ספיידרמן ספיידרמן ספיידרמן 🕷️|ספיידר| (No Way Home)

מילי08

Well-known member
חעחע כי לא השארתי מילים בעולם:-D
|חיוךרחב||חיוךרחב|
מה שהכי אהבתי זה היו האינטראקציות בין שלושת הספיידרמנים, הם תמכו אחד בשני, וניסו לעזור והיתה שם אהבת אחים נהדרת והבינו את הכאב והעול של השניים האחרים
|כן| זה היה מקסים והייתי שמחה לראות עוד מזה
דרך אגב, קראתי שכשאנדרו אמר להם בסוף i love you זה לא היה מתוסרט והוא פשוט הרגיש צורך להגיד להם |מאוהב| זה נתן לו עוד כמה נקודות אצלי
הקלטתי את המחשבות שלי קצת כשיצאתי מהסרט וערכתי אותן לסרטון, אז אם אתם.ן רוצים.ות להקשיב אתם.ן מוזמנים.ות.
עצרתי את המוזיקה שלי כדי להקשיב :-]
גם אני לא מכירה מקרוב את ההתרגשות האקטיבית בקולנוע. נראה לי שזה משהו ששמור מאוד לאופי האמריקאי או לסרטי קאלט כשחברים באים לצפות ביחד
איזה סרטון מושקע! אהבתי את הניתוח שלך ואהבתי את הרקע :-D
:-D זה באמת הרבה יותר נכון וחכם
כן. למרות שבאמת לא ציפיתי שהיא תמות
זה חמוד. אגב, יפה שהראו את טובי המזדקן ולא ניסו להצעיר אותו. כאילו ספיידרמן שלו ממשיך לפעול בשגרה. אבל הוא כן נראה קצת עייף ופחות מתאמץ. אני זוכרת שהוא מאוד התאמץ לקבל את התפקיד המקורי
אין תקנה לג'ייק ג'ילנהול|שפם| (מצטערת זה חזק ממני אני באמת לא באמת שונאת אותו:-D)
:-D. אני די אוהבת אותו למרות הכריזמה הדלילה שלו
עוד שאלה שאני גם שאלתי ולדעתי חיפפו טיפה בשם המגניבות. אבל לא נורא כי זה היה רק פוסט קרדיט משעשע. [ונום]
נראה לי די באסה בשבילו ובשביל צ'רלי קוקס שכל מה שיש להם באחד הסרטים ההיסטריים של השנים האחרונות זה דקה בערך
האמת מתישהו ראיתי שעשו פוטושופ של אלישיה דבנם קרי כספיידרוומן ומאז אני מתה שילהקו אותה כספדיירוומן או ספיידרגוון או משהו כזה בMCU.
האאא נראה טוב!
חחחח ראיתי שהוא סיפר על זה אצל גרהם נורטון. שטום יום שלם צילם משהו הפוך וסבל ואח שלו צחק עליו, אז כשרצו ניצב למשהו טום נידב את אח שלו וביקש שהוא יהיה הפוך כל היום והאח סבל. ואז חתכו את זה וטום שמח לאידו:-D
:-D נשמע שהם אחים ממש חמודים
כל התגובות כזה "והאוסקר הולך לאנדרו גרפילד על משחקו ב"נשבע שאני לא בסרט"":-D
:-D
הקטע ש שם הסרט "אין דרך הביתה קצת מנבא את הסוף שלו, כי לפיטר אין דרך אחורה, אף אחד לא זוכר מי הוא , אין לו דרך לחזור למי ומה ש הוא היה פעם, ולכן, אני חושב ש הוא לא דיבר עם נד ו MJ...כי הוא נכווה ומעכשיו ישמור על זהותו הסודית ממש ממש קרוב לחזה
:-0 מעניין!
המשהו המטורף היה עצם ההופעות האלה וכל ולראות את כל הספיידרמנים ביחד. אם אין לך חיבור רגשי אליהם או אפילו הכרות ברור שלא תגיבי כמו בציור.
אני חושבת שלאור ההייפ המטורף די הנחתי שזה יקרה ולכן לא נפלתי מהכסא
וכמה ציטוטים נבחרים לעצלנים:
:-D. בשבילי. תודה
על שלושתם ביחד: (זה כזה חמוד כשהוא מתייחס אליהם כאח גדול ואח קטן שצריך להגן עליו|מאוהב|):
הוא ממש מתוק
You know, the spirit that Zendaya brings to MJ is so heartfelt and pure and loving, and Emma brought that similar unique spirit to Gwen.
איזה מתוק שהוא נותן כזאת מחמאה לאקסית שלו
