ספירת העומר באוטובוסי "אגד"

מצב
הנושא נעול.
בר כוכבא נפטר מזמן באמצע הכהונה שלו ב

חכה חכה שאני אספר לבר כוכבא מה כתבת עכשיו
בר כוכבא נפטר מזמן באמצע הכהונה שלו ב
ברכבת-ישראל. חבל, היה מנכ"ל חביב.
לגבי הבר כוכבא שאליו אתה מתכוון: לא ממש מרשים אותי.....

עידן יו

New member
אשרי המאמין

משרד התחבורה יתערב נגד ? הצחקת אותי
אשרי המאמין
אוהד, אני די אופטימי ומאמין שמשרד התחבורה יתערב ויקבע שכל מה שלא רלוונטי לנסיעה לא יופיע על הצג, כפי שקבע שעל הצג לא יהיו פרסומות מסחריות.
אביתר, לא נכנס לנישה של דת ומדינה בכוונה. זה עניין של עסקנות וקבוצות לחץ מול עמידה בהיגיון בסיסי של האופן בו צריכה תחבורה ציבורית להתנהל.

יפה, זו אכן הנקודה, וחבל שזה גורם לאנשים

אשרי המאמין
אוהד, אני די אופטימי ומאמין שמשרד התחבורה יתערב ויקבע שכל מה שלא רלוונטי לנסיעה לא יופיע על הצג, כפי שקבע שעל הצג לא יהיו פרסומות מסחריות.
אביתר, לא נכנס לנישה של דת ומדינה בכוונה. זה עניין של עסקנות וקבוצות לחץ מול עמידה בהיגיון בסיסי של האופן בו צריכה תחבורה ציבורית להתנהל.
יפה, זו אכן הנקודה, וחבל שזה גורם לאנשים
להיכנס למלחמות דת. העיקר הוא: השלט הוא נדל"ן לצרכי מידע לנוסע, ויש להשתמש בו ככזה.

ומה תאמר על זה בר"ג עיר לא חרדית

בושה וחרפה !
הדת משתלטת על אגד???
סליעחה אבל מדובר בכפייה דתית מובהקת של חג שחלק גדול מהחילונים כמוני לא חוגג כמו שאר החגים. מה הקשר בין הנסיעה לל"ג בעומר? את מי מעניין בכלל ל"ג בעומר??? את מי מעניינים בכלל חגים??? את מי מעניינת בכלל דת??? מדובר כאן בכפייה נוראה ובבושה וחרפה שצריך להסיר מיד מכל כלי הרכב של אגד.
לא מספיק שסוגרים לי כבישים ביום כיפור וחנויות בשבת ??? אז גם מסריחים לי את האויר עם מדורות מטופשות בל"ג בעומר ומסריחים לי את הכביסה על החבל. הכפייה של הדת נוראה והיא תצביא בסופו של דבר למלחמה ולאלימות שלנו החילונים כנגד כל אובייקט דתי ולבסוף להחרמה מוחלטת של כל המנהגים והחגים ללא יוצא מן הכלל. בושה !
בקו 531...

Ofekalef1

New member
ומה עם הפגיעה בציבור הערבי שזהו אינו יום חג

גם זה לא ראוי
אם זה תלוי בי, החג היחיד שצריך לאחל בו חג שמח זה יום העצמאות.
בכל אופן, זה פחות חמור מאשר צג דיגיטלי שמותקן בתוך האוטובוס.
ומה עם הפגיעה בציבור הערבי שזהו אינו יום חג
עבורו? :(

גם יום העצמאות לא, ואין שום קשר ל"רגשות"!

גם זה לא ראוי
אם זה תלוי בי, החג היחיד שצריך לאחל בו חג שמח זה יום העצמאות.
בכל אופן, זה פחות חמור מאשר צג דיגיטלי שמותקן בתוך האוטובוס.
גם יום העצמאות לא, ואין שום קשר ל"רגשות"!
רוצים לברך את הציבור ביום העצמאות? בכיף, שיקשטו את כל האוטובוס בדגלים ויתלו עליו שלטים מבד. לא על חשבון נדל"ן של מידע לנוסע!

גם זה לא ראוי ! רוב האוכלוסיה החילונית

בקו 531...
גם זה לא ראוי ! רוב האוכלוסיה החילונית
לא שומרת כשרות. עם כל הכבוד - אין לכיתוב כזה מקום על אוטובוס ציבורי שנקנה בכספי ציבור. על אוטובוס צריך לציין רק מידע רלוונטי לנסיעה עצמה ללא קשר לחילונים או דתיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה