ספרו לי רגע על חבלי הכביסה שלכן.....

• פותח הנושא h 3
  • פורסם בתאריך

h 3

New member
ספרו לי רגע על חבלי הכביסה שלכן.....

השאלה מיועדת בעיקר לבעלות חצר/גינה/מרפסת. (כלומר, לאו דווקא למי שתולה כביסה דרך החלון, נגיד)

יש לנו מתקן תלית כביסה פשוט, שמחובר לקיר החיצוני.

העניין הוא, שהוא נמצא מעל השביל ההיקפי שלהבית, וכנראה מהסיבה הזו תלו אותו ממש גבוה, כדי שמי שעובר לא ייתקל במתקן עם הראש. הגיוני.

רק שאני, כבן אדם בגובה ממוצע... מעט מתקשה לתלות את הכביסה, בעיקר בחבלים הרחוקים מהקיר, שהם אף גבוהים יותר. (המתקן בשיפוע כשהחלק החיצוני כלפי מעלה).

בקיצור, מחפשת מתקן חלופי, יצירתי, אולי כזה שאפשר להוריד, לתלות את הכביסה ולהגביה חזרה, או כל פתרון יצירתי אחר. רצוי, כמובן, שלא יהיה מאוד יקר, בכל זאת אנחנו גרים בשכירות...

תודה מראש,

H

Koketka11

New member
לי יש מתקן עומד כזה, הכי פושטי שיש

עומד במרפסת או בגינה, לפי מצב רוח.
לי הוא נוח אבל לא תמיד מספיק.

macaroni35

New member
יש מתקן כזה שנראה כמו שמשייה...עגול...

תוקעים אותו בחצר איפה שרוצים ותולים וניתן להוציא שלא צריך.....ראיתי בכמה חצרות , נראה נחמד.

ומלבד החבלי כביסה בבית במרפסת שירות יש לי מתקן רגיל פשוט עומד במרפסת שלא תמיד פתוח לתליית דברים נוספים.....

h 3

New member
היה לי כזה פעם...

זו אחת האפשרויות... אולי זה מה שנעשה בסוף.

יש לי גם מתקנים עומדים, אבל בחוץ הם מתעופפים, יש פה די הרבה רוח.

ובבית איןלי ממש מקום לשים אותם (בחורף הם עומדים באמצע הסלון או בחדר עבודה, אבל בקיץ חבל לי שיהיו בתוך הבית, גם כי זה לא נוח ובעיקר כי בחוץ הכל מתייבש בשניות).

תודה,

H

יש לנו מתקן מתקפל על הקיר של המרפסת (מבפנים)

עלה לנו כ-1000 (אולי קצת יותר) לפני ארבע שנים. רוצה פרטים?

ואני לא הבנתי אם זה מתאים למה שאת מחפשת

זה צמוד לקיר ועולה בתשעים מעלות. פרטים במסר.

לנו יש מתקנים פשוטים

אלה הנפתחים עם הכנפיים ומתקפלים
יש לנו כמה כאלה, וגם אצלנו יש רוחות חזקות ואנחנו קושרים אותם לעמוד של הפרגולה עם רצועות גומי נמתחות (אלה שיש להם וו פלסטיק בקצה)
לא הפתרון המושלם
לא הפתרון היפה
אבל עובד בסדר

מה גם שכבר 6 שנים אנחנו מחפשים את המקום האידאלי להעמיד בו מתקן קבוע ועוד לא הגענו להחלטה

h 3

New member
תודה, יש שם משהו שנראה לי מתאים...

כזה שמורידים לזוית ישרה, תולים, ואז משחררים והוא עולה למעלה עם קפיץ... משהו כזה...

מעניין אם באמת יש כאלה גם בהום סנטרים או שזה משהו ייחודי...

תודה רבה,

H

D X 9

New member
לא חושבת ולדעתי הוא לא קיים במלאי

אבל כשראיתי אותו חשבתי שבטח זה מה שאת צריכה

למעלה