Tom was jealous because I have little zippers in my suit that I can get my hands out of very easily. To work his phone, he had to use his nose because he couldn’t access his hands.
:-D. זה קטע שלא חשבו לתת לטום חליפה יותר נורמלית
הרגע שהוא אומר להם שהוא אוהב אותם היה מאולתר!!|מאוהב|
את זה קראתי גם! נראה לי שההגדרה שלו היא מותק! (מה יש בבריטים האלה שהם כל כך חמודים!)
"I still can't believe it happened," Garfield gushed. "I snuck into a theater on opening night and just watched with my baseball cap on and my mask. In fact, I was also with Tobey, me and Tobey snuck into a theater together and no one knew we were there. It was just a really beautiful thing to share together."
מקסים שהם הלכו ביחד. בטח ממש חוויה לראות את התגובות של המעריצים
וכמה ציורים חמודים:
יואו הציורים מהממים וכאלה חמודים
ולא ראיתי שום ראיון עם טובי אבל הבנתי שהוא לא שמר על הסוד יותר מידי.
וואלה? איזה מבאס הוא :-D
אגב, אני כל הזמן שומע באינסטגרם וטאמבלר שאומרים שעכשיו יש דיבור על לעשות ספיידרמן המופלא 3 - כלומר סרט המשך לספיידרמן של אנדרו. ואפילו דיבורים על ספיידרמן 4 לטובי. אני מניח שאין בזה אמת, אבל אני אהיה שמח לשניהם. כל עוד כמובן ממשיכים לעשות עוד סרטי ספיידרמן גם עם טום (שזה בעצמו עדיין לא בטוח).
מגיע להם
באופן כללי לא ברור לי מה קרה לקריירה של טובי מגווייר. הוא שחקן ממש טוב אז אני לא יודע למה לא רואים אותו כמעט. אני מניח שיש משהו.
|כן|
אגב, לא קשור, יש סרטונים שמשווים איך טום, אנדרו וטובי מגיבים לפאפארצי. טובי צולם הרבה פעמים צורח ואלים כלפי פאפארצי, אנדרו מנסה להתחמק וטום הכי משחק למצלמות.
:-0 מוזר לשמוע את זה על טובי כי הוא נראה הכי נחנח
וואי תחשוב איזה מרגש זה בטח לראות את כל הקהל מריע לך כשרואים אותך על המסך.
ממש!
כן אני גם רואה שמועות/קפיינים של מעריצים ויש לי מלא מחשבות בנושא לכן חפירה:
1. מצטערת אבל אין לי ממש עניין בסרט נוסף של טובי.
2. מאדדדדדדדד רוצה כרגע סרט נוסף של אנדרו, אבל יש לי כמה אבלים!!:
2.1. חלק מהמעריצים רוצים שיהיה עם ונום ואני ממש לא רוצה כי זה חייזר מגעיל ולא בא לי.
2.2. הסיפור שלו ושל גוון כ"כ מושלם שאני לא אקבל אותו עם בחורה אחרת וגם לא סרט בלי עלילה רומנטית, לכן:
2.2.1. שימצאו דרך להחזיר את גוון. יש לי לפחות שני רעיונות:
2.2.1.1. הסרט ימשיך מהנקודה שבה אלקטרו המתוקן חוזר ומציל אותה והם עוברים לאנגליה כמתוכנן וחיים באושר [סתומרת יש נבלים ובעיות אבל לא בזוגיות שלהם] (בונוס: עכביש בריטי עוקץ אותה והיא הופכת לספיידרגוון והם נלחמים בנבל ביחד ויוצאים לדייט על ראש הביג בן או לונדון איי).
2.2.1.2. רעיון שראיתי באינטרנט: ספיידרגוון מיקום אחר שבו פיטר הוא זה שנהרג מגיעה. אם כי ראיתי שציינו שיש משהו מוזר בלצאת עם גרסה אלנטרטיבית של החברה המתה שלך אבל לא אכפת לי אני רוצה אותם ביחד. (גוון אמה סטון כן?! שלא יחליפו לי שחקנית פתאום!)
2.2.2. אם לא גוון אז הלאב אינטרס החדש של פיטר יהיה גבר!! (בונוס: בסוף הסרט נגלה שראשי התיבות שלו הם MJ.)
:-D עבודת דוקטורט עשית כאן
תכלס צודק. לדעתי היה נהדר הפקפוק הזה שהם הכניסו לי לראש ואז ההתרגשות כשהם אכן באמת שם.
|כן|

