ספרים על אמהות???

ספרים על אמהות???

כבר כמה שנים (מאז ימי ברידג'יט ג'ונס הזכורה לטוב
) יש המון ספרים (טובים יותר ופחות) על רווקות וכמעט כלום על אלו מאיתנו שכבר מצאו את MR Right שלהן, עשו איתו כמה MR או MRS Right קטנים ועכשיו רוצות לקרוא בדקה ורבע הפנויות שיש להן ביום על חוויות האמהות של נשים אחרות (מבחינת צרת רבים חצי נחמה
). אז חוץ מ I DON"T KNOW HOW SHE DOES IT החביב אך בעל הסוף הדפוק (לדעתי, רק לדעתי...), יש אולי עוד ספרים מומלצים? תודה

ספר דווקא על אבהות...

אבל נורא נורא חמוד- Kramer vs. Kramer. כן, נכון, זה שנעשה על פיו הסרט. אבל הספר נורא טוב וכייפי. קראתי אותו לפני הרבה שנים ועדיין לא נתקלתי בספר כל כך חמוד על הורות... שווה!

Rivendell

New member
את הסרט דווקא ראיתי

ואני לא זוכרת ש"חמוד" היא אחת המילים שעברו לי בראש
זה לא סרט מאוד קליל אם אני זוכרת נכון. אבל בהחלט נוגע בעניין של אבהות, על זה אין ספק.

הספר דווקא די קליל

לא מבחינת הנושא, שהוא אכן לא כל כך קל אלא מבחינת סגנון הכתיבה.

Natasha Baby

New member
ספר נוסף על אבהות- גבר וילד

של טוני פרסון אם אני זוכרת נכון...יש גם סרט ויש כבר ספר המשך...אבל לומר את האמת? חוץ מזה שהסיפור מתרחש בלונדון אהובתי לא ממש התלהבתי.

rannot

New member
ניתן לנסות

את "איך להיות טובים" של ניק הורנבי. לא מדהים, לא מסחרר, אבל חמוד קליל ושנון. יש עליו ביקורת במאמרים.

ל א

New member
אני דווקא התלהבתי

מ"איך להיות טובים". הורנבי מצליח להציג שם בצורה די מבריקה את ההתנגשות בין הטוב והצודק בעולם חומרני. הספר הצליח לקלף מעלי את שכבת האדישות לאיזה חמש דקות וכל מי שמצליח לעשות את זה, תבוא עליו הברכה, החסד ורחמי האל.

למעלה