ספרים רבותיי
ספרים

l i a t 26

New member
יאיר האישה השניה ספר מעולה!!!!!!!!!

רציתי לדעת אם אתה עובד על הספר הררביעי בסדרה?

נטלי 71

New member
הספר האישה השנייה

אין מילים פשוט מרתק, משכנע,ומתעתע,לאורך כל הדרך. איזה תענוג ליקרוא את הספר. מיזמן לא נהניתי כל כך . אנא המשךךךךךךךךךך בהקדם האפשרי אתה מרתק אותי |סלינק|

nurdi1

New member
מדהים

יאיר, אתה כותב נפלא. זה הספר הראשון שלך שאני קורא, נוסף לך עוד Fan לרשימה. במיוחד אני אוהב לאסוף ציטטות נחמדות מספרים/סרטים/הצגות וכד', מלא מהספר שקראתי ממורקר. המשך כך.

נטלי 71

New member
תשובה לשאלתך

מה שקורא בסוף הספר הוא ,שיאיר החליט להשאיר אותנו במתח האופיני לו.לגרות את חוש החשיבה שלנו, עד לכך שנדמיין מה שבא לנו,כי את הפנטזיות אי אפשר לקחת לאף אחד כמו כן הוא השאיר לי טעם של עוד,הביא לי את הסוף בהפתעה מוחלטת,אוףףףףףף האמת התבאסתי ,אבל אני מבינה אותו,הוא מסקרן אותנו,מתעטע בנו,ההרגשה בסוף היא כאילו עבדו עלינו,הסוף הזה לא מקובל על המוח הישראלי,שרוצה שהכל יהיה מושלם ומתואם ,כמו באגדות הם חיו באושר ועושר.אז זהו, שיאיר שיחק לנו אותה בגדול.ממתינה בקוצר רוח להמשך.

עם הסוף הפתוח אין לי בעיה בכלל

להפך אני אוהבת, מעדיפה ומעריכה סופים כאלה. הם מה שעושים את הספרים, הסרטים והסדרת לטובים יותר ומענינים יותר. ספויילר לספר למקרה שמישהו באמצע הקריאה.. הבעיה שהסוף קצת לא מובן, מצד אחד הבחור ההוא רק אמר ומלמל כל הזמן שהוא הולך להרוג אותם ולנקום וכו' וכו' מצד שני הוא נשא על עצמו רק בקבוקי קולה. אז מה הפואנטה?

ספרים רבותיי../images/Emo70.gif ספרים ../images/Emo70.gif

שבוע הספר בעיצומו, ואותם מוזמנים להמליץ על ספרים שקראתם ונהנתם. וכמובן לדבר על הספרים של יאיר-
הראש הכפול - מתח
החידה השישית - מתח
האישה השניה - מתח
הצגת יחיד - ספרות
עומדים בטור- קובץ טורים ממעריב וידיעות וכל מיני קטעים חביבים. מומלץ
וספרי הילדים שלו, שמומלצים בחום-
הצל של יואב- ספר לילדים.
אלבי0 סיפור אבירים - מתקדם לילדים שכבר יודעים לקרוא לבד.. ואל תשכחו שאננחו עם הספר!
יומעולה,
מילי

קניתי את עומדים בטור!!!!!!!!!!!!!!!

לא בשבילי,
לחברה שלי שמאוד אוהבת את יאיר. היא ממש שמחה. ואני אלך לחרוש לה עליו בשבת
נראה ספר מעולה. למי יש אותו? איזה טור אתם הכי אוהבים?

תתחדשי ../images/Emo9.gif זה פשוט אחלה ספר

אני אוהבת הכול, את הקטעים העצובים, הנוגעים. את הטורים הקלילים על המשפחה והחברים שגורמים לי לצחוק , את מגילת העצמאות של הגבר , המדינה היחידה. מקווה שתהני ממנו
הוא בהחלט ספר שמתאים את עצמו כמעט לכל אירוע

בדיוק סיימתי לקרוא את החידה השישית

אהבתי++++++ ספר מעולה ממליצה בחום לאוהבי ספרי המתח... אני עכשיו רוצה לקרוא את כל הסידרה.

toprace

New member
עומדים בטור

יש לי את עומדים בטור והיום קניתי את האישה השניה.. עומדים בטור ספר מדהים מדהים מדהים, חכם ושנון וממנו לקחתי כל כך הרבה קטעים לדבר עליהם ולצאת מהם לדיון...ספר מעולה.. אני אישית הכי אהבתי את הקטע מדינה עצובה אבל כל הקטעים ממש ממש מעולים

למעלה