didalf

Well-known member
סוף סוף אין אנשים במשרד (שוב הגבלות קורונה |רקדנית|) ואני יכולה להתפנות לפורום כמו שצריך!
הגיע הזמן באמת!!
האמת שגם תהיתי לגבי זה. חשבתי שיהיה לזה המשך כלשהו בסרט, אבל לא היה כלום, ורק רמז קלוש של התייחסות ישירה לדמות שלו.
נראה לי זה הכנסה ראשונה ליקום כדי לשלב אותו בהמשך בדברים.

:-D אחותך נשמעת ממש מצחיקה
חחח ממש. וכמו שאמרתי לכם בשרשור אחר אז יום אחרי הסרט אחרי שאמרתי לה על הפוסטרים היא עמדה בתחנה שהיא עומדת בה כל יום ופתאום כן קלטה את הפוסטר ואז חשבה לעצמה "הא עדי צדקה באמת יש פוסטרים בתחנת אוטובוס"|פנים|

לא שמתי לב :-0
חחח זה ממש ממש בהתחלה

אבל זה היה גם בפרומו אז מרגיש לי קצת מאולץ להתרגש ממשהו שיודעים שיבוא. לפחות לגבי אוקוטופוס. גם ליטרלי היה בתחילה ההקרנה (לפחות כשאני ראיתי) מין סצינה שלהם מבקשים לא לספיילר ואז מראים את ג'יימי פוקס ויש התייחסות לזה שהוא ספוילר.
לא ממש ראיתי טריילר רק ידעתי שהם יהיו ואחותי לא ראתה בכלל וחוצמזה אנשים התרגשו גם ממה שהם ידעו שיבוא. זה עדיין מרגש לראות את זה בהקשר המלא של הסרט.
וכן זה הצחיק אותי כי אני אמרתי למסך "אבל ג'יימי אתה ספוילר" ואז הם אמרו לו בדיוק אותו דבר:-D

גם את זה לא ממש הבנתי. מה האינטרס שלהם לחזור להיות רשעים כשפיטר מנסה להחזיר להם את החיים הרגילים שלהם? הם בעצמם אמרו שזה חסר להם
מה שמלכתחילה הוביל אותם להיות נבלים - ניסוי מדעי שהשתבש והשפיע להם לרעה על המוח. נגיד הגובלין יש לו איזה פיצול אישיות שכשהחלק הרע שבו משתלט הוא נהיה רשע. דוק אוק גם הזרועות האלה לא זוכרת בדיוק אבל משפיעות לו על המוח. אז כל עוד המוח שלהם משובש לרעה הם לא ממש רוצים תיקון. ואצל אלקטרו הוא היה לוזר טוטאלי שפתאום קיבל כוחות אז הוא לא כ"כ רוצה לוותר עליהם.

זאת היתה סצינה שוברת לב ממש! לא באמת חשבתי שיהרגו אותה
אני גם;-(

זה באמת ממש כיף לראות עם קהל מתלהב. אני כבר הנחתי שזה מה שיקרה ולא מאוד התרגשתי (בלי קשר לזה שלא ראיתי את הסרטים שלו)
לא הייתי בטוחה כי הוא התאמץ מאד לשקר בראיונות שהוא לא יהיה וקצת האמנתי לו.

:-D נראה לי ששילמו לו אקסטרה כדי להצליח לשקר. או שאמרו לו שזה חלק מהתפקיד של ספיידרמן והוא חייב להמשיך לשחק
חחחח אולי באמת שכנעו אותו שהוא עדיין משחק:-D

זה רפרנס שעבר לי מעל הראש...
חחח כי לסרטים של אנדרו קראו "דה אמייזינג ספיידרמן"

כאמור לא ראיתי (עדיין) את הסרטים של אנדרו אבל הוא התייחס לזה כאן שהיא מתה אז היה ברור שזה תיקון
כן אבל הקטע שהיא מתה בדיוק בדיוק באותה צורה - נפלה ממקום גבוה ופיטר פספס אותה בחצי שניה. והפעם הוא קפץ ותפס את MJ בזמן.

