ספרים רבותי ספרים...

ספרים רבותי ספרים...../images/Emo63.gif../images/Emo23.gif../images/Emo63.gif

לא מזמן המליצו פה על ספרים נדמה לי גם ספרות עברית לפני כמה חודשים יצא לאור ספרו הראשון של ידיד נפשי הקרוב מזה הרבה הרבה שנים אבשלום קווה הספר נקרא "בושות" והוא יצא בהוצאת הקיבוץ המאוחד בסדרת כבשה שחורה בעריכת חנן חבר אני מאד ממליצה לקרוא את הספר הזה אבשלום כתב לפני הרבה שנים ספורים בתוך נער ועלם ופרסם במוספי ספרות וברבעונים ואחר כך היתה לו הפסקה של המון שנים שלושים ארבעים שנים ובגיל חמישים ומשו הוא פתאום התיישב יום אחד ליד המחשב (היה איזה אירוע שעשה לו את הקטליזטור) לפני כשנתיים וחצי הוא התיישב ומאז הוא לא מפסיק לכתוב נון סטופ יש לו בהכנה עוד כמה ספרים זהו ספר סיפורים על שנות החמישים והשישים על ילדותו ברעננה ועוד כל מיני דברים שקרו בארץ מבוסס על פרטים ביוגרפים אבל הרבה מאד מומצא ספר מבריק ומצחיק קומי מאד ומרתק ומחדש בשפה וברעיונות שכבר קיבל שבחים וסופרלטיבים בלתי רגילים בכל מדורי ביקורת הספרות בעתונים וגם רואיין ברדיו פעמיים ופעם אחת בעל המדף ב-33 אני קוראת אותו עדיין לאט לאט כל יום כמה עמודים כדי שלא יגמר לי מהר ונהנית נורא

ועוד ספר אחד שאני קוראת עכשיו

של אורלי קסטל בלום חלקים אנושיים קריא בצורה בלתי רגילה מאד עדכני מאד עכשווי עם הסגנון המיוחד מאד שלה והוא מצחיק נורא למרות שהנושאים לא מצחיקים אגב העימוד של הספר של קסטל בלום מאד מוצלח והמשפטים קופצים לעיניים לעומת הספר של אבשלום שמודפס יותר צפוף עם דפים יותר עמוסים לאנשים בגילנו כשהראייה כבר מתחילה להדרדר זה די משמעותי

למעלה