ספירת כדוריות דם נמוכה

iris mom of two

New member
ספירת כדוריות דם נמוכה

אצל גור כלבים. הגור עבר סרוס, כחלק מהתהליך עשו לו בדיקת דם. הרופא מודאגת, התקשרה אלי ועושה בדיקה מקיפה. כשאאסוף אותו היא תתן לי תכשירים לתילוע (לפני 4 שבועות היתה לו צואה נקייה, אבל הוא בא במגע עם צואות של בע"ח שונים מאז). הרופאה לא נתנה לי תשובה מספקת האם זה מסכן חיים או לא, מה יכולות להיות סיבות? האם אני צריכה לדאוג מאד? הוא בן 5 חודשים פודל סטנדרטי ומאד חמוד (לא שזה קשור). הוא סכ"ה נראה טוב, העלה במשקל, הפרווה שלו נראית בריאה וכדומה. מה שכן, היה לו שלשול לפני כשבוע, ומאז הצואה שלו רכה. אתמול הוא השתולל כראוי לגור עם החבר שלו (הכלב של השכנים).

איזה כדוריות??

אדומות? לבנות? טסיות דם? כל אחד והמחלה שקשורה אליו, וכל אחד והטיפולים הרלוונטיים והחששות בהתאם - זה מאד חשוב בשביל להבין מה קורה והאם בוצע הניתוח? כי יש ממצאים שאמורים לעצור את הניתוח - כל הרעיון של לבדוק לפני ניתוח הוא שאם משהו לא תקין לא מנתחים.... מקוה שירגיש טוב והכל יעבור בשלום ארז

iris mom of two

New member
אדומות

וכן, הניתוח עבר. הכלבלב שוכב לו לידי ישן, עם הקונוס. עשו לו CBC ואקבל תשובות מחר.

iris mom of two

New member
והסבה היא

שבבדיקה הראשונה הספירה היתה נמוכה אבל בתחום הנורמה. הספירה השניה שחזרה אחרי תחילת הניתוח, היתה עוד יותר נמוכה. זה הדאיג את הרופאה מספיק לקחת פאנל דם שלם. כשאספתי את הכלבלב לא דיברתי עם הרופאה אבל הטכנאית אמרה שהם לא יותר מדי מודאגים. בכל מקרה, הם חושבים שאיזשהו פרזיט השפיע.

למעלה