ממש דאגתי כאן! לרגע חשבתי שפיטר טובי ימות :-0
אני גם:-0 חח ממש השתנקתי בקולנוע בקטע הזה.

אבל לא חופרת! מתארת בפירוט |מאוהב|
תודה|מאוהב|

ח, הכרחתי את האחיין שלי להישאר לשבת :-D הוא התבאס עלי כי כמעט כולם יצאו ונשארו אנשים ספורים באולם. אחר כך הכרחתי אותו להישאר עד סוף הכתוביות :-D
חחחח כל הכבוד! מעריצה אמיתית! האחיין שלך חוצפן.

בכל אופן, לא הבנתי מה הקשר שלו לסרט אבל זה כן עשה לי חשק לראות את ונום שעד עכשיו לא נראה לי מושך
בקומיקס ונום זה אחד הנבלים של ספיידרמן אז אם זרקו כבר כ"כ הרבה נבלים למה לא עוד אחד. אבל ממצד שני אין לו מקום בסרט האמיתי כי אין ספיידרמן בסרטים שלו. אז הביאו אותו לרגע סתם לצחוקים. ולא עדיין לא עשה לי חשק כי זה חייזר עיסה מגעיל.
דרך אגב, קראתי שכשאנדרו אמר להם בסוף i love you זה לא היה מתוסרט והוא פשוט הרגיש צורך להגיד להם |מאוהב| זה נתן לו עוד כמה נקודות אצלי
כןןןןן|מאוהב|

גם אני לא מכירה מקרוב את ההתרגשות האקטיבית בקולנוע. נראה לי שזה משהו ששמור מאוד לאופי האמריקאי או לסרטי קאלט כשחברים באים לצפות ביחד
או פשוט לסרטי מארוול. גם באנגדיים וגם פה הקהל היה מאד נרגש וצעק ומחא כפיים במקומות הנדרשים.

:-D. אני די אוהבת אותו למרות הכריזמה הדלילה שלו [ג'ייק ג'ילנהול]
חחח למה כריזמה דלילה? הוא כן כריזמתי ודי חתיך וגם שחקן טוב.
אני גם אוהבת אותו (במיוחד בהר ברוקבק|מאוהב|) פשוט בתור סוויפטית מצווה עליי לשנוא אותו או לפחות להתבדח לגבי זה.

אני חושבת שלאור ההייפ המטורף די הנחתי שזה יקרה ולכן לא נפלתי מהכסא
אממ טוב אני ראיתי את זה ביום הראשון ואחרי מלא ראיונות שבהם טום ואנדרו שיקרו במצח נחושה אז ממש לא ידעתי אם הספיידרמנים הישנים יהיו אז ממש התרגשתי כשכן. אבל יש בזה משהו שעד שאת הגעת לסרט כבר היה הייפ מטורף שאפשר להניח שהם שם כי אחרת כראה שהייתה פחות התלהבות או אפילו הייפ שלילי של אנשים מאוכזבים למרות שאמרו להם בפירוש שהם לא יהיו.

איזה מתוק שהוא נותן כזאת מחמאה לאקסית שלו
כן|מאוהב| אוף הם כאלה מושלמים ביחד הלוואי שיחזרו|מובך| ראיתי עוד כמה מקומות שבהם הוא מחמיא לה או דברים כאלה הרבה אחרי שהם נפרדו.

