ספינינג בהולמס פלייס עזריאלי

ספינינג בהולמס פלייס עזריאלי

שבת שלום לכולם אחרי חיפושים רבים אחר מקום שיתאים לי מבחינת שעות הגעה הגעתי להולמס פלייס עזראילי-בהמלצת חבר טוב שמתאמן שם. בתחילה נרתעתי כיוון שהמחיר שם לא זול. עם זאת, התאים מבחינת השעות והמיקום שהוא נגיש לי מאוד ואני יכולה להגיע לשם עם כל אוטובוס מהאוניברסיטה ומהעבודה. התחלתי לעשות שם ספינינג ונאמר לי שיש מדריך ספציפי שאנשים דוהרים לאימון שלו ומחכים מחוץ לחדר ספינינג חצי שעה לפני השיעור. לא תארתי לעצמי מה הולך להיות שם כיוון שלקח לי זמן למצוא מדריך ספינינג עם הרבה אנרגיות כמו המדריך שהתאמנתי אצלו בסטודיו בי. מה שקורה עם המדריך זהז פשוט מטורף..הכיתה שלו תמיד מלאה ברוכבים, הוא מכניס אנשים לאטרף והוא עושה שעה וחצי אימון בערך והזמן טס כמו חצי שעה. פשוט מדהים. כמובן שניסיתי להתאמן שם עם עוד מדרכים/מדריכות אך לאף אחד מהם אין את האנרגיה שלו יש ובשבילי לפחות אם אין אנרגיה מטורפת מהמדריך חצי שעת שיעור יכולה להימשך לנצח בעוד ששעה וחצי עם מדריך טוב יכולה להרגיש כפחות. למדריך קוראים רועי ואני ממליצה לבוא פעם לשיעור אצלו כניסיון. אכן, המנוי שם יקר אך משתלם ולא רק בגלל הספינינג אלא בגלל היחס שמקבלים שם ומדריכים ברמה באמת גבוהה. שבת שלום ב

P u s s i c a t

New member
המלצות נוספות

יום רביעי בערב - שיעור של דנה טרם נכחתי בשיעור שלה בעזריאלי (בינתיים "רק" בסניף הרענני) אבל השבוע זה כנראה יקרה + רעות אחריה קובי
המלצות נוספות שקיבלתי לגבי הסניף הזה הן שי ודיוויד רודריגז (שניהם כותבים פה לפעמים) אבל מודה שטרם ניסיתי מאוד תלוי במה אתה מחפש - איזה סגנון שיעור אתה אוהב ומה חשוב לך בספינינג האם זה המבנה של השיעור שדומה לרכיבת כביש? אולי המוסיקה הכי חשובה לך? אולי האנרגיות של השיעור? אולי חשוב לך שיהיה שיעור אנרגטי? ואולי אתה (או את? לא ממש הבנתי את זה מההודעה / השם) דווקא אוהב עומס ועליות? לא פחות חשוב אגב, ואת זה הבנתי מזמן - זה כימיה בין מדריך למתאמן יש מדריכים שנחשבים למדהימים ועומדים אצלם שעות על גבי שעות התור - ולי לא עברו בגרון... אז העיקר שנהנים - ומתאמנים - וכמי שהשקיעה במולטי - מניחה שאולי אפילו נפגש שם. שבתשלום

ahuvaw

New member
פוסי, את רצינית את../images/Emo35.gif

יש לך מולטי ולא רואים אותך? בואי ביום א' 20:30 לגבעתיים - רעות באימון פיצוץ + אופניים כמו החדשות של רעננה ולא הגרוטאות של עזריאלי וגם... טלי תהיה וחליל...

P u s s i c a t

New member
אני? רצינית? ממתי?

ולא. סורי - אבל בראשון יש לי אימוני שחיה - השבוע אם לא אלך זה בגלל יום ההולדת של האחיינית שלי - אבל בגדול - ימי ראשון סגורים אצלי - לפחות בתקופת התחרויות אבל רביעי בהחלט יתכן שתראי אותי בדאבל דנה ורעות במחסן הגרוטאות. אם תהיי שם, כמובן

ותראי איזה יופי...

