ספינינג על גג עזריאלי

nashiel

New member
ספינינג על גג עזריאלי

לכל המעוניינים נפתחה ההרשמה. הולך להיות מעניין...

Gspin

New member
מעניין כמו

השנה הולכים לשלם למדריכים עבור ההדרכה?

nashiel

New member
נרשמתי לשיעור האחרון

של רעות ברלב, מישהו מכיר אותה ? דרך אגב, תמי, הבנתי שמקבלים חולצת רכיבה/ריצה, זה לא שווה לפחות 100 ש"ח ?

Tami661

New member
נתחיל עם השאלה הראשונה: האמת שלא השתתפתי

עדיין בשיעור שלה אבל הרבה דברים טובים שמעתי עליה, גם כאלו שלא ממש התחברו לשיעור שלה, לא הטילו דופי באיכות המוסיקה ובאווירה הספינינגית שיש לשיעורים שלה. מי יודע? אולי פעם עוד יצא לי... ובקשר לחולצה שמקבלים ולשאלה שלך: אז לפחות לפי מה שהיה בשנתיים האחרונות, אכן המשתתפים קיבלו חולצה אבל לא ריצה ולא רכיבה... חולצה די איכותית אבל לא משהו שהיית נכנס לחנות אדידס ויוצא איתה משם תמורת תשלום - אז התשובה שלי היא שזה בהחלט שווה למי שכן התכוון לרכוש חולצה כזו ולשלם עליה מחיר כלשהו אבל עדיין לא משתלם למי שלא מתכוון לקנות חולצה כזו בכלל שלא לדבר על ללבוש אותה. הבעיה שלי עם המחיר, היא ממש לא מהסוג שהתקציב שלי לא מאפשר הוצאה כזו אלא החוצפה שיש למארגנים לתמחר במחיר כזה מופקע את גילוי החברות/נאמנות של מתאמנים למדריכיהם. כי בתכלס, אחרי שהפקתי לא מעט אירועי ספינינג והייתי שותפה לתימחור/הנחות של אירועים נוספים - והמחיר המקסימלי שנגבה היה 80 ש"ח ל-3 שעות!!! כשגם אנחנו חילקנו לא רק חולצות אלא גם שקיות של חטיפים, בקבוקי איזוסטאר, גליונות מנטה, מגבות, כובעים ועוד... לכל משתתף - אז אני מרגישה מספיק בטוחה להביע דעה נחרצת בנדון. אבל שוב, לא מנסה לשדל אף אחד לא להירשם - מי שמכיר אותי ויודע שמה שמנחה אותי ב"סנקציות" מסוג זה הוא טובת המדוושים ולא שום אינטרס אישי - כבר מרגיש לבד מה עליו לעשות. תיהנה

../images/Emo45.gif מסכימה

המחיר מוגזם!
המחשבה שמדובר בסכום השווה לחצי מנוי חודשי במכון השני שלי מרגיז. עם המדריכים האהובים עלי אני יכולה לדווש אימתי שארצה במכון הבית שלי. עם החברים שלי אני מדוושת בכל שבוע וגם במרתונים במחירים שפויים יותר.

shiri 80

New member
להבדיל בדבר אחד

שבמרתונים שאת היית שותפה להם לא היתה כוונת רווח , למעט אולי ספינגו והקפה בפארק שנתנו את המקום בתקווה ל"החזר" בדמות רווחים ממכירת שתיה וכיו"ב כאן , כאן המטרה של אדידס היא סביר להניח מעבר לפרסום גם רווח (נוסף לעובדה שעזריאלי בטח שוחתים אותם על השכרת המנחת) מה שלי כן מפריע וזה לא רק באירוע הזה כמו גם בשיטת עבודה הדי קולקטיבית של ההולמס פלייס זה שהמדריכים לא מקבלים שכר בעבור עבודתם או לפחות לא שכר כספי אלא "ברטר" אח"כ מתפלאים למה אנחנו מקבלים כל מיני יוצאי קורס זה או אחר עם ניסיון של חצי סיבוב פדל שמוכן לעבוד תמורת 60 שח לשעה

Tami661

New member
תיקון: לא היתה כוונה ולא רווח - שלי! אבל

ספינגו, איש המקרן, הקפה בפארק ואפילו המדריכים... אף אחד לא יצא נפסד או ללא רווח כספי (אז לא התעשרו מזה - אבל בכל זאת רווח) העניין הוא שאני מוצאת את זה לגיטימי לגמרי שתהיה כוונת רווח - בכל זאת, מדובר באנשים/חברות שאינן מלכ"רים או פילנטרופים של מישהו, אבל יש רווח ויש תאבת בצע. בחייאתתתת... 24 שעות תכפילי ב-50 איש בשיעור (לפחות) תכפילי ב-110 (ממוצע עם ההרשמה הטלפונית/פקס) וכשאני מעיינת בנותני החסות המככבים בתחתית הפרסום - אני מניחה שגם עלויות נוספות אין שם. אז תגידי לי במחשבה נוספת, זה עדיין כוונת רווח או שזה יותר מתקרב ל
ות נטו? יותר מכך... לא איכפת לי בכלל יהיה לשלם 100 ש"ח אם היו יוצאים לפחות בהנחה משמעותית לסטודנטים/ חיילים וכד' - יש מדוושים רבים שמשתייכים לקבוצות אוכלוסיה מסויימות שהיו רוצים להיות חלק מהאירוע אבל ההוצאה "כבדה" עליהם, אז מה? יוצרים אירועי גורמה גם בספינינג? למבוססים בלבד? אותי זה מקומם!!! ודבר נוסף שגיליתי היום הוא שמדריך שלא עבר את שלב 5 של רוני - לא יכול להופיע ברשימת המדריכים המעבירים שיעור. תמוה ביותר, שהרי שנה שעברה כשלא היה שלב 5 עדיין, הם כן היו מספיק מקצועיים להעביר והשנה לא? האם מקצועיותם נפגמה או שמא הפגם הוא ברווחי המנחה המקצועית של האירוע וזו עוד דרך לכפות עליהם הכשרות במחיר מוגזם?
שיהיה להם לבריאות אבל אני נשארת עם העקרונות שלי ואיך אומרת קרן פלס? " וטוב לי... טוב לי, טוב לי...."

shiri 80

New member
יאללה עזבי מספרים ושטויות

מתי פותחים רישמית את עונת טיולי השטח והאייס קפה ? כבר אביב בחוץ... בחיי , הנה אוטוטו מגיע פסח

Tami661

New member
אז שבת הבאה זה לא רלוונטי לגבייך כי זו שבת

אבל בואי נסגור ש... המממ... חכי... אני פותחת יומן: יום שישי, 02 במאי (היפוך ספרות לאיזה אירוע חשוב
) - מתאים? צריך לבחור מסלול כזה שיהיה שומם, מהסוג שמעריכים יותר את האייס בסוף הרכיבה

Tami661

New member
זו ההזדמנות לקבל את התייחסות שוונג שהייתי

אמורה לקבל כבר לפני שבוע: האם חברי הפורום יהיו זכאים להנחה כקבוצה ברישום המקוון? התמסנג'רתי עם אחד הנציגים והוא הבטיח לחזור עם תשובה - כמובן שהוא טרם חזר: לא שלילית ולא חיובית המגמה שלי היא כן להשתתף השנה ולסחוב את כל חברי הפורום (גם הסמויים) ונספחיהם - אך בשום פנים ואופן לא במחיר המוגזם הזה, עם כל הכבוד, ויש כבוד כדברי השלי יחימוביץ, אין שום סיבה הגיונית לשלם סכום של 100 ש"ח ל-50 דקות אימון!!! אבל, זו דעתי ומאחלת לכל הנרשמים דיווש מהנה

Tami661

New member
בהחלט יש כבוד ויש גם הוכחה ניצחת לטענה העקבית

שלי ש: מדריך צריך להיות קודם כל בן-אדם!!! לא הפיגורה, לא התעודות וההסמכות, לא הכסף וגם לא הבלונד הם שישמרו עדת מתאמנים שתענה לקריאתו/ה ותתייצב לכל אימון בכל מחיר מה שיכול לגרום לכך בסופו של דבר הם אישיות המדריך ויחסי האנוש שלו (המושפעים לא מעט מהערכים והמידות שטבועים עמוק בפנים, גם כשהם מתנגשים עם אינטרסים מסוגים שונים כמו כסף, תהילה וכיו"ב...) דודי הוא בן אדם
וגם מדריך שמקפיד להשתתף בהשתלמויות ולנסות ליישם בשילוב כשרון להתאמת המוסיקה לאופי המתאמנים והאימון - זה כל מה שצריך כדי להיות הראשון למלא שני שיעורים בעזריאלי

אוסי18

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif- וזה שפותח ת'מרתון- ירון בן משה....

כל-כך בא לי אבל יש את האירוע הזה...זוכרת???...זה שביקשתי דרכים להתחמק ממנו.... בקיצור- אפספס..... ומה התכנון שלכן??? מתי הולכות??? (
- נכון שתהיינה שם גם ביום שישי??
IסלינקI )

yoav026

New member
צודקת!!! שוד !!!!../images/Emo196.gif

(אם את הולכת ....לאיזה שיעור?) אני חושב על 05:00 לשרית גורמן (המדריכה התותחית שלנו
) עדכונים בבקשה!!!

בהזדמנות חגיגית זו, אני מזמין...

...אתכם לשעה הכי שמימית שיש. השיעור שלי ב2:00 אולי השעה מאוחרת אבל מבטיח את המסיבת אור ירח הכי טובה שיש

Gspin

New member
נכנסתי לאתר

נשמע שיהיה טוב ולדעתי המחיר בסדר. בכל זאת לוקיישן, לבוש, אוכל ושתייה. מלצר ! אני אקח אנטרקוט מדיום רייר וכוס זינגפנדל..שיהיה בקבוק.

למעלה