:-D עבודת דוקטורט עשית כאן
חחחחח זה מחשבות שהתבשלו לי בראש כבר חודש סופסוף היה לי איפה לזרוק אותן בצורה מסודרת:-D אפילו יצרתי לי סצנות ותסריטים בראש אבל אני תסריטאית ממש גרועה אז הסרט שלי תמיד נתקע במקום:-D (אני אובססיבית? לעעעעע)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D נשמע שהם אחים ממש חמודים
הקשר של טום עם כל האחים שלו הוא מדהים. הם נורא חמודים יחד. וגם י שלהם ארגון צדקה ביחד שנקרא The Brothers Trust
אבל לדעתי הוא הכי קשור להארי שגם הכי הרבה מלווה אותו לדברים.
ותראו איך הם:
1642022402960.png
חחחח אולי באמת שכנעו אותו שהוא עדיין משחק:-D
לגבי זה שטום שיקר.
ראיתי ראיון כמה ימים לפני שהסרט יצא שהמראיין שאל את טום אם הוא ישמח אחרי שהסרט יצא וכולם כבר ידעו מה קורה. וטום אמר "כן, אני אשמח שאני יכול להפסיק לשקר כל הזמן" וג'ייקוב וזנדאיה אמרו כזה "אבל אתה לא ממש שיקרת" (כאילו ניסו שזה לא יהיה ברור שהוא שיקר לגבי הספיידרמנים הנוספים) אבל הוא ממשיך "אני כן שיקרתי". בקיצור קצת טמבל
לא הייתי בטוחה כי הוא התאמץ מאד לשקר בראיונות שהוא לא יהיה וקצת האמנתי לו.
אנדרו ממש גרם לי להיות לא בטוח. זה הרגיש לא הגיוני שהוא משקר בכזאת נחישות בעניין.
במבט לאחור זה נראה לי ברור שכל הספיידרמנים יהיה בסרט הזה, אבל אני באמת הגעתי לקולנוע לא בטוח.
או פשוט לסרטי מארוול. גם באנגדיים וגם פה הקהל היה מאד נרגש וצעק ומחא כפיים במקומות הנדרשים.
תגובות הקהל באנדגיים היו מדהימות. זה הסרט היחיד שכיף לפעמים לצפות בקטעים שלו כמו שצולמו באולם.

didalf

Well-known member
בקיצור קצת טמבל
:-D:-D:-D

אנדרו ממש גרם לי להיות לא בטוח. זה הרגיש לא הגיוני שהוא משקר בכזאת נחישות בעניין.
ממש. האמנתי לו, מניאק!:-D סתם טוב מאד.
גם לא ידעתי שמסתבר היה תמונה וסרטון מהסט שהוא טען שזה "פוטושופ":-D

במבט לאחור זה נראה לי ברור שכל הספיידרמנים יהיה בסרט הזה, אבל אני באמת הגעתי לקולנוע לא בטוח.
אני הייתי מאד לא בטוחה כי הם שיקרו ממש טוב והאמנתי להם. גם חשבתי אולי רוצים שהפוקוס יהיה על טום. ואם כן הייתי בטוחה קמאו קטן ממש לא חשבתי חלק כ"כ משמעותי בעלילה.

תגובות הקהל באנדגיים היו מדהימות. זה הסרט היחיד שכיף לפעמים לצפות בקטעים שלו כמו שצולמו באולם.
יאוו איזה כיף היה לראות את זה בקולנוע עם התגובות האלה!!|מאוהב| גם אני כמובן.
יאוו הקטע שקאפ תופס את הפטיש אעאהההההההההה|מאוהב| צרחתי למוות!! והכי מצחיק שבצפיה שניה בבית צרחתי שוב והבהלתי את הכלב שנמנם לידי:-D
(אבל בסרטון הזה הם מגזימים טיפה מה הם צועקים לפני שהפטיש מגיע לקאפ בכלל??)
גם לספיידרמן ראיתי מלא סרטונים כאלה של תגובות הקהל, לא פחות היסטריים. (גם אצלי באולם)

מילי08

Well-known member
אבל לדעתי הוא הכי קשור להארי שגם הכי הרבה מלווה אותו לדברים.
ותראו איך הם:
חמודים!
ראיתי ראיון כמה ימים לפני שהסרט יצא שהמראיין שאל את טום אם הוא ישמח אחרי שהסרט יצא וכולם כבר ידעו מה קורה. וטום אמר "כן, אני אשמח שאני יכול להפסיק לשקר כל הזמן" וג'ייקוב וזנדאיה אמרו כזה "אבל אתה לא ממש שיקרת" (כאילו ניסו שזה לא יהיה ברור שהוא שיקר לגבי הספיידרמנים הנוספים) אבל הוא ממשיך "אני כן שיקרתי". בקיצור קצת טמבל
:-D אולי הוא לא כזה שחקן טוב...
יא, זה באמת מרגש. אשכרה יש לי דמעות בעיניים (עד הסרטון השני של מי שהתעקש להשמיע קולות מגוחכים ומעצבנים). גם הצחיק אותי בסרטון הראשון שבאיזשהו שלב הם התעקשו להמשיך במסורת של הצעקות התרגשות אבל נגמרה להן האנרגיה :-D
בא לי לראות שוב את הסרט ואיך התגעגתי לקאפ |מאוהב| |מאוהב|
(ועוד משהו שעכשיו חשבתי עליו [נראה לי...] זה שדי מדהים שמי שבסוף ספוילרון לאנגדיים הכי מציל את המצב הוא הדמות האידיאלית של אמריקה)
גם לא ידעתי שמסתבר היה תמונה וסרטון מהסט שהוא טען שזה "פוטושופ":-D
:-D אני חושבת שאני כבר די מאוהבת בו, רק מהסיפורים שלך :-D
יאוו הקטע שקאפ תופס את הפטיש אעאהההההההההה|מאוהב| צרחתי למוות!! והכי מצחיק שבצפיה שניה בבית צרחתי שוב והבהלתי את הכלב שנמנם לידי:-D
:-D