לפני כחודש וחצי הייתי בשיעור של רועי ויסלחו לי כל מעריציו,אני רוצה לצאת חוצץ. אז נכון, שהוא נמרץ ואנרגתי, אז נכון שהשיעור שלו טס, אז נכון שכל שיעור שלו מפוצץ בפקאצות היסטריות ש צרחו כל השיעור כן כן רועי תעשה לי את זה קרע לי תצורה ותגרום לי להזיע כמו ברוק שילדס בזמן שהיא עולה מן המים בלגונה הכחולה. קיראו לי מיושן , קיראו לי לא מבין עניין קירעו לי תצורה ואחר כך תשליחו אבל אני ממש לא התחברתי לרועי, למרות שבאופן כזה או אחר לא הייתי מתנגד

P u s s i c a t

New member
והקשר?

גפ אם הייתי גבר גאה וגם אם הוא לא היה - 'צטערת - לא כוס הערק שלי...

בואי נגיד ככה....

הוא די הטעם שלי בקטע המשיכתי(קצת פחות באטרף שהוא תמיד מצוי בו).ומי יודע... מותר לפנטז לא?! אוף נו.... אני פרוד גוד דמט
אז אפשר להתחיל להשתובב

P u s s i c a t

New member
חופשי כפרה

אני האחרונה שאגיד לא לפנטוז על מדריכים
רק שבמקרה הזה.. הוא - אפעס, פשוט לא. לטעמי.

ahuvaw

New member
לא זוכרת שאמרת לי אז שהתלהבת ממנו

רוצה את מספר הטלפון שלו??? אני לעומתך חושבת שהמסיבה הכי טובה בעיר היא של רועי... וכמשתחשק לי מסיבה (וזה קורה ממש פעם בחודש, כמו ביום ה' האחרון) אני נשארת אצל רועי (והפטנט להשיג מקום טוב זה כמובן להיות שם בשיעור הקודם) ואפילו מאד נהינית. וביום ה' האחרון השילוב של 60 דקות נטו רעות, 70 דקות נטו רועי ו-40 בריכות - היה שילוב מנצח ומומלץ במיוחד - ונא לא לשאול איך נראיתי ביום ו' כי אפילו פילאטיס כבר לא עזר...

../images/Emo6.gif ../images/Emo56.gif...

...רק אם הוא יסכים שתעבירי... ודוגרי לא הייתי מתנגד... ואז אני בטוח שאת זוכרת ז היה דאבל"בוא אני אשכיח לך שרק אתמול בלילה נפרדת, פיצוי לנפש" הנפש פוצתה(אוי כמה שזה היה נחוץ אז אגב לא סיפרתי לך אבל אחרי זה הלכתי למדיטציה עם השאמן שלי ושם מה זה התפרקתי לגמרי), הכאב דעך ועכשיו אפשר להתחיל להרגיש חינני וחר^%י,או זוגי, או מה ה חשוב העיקר שיהיה טוב.. ולגבי יום שישי, אחרי דאבל רעות ורועי, שיעור עם הד"ר עוד היה לך כח לפילאטיס?
חחח יא מצ'וגעת, בטח עוד הלכת לקבלת שבת אתל כבוד הרב קובוש'קה...

ahuvaw

New member
../images/Emo6.gif

אז זהו שלא הלכתי אתמול לקובי... היום קובי+קרן+30 בריכות (כי מיהרתי) בהרצליה... ולגבי רועי, אדברו עליך... הוא באמת חמוד אמיתי ונראה לי מתאים. ומה נראה לך ששכחתי את הטריפל רועי+קובי+מעדן בריאות בארומה? שמחה שהתגברת על כאב הפרידה - ננסה לעזור להמשך טוב יותר.

:) אין לי בעיה בכלל עם גאים. ..:)

לא עם אבות ואמהות גאות ולא עם אף אחד אחר. אני אדם ליברלי:) אני מקווה שלא נשמע כאן שאני מאלה שיש להן בעיה עם זה...

מייקי../images/Emo23.gif לשימת ליבך...

אבא גאה הוא הכינוי לאבא לילד גאה....(כלומר.... הבנת....).

כמי שמכירים את רועי..

יות רטוב ממני, אתם חושבים שהוא יסכים לקבל דיסק עם קטעים לשימוש בשיעור שלו??

למעלה