאסלר- ליודעי דבר
|נו

ספרי קלייב קאסלר- ליודעי דבר../images/Emo41.gif|נו

שלום. לאחרונה סיימתי לקרוא את "זהב האינקה" של קלייב קאסלר מתורגם לעברית. זו הפעם הראשונה שנתקלתי בספיו, וחיפושיי אחרי ספריו הנוספים ברשתות השונות העלו חרס. מאוד נהניתי לקרוא אותו, אבל לפי מה שהבנתי, הוא כתב המון ספרים (שרובם לא תורגמו) ובכולם פחות או יותר אתה עלילה: ההרפתקאה המסוכנת הנוכחית קשורה בעבותות לתעלומה מן העבר, והגיבור הראשי נושא אותו שם ברוב ספריו (דרק פיט או שם הגיבור האחר...). הבנתי גם שהוא כותב מנסיון אישי, כי היה חבר ב-NUMA אינני רוצה לפגוע במכורים לו, ולכן אבקש לדעת האם כדאי להמשיך לקרוא את ספריו (זה אינו הסגנון שלי, אבל צריך להפתח לאופקים חדשים...) ואם כן, היכן ניתן להשיג את ספריו, חדשים או משומשים. ואם למישהו יש מידע על קאסלר, אתר או משהו, אודה לו בשמחה. תודה, ומועדים לשמחה,

roni64

New member
את הספר שהזכרת לא קראתי

ולכן לא אוכל לערוך השוואות, אבל "שטפון" שלו זכור לי לטובה. היום ראיתי ספר נוסף, לא זוכרת את שמו, בחנות הזמנית בדיזנגוף סנטר.

חוטהשני

New member
עניתי לך בפורום השני.. את הספרים שלו ניתן למצא כמעט בכל ספריה.. את אחד הספרים קניתי לעצמי (כשהוא יוצא לאור הוא מופץ בכל החנויות- הוא לא נחשב ל'רב מכר' אבל בהחלט נמכר..) אבל לדעתי באמת בחנויות לא תמיד מוצאים אותו. אני קראתי את כל הספרים שלו שתורגמו לעברית (אני אוהבת את הסגנון שלו..) ולדעתי אם אהבת את זהב האינקה תאהב גם את האחרים.. מוות לבן נמצא לדעתי בחנויות (יצא הקיץ) ומעניין מה עם סהרה (האם הוא יופץ שנית..) - הסרט סהרה שיצא לאקרנים הקיץ מבוסס על ספר שלו

למעלה