didalf

Well-known member
בא לי לראות שוב את הסרט ואיך התגעגתי לקאפ |מאוהב| |מאוהב|
כן|מאוהב| אני גם מתגעגעת.

(ועוד משהו שעכשיו חשבתי עליו [נראה לי...] זה שדי מדהים שמי שבסוף ספוילרון לאנגדיים הכי מציל את המצב הוא הדמות האידיאלית של אמריקה)
למה מדהים?

:-D אני חושבת שאני כבר די מאוהבת בו, רק מהסיפורים שלך :-D
יופי:-P:|מאוהב|
הנה לקט קצר של שקרניקיות מקצועית

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
עוד כמה בדיחות כי הן קרוסאובר עם ברוקלין 99 אז הייתי חייבת להביא:

1642198819462.png

1642198839079.png

1642198853689.png

ואם כבר אני באזור אז קטע ישן מ SNL עם אמה, אנדרו ואנדי סמברג
"הוא בריטי????? אנחנו אאוטסורסינג את ספיידרמן עכשיו???":-D:-D:-D

didalf

Well-known member
ראיון של אנדרו עם ג'וש הורוביץ (מהמראיינים החביבים עליי אולי הכי טוב ברשת. יש לו שאלות טובות ותמיד נראה שכל המפורסמים מרגישים מאד בנוח וחברי איתו אז הם מאד זורמים ונינוחים ולרוב גם מצחיקים)
אחרי שהוא שיקר לג'וש בכמה ראיונות קודמים סוףסוף ג'וש מעמת אותו על השקרים שלו וגם הם מדברים על הסרט עם ספוילרים.

זה ארוך (45 דקות שצפיתי בכולן) לכן אני אביא מעורבב מחשבות ומסקנות מעניינות:
1. למה לעזאזל בכל פעם שהוא אומר פיטר זה נשמע כמו "פיצה"?:-D אפילו לא פיטה בריטי כזה, פיצה!!:-D
2. מה ששכנע אותו מיד להצטרף היה הסצנה שבה הוא תופס את MJ
3. יוו איך שהוא מתאר את זה כמעט העלה לי דמעה!
1642442379766.png
4. זה היה רעיון של זנדיה לשאול אותו בחזרה האם הוא בסדר!!
5. הם רצו כמובן להשחיל בעדינות את המם של הספיידרמנים המצביעים. אז אחד קרה כשהם שלושתם בקרב כזה "פיטר 1" "פיטר 2" אבל רגע נוסף היה לפני זה במעבדה, וזה היה רעיון של אנדרו!:-D
1642442297450.png
6. חחח אוף הסט צילומים הזה נשמע מה זה כיפי.
7. שורה שטום אלתר ולא נשארה: הוא שאל את טובי אם הוא עשה MRI לראות מה הקטע עם הקורים
8. זנדיה אלתרה את זריקת הלחם על אנדרו
9. הוא שיקר אפילו לאמה סטון!!!! היא שאלה אותו כל הזמן אם הוא בסרט והוא שיקר אפילו לה. אחרי שהיא ראתה את הסרט היא אמרה לו שהוא מניאק:-D (וגם אוף אני קצת שמחה שהם עדיין בקשר|מאוהב|)
“Emma kept on texting me. She was like, ‘Are you in this new Spider-Man film?’ And I was like, ‘I don’t know what you’re talking about!’ She was like, ‘Shut up, just tell me,’ And like, I honestly… I kept it going, even with her, it’s hilarious,” Garfield said. “And then she saw it and was like, ‘You’re a jerk!’”
יש את זה גם בסרטון קצר:
10. אוח זה כזה חמוד הוא מתרגש מזה שכולם אוהבים אותו עכשיו|מאוהב| אחרי שנים שבהם הוא נחשב לספיידרמן הכי גרוע. (הוא לא אמר את זה כמובן זