ספי ריבלין הצביע ליכוד, למה?

ספי ריבלין הצביע ליכוד, למה?

https://www.youtube.com/watch?v=jC9jZoKcwv0

"למה הם עושים את זה? למה הם מנסים להסית ולהפחיד אותך (שמאל זה דאעש)? למה ירד המערך (הליכוד) לדרגה הנמוכה ביותר של תעמולת זוועה? התשובה פשוטה: פעם הייתה תנועת עבודה (תנועת בית"ר), עם אישים כמו גורדון, טבנקין וברל (ז'בוטינסקי, בגין ושמיר), היום המערך זה... שמעון פרס (היום הליכוד זה נתניהו). פעם היה למערך חזון סוציאליסטי (פעם היה לליכוד חזון חברתי). היום אין למערך (לליכוד) דרך, ואין לו דרך ארץ, ואין לו תכנית (מצע)... לכן המערך (הליכוד) מפחיד אותך. לכן המערך (הליכוד) לא פונה יותר אל שיקול הדעת. הנפילה התחילה כבר לפני ארבע שנים (ב-96). כבר אז ידע המערך איך להשכיח את המחדל הנורא (הליכוד ידע איך להשכיח את כישלונותיו). המערך איים עליך אז במלחמה נוראה (בכלכלה קורסת ובארגוני טרור). המערך איים עליך בחיילים המפזרים שביתות (בארגוני טרור משתוללים). גם עכשיו. המערך (הליכוד) איבד את העשתונות. הוא מנסה את אותה שיטה...

המערך (הליכוד) לא למד את הלקח. המערך (הליכוד) שוב מוציא את כלי הנשק החבולים שלו ממחסן הגרוטאות. המערך (הליכוד) שוב מנסה להפחיד אותך. לנפנף אליך בשוט. כי למערך (לליכוד) אין מה לומר יותר. לא תכנית כלכלית, לא תכנית מדינית, לא תכנית חברתית.

בשבוע האחרון שוב נוכחנו לדעת כי ביטחון המדינה מופקד בידיים הנכונות (מלחמת לבנון המיותרת), כי האינפלציה נבלמת (ועולה ל-400% בשנה). לכן המערך משתולל (הליכוד משתולל). חבל. הליכוד (המחנה הציוני) ישאיר את המערך (הליכוד) להתבוסס לבדו ברפש. ישאיר את המערך (הליכוד) לבדו על מפת ההסתה. לא ניתן למצע ההסתה להסיט אותנו מהעיקר. להשכיח ארבע שנים של הישגים (תשע שנים של כלום). אנחנו נמשיך בדרך הנכונה".

http://youtu.be/YtDYZFQsN1Q?t=3m13s
 
למעלה