ספינינג בהולמס פלייס עזריאלי

P u s s i c a t

New member
שלב ראשון...

טוב. נו עזוב. אני מנסה להיות ילדה טובה

ahuvaw

New member
ספינינג בהולמס פלייס עזריאלי-המלצות

ובכן בחרת נכון מאד, איש הפיל היקרה. המדריכים בסניף זה הם הטובים ביותר שיש ברשת. ומולצים במיוחד: קובי, שי, רעות ודנה כמובן, רועי את כבר יודעת, יש את יובל שאני באופן אישי לא התחברתי אבל עובד נכון ויש לו קהל מעריצים/ות ענק, קרן אייזנבאום אם את פנויה ביום ה' בשעה 12:00 - גם היא כמו רועי מתחרה על כתר המסיבה הטובה ביותר בעיר. בקיצור, סניף שווה ביותר מבחינת מדריכי הספינינג עם האופניים הכי גרועות במזרח התיכון - גרוטאות כבר אמרתי? תהני.

בבבבב1

New member
המלצה חמה

מחר חוזרת קרן דור האחת והיחידה מומלץ בחום בשעה1800 אמרתי כבר סניף עזריאלי ניתראה שם...

ahuvaw

New member
אכן ראיתי את ההודעות על חזרתה...

לא מכירה. אבל, כמובן, סומכת על המלצותך, אלא שמחר זה לא יתאים כי זה קצת מוקדם - ננסה בשבוע הבא ועוד ישאר זמן להגיע לגבעתיים לרעות...

התאמנתי אצל דנה,עידו ושי יעקב

דנה היתה מקסימה רק שהיינו 5 תלמידים בכיתה והיא עשתה לנו אימון כוח סיבולת ההי קשה ודווקא טוב. אני אוהבת שיש אנרגיות חזקות וכימיה טובה עם המדריך ואקשן ומוסיקה מעולה. אני נהנית בשיעור של רועי מאוד!!!! אני רק רוצה להבין, על אלו מסיבות של רועי מדובר ??????אני גם רוצה ללכת!@!!!! הייתי אצלו ביום חמישי בשיעור עיצוב-הבנתי דהחליף מדריכה בשם ורדית, אחר כך עשיתי אצלו מתיחות ואחר כך ספנינג וביום שישי הוא ראה אותי וחשב שישנתי שם:)

ahuvaw

New member
חברים יקרים ../images/Emo8.gif

אם לא היינו כאן ואם חליל לא היה חוזר הפורום הזה היה חסר צבע. ההבדל בין הפורום הזה לאחרים בהם אני משתתפת פעילה או סמויה הוא בעובדה שכאן האנשים מכירים באופן אישי וגם נפגשים מעת לעת ולא רק במפגשי הפורום ולכן ה-OFF גדול אבל הכל או כמעט הכל מסביב לתחביב המשותף, הספינינג למעט מדי פעם שירים, ריצות, גילגולים ואופניים בחוץ שלגמרי לא קשורים לעניין הכל כאן על טהרת הספינינג. אז על מה התלוננתם? המשך ערב מקסים לכולכם.

lady_anne

New member
ספינינג אצל קרן דור הוא קצת טריקי

בעיקרון היא מדריכת כושר מעולה אבל איכשהו אצלה עניין מצב הרוח מתבטא יותר מאשר אצל מדריכים אחרים שנתקלתי בהם. אם היא במצב רוח טוב השיעור יכול להיות מצוין אבל אם לא יש מצבים שפשוט מדוושים במצב שלוש 20 דקות ברציפות בלי שינוי. מעבר לכך שזה לא נכון מבחינת עבודה זה גם די משעמם. לגבי רועי אני מאוד מסכימה עם מה שנאמר כאן והאיש הוא אכן
ומצחיק בטירוף ("למי כואב הישבן המסוקס?", "מי פירק פיצה ובורקס במקום נבטוטים וברוקולי?") אבל מי שקבוע אצלו כבר יכול לשיר את הסאונדטרק מתוך שינה...

בקשר לאופניים..

האמת היא שכשהייתי חדשה שם לא הבנתי איך אני מתפעלת אותם והם אכן נראו לי מעט גרטאות לעומת האופניים בסטודיו בי אבל בקטנות אני אומרת. העיקר הוא, שהשיעור עובר טוב ואני נהנית שם מכל רגע. מחר לצערי אני לא מגיעה בכלל..לומדים עד מאוחר אך ביום שני אני שם בערב:)

למעלה