ספרו קצת על עצמכם+שאלה מעניית..

שלום לך :]

מממ אז ככה, אני אופר מקיבוץ גן-שמואל (אני יודעת שאתה שואל את עצמך איפה זה-אז זה באיזור חדרה) בת 16 וחצי... חולת מוזיקה.. בעיקר ישראלית אבל גם המון המון רגאיי :] פעם ראשונה.. שמעתי את סיגפו ב-24 ולא ידעתי את השם של השיר, רק את השם של הלהקה.. אז ניסית ילהוריד אותו בקאזה וירד לי השיר "בית הבובות".. זו היתה אהבה ממשמע ראשון :]
ואז לאט לאט גיליתי אותם עוד ועוד.. זה היה לפני חצי שנה פלוס מינוס.. מאז אני מאוהבת עד מעל הראש :] חקווה שתהנה פה, אוהבת המון, אופיר

י ר ד נ י

New member
נמממ ../images/Emo112.gif

ירדן, 15 וחצי, ישוב ליד פ"ת [לא אפרט כי גם ככה לא תכירו] אממ שמעתי על ושמעתי את בית הבובות פעם ראשונה בקורס מד"צים של בני המושבים [שליטע
] והיה מין מתחם מוזיקה כזה כל הפסקה היינו הולכים והיה שם איזה מישהו שכל הזמן שם בית הבובות-את השירים סיגפו ו-מי אם לא אני. ואהבתי וזה אבל לא ידעתי את השם של הלהקה.. ולפני איזה כמה זמן הייתי בסנטר וממש רציתי דיסק חדש כי הכל כבר שעמם אותי, אז הבחור הציע לי את בית הבובות והלכתי על זה.. וששמעתי הבנתי שזה אותה להקה אז מהקורס. טגדם! כל הכבוד לי

פוגית 71

New member
נם נם נם

אממ אני הילה שלא מגיבה הרבה אבל קוראת הרבה בת 16 וחצי כיתה י"א משש"ית (מדריכה שנה שנייה) בנוער העובד והלומד (קן אשדוד מרכז כבוד) חיה מוזיקה (שומעת מנגנת כותבת וכו') וזהו.. ותשובה לשאלה.. הכרתי את בית הבובות דרך נתן סולומון שהעביר שיעורי קלאסי קיד בבצפר שלי וכשישבתי כמה פעמים לדבר איתו הוא סיפר לי על בית הבובות ובאחת הפעמים הזמין אותי ואת 3 חברים שלי להופעה של בית הבובות.. ואממ זהו ככה הכרתי

נצל"ש גנבו לי ת'אוטוווווווווווווווו

סאאאאאאאאאמקקקקק איזה באסההההההההההההההההההה היה לי שם קייס עם דיסקים בשווי של איזה 1000 שקל לפחות הכל מקורי איזה ביאוססס

mory89

New member
ליאאתתת!!

משתפפת בצערך...
אבל לא נורא מותק.. הכל לטובה!

must178

New member
ככה

יוני, 19 (קרוב מדי ל-20), ת"א. חייל בצה"ל, ואה, כן, הקפיצו אותי לשמור באיזה בסיס נידח ליד חדרה, אז אני עוזב אתכם עד יום ראשון. שיהיה לכולם צום קל וגמר חתימה טובה. אמןןןןןן :) ואיך הכרתי אותם? שמעתי ברדיו את סיגפו, התלהבתי, השגתי את הדיסק, עוד יותר התלהבתי, והשאר היסטוריה. הייתי בהופעה אחת בינתים. ולסיום, קבלו תמונה :)

אמבלי

New member
הא?

איזה בסיס נידח ליד חדרה? יש פה עוד משו חוץ ממחנה 80? שהוא לא נידח ולא ניראה לי שיקפיצו מישו לשם..

tolaaa

New member
והנה אני

אני חן בת 24 מחיפה... חלקכם מכירים אותי מהפורום בהיידפארק אני את בית הבובות הכרתי לפני כמה שנים טובות דרך החבר שחזר מהודו עם הדיסק סקיצות שלהם .. שמעתי התאהבתי ואז להתפעתי הרבה אחרי כמה שנים של אנונימיות פתאום אני שומעת את השיר שלהם בערוץ 24 לא היתה מאושרת ממני באדם ברגע ששמעתי את השיר ....סוף סוף כולם יכירו ... והנה, כיף גדול לראות כמה הערצה יש לזוג המוכשרים האלה.. אז שתהיה לכולנו שנה טובה מלאה אור, אהבה , התחדשות ויצירה חן

אצלי זה היה ככה..

היי אני רותם...בת 19 בקרוב.. חיילת.. דיי חדשה בפורום.. את בית הבובות הכרתי בזכות אחי שחזר מטיול ארוך באוסטרליה ובמזרח בסביבות ינואר.. הוא קודם כל התפלא לשמוע שאני בכלל לא מכירה אותם..כי הוא היה מנותק מהארץ שנה וחצי... לו יש את העותקים שעברו בין המטיילים.. משו כמו 7 שירים 2 מהם לא מופיעים בדיסק. הוא השמיע לי את השיר "בית הבובות" שבגירסא ההיא הוא מופיע כגירסא אקוסטית יותר, ישר התאהבתי בשיר ואחריו היה את סיגפו במשך איזה חודש שמעתי בלי הפסקה את 2 השירים האלה עד שגיליתי כי יש שם עוד שירים ששייכים להם..:) בקיצור אחי סיפר לי את הסיפור שלהם...ומעבר לזה שהתאהבתי בשירים שלהם התאהבתי בסיפור.. התחלתי להשמיע את השירים האלה לחברים שלי וגם סיפרתי להם את הסיפור וכך גם הם התאהבו... ואז הם התפרסמו..הוציעו דיסק.. ועכשיו הם זוכים להצלחה.. כל כך שמחתי כל פעם שהייתי שומעת אותם או עליהם מכל מיני אנשים מן שמחה כזאת שהם הצליחו... וזהו.. הדיסק שלהם השירים המוזיקה הקול המילים..בקיצור הכללללל בחיים שלי לא הייתי מאלה שמעריצים להקות ואותם אני פשוט מעריצה!!

Mastiff

New member
טוב!

בר בת 14 ממזכרת בתיה (ישוב ליד רחובות) המממ.. פעם ראשונה ששמעתי אותם זה היה את סיגפו ב24.. ואחרי כמה ימים חברה שלי באה אלי עם הדיסק שלהם שמעתי התלהבתי וישר הלכתי לקנות... עוד לא הייתי באף הופעה :/ אבל לא נורא! אני אלך! (אבא שלי גם מת עליהם. חח סתם לידע כללי) עכשיו עלי..הממ אני מתופפת כבר שנה וחצי אני שרה רוקדת וגם כדורסל וכודרגל כשבא ויש כח.. למדתי איגרוף תאילנדי שנה ויצאתי (סיפור ארוך למה) הממ וזהו בעיקרון.. שבוע טוב! וצום קל למי שצם :]

היי קוראים לי ליאה

אני בת 21 אני בתקופה של חיפוש עצמי שזה דבר דיי מעניין! אני הכרתי את בית הבוות לפני 3 שנים בפאב נידח באשדוד (פיגל) היום הוא כבר לא ממש נידח. שמעתי את הסקיצות נידלקתי איכשהו הסקיצות התגלגלו לידי ומאז אני ובית הבובות הם דבר בילתי ניפרד!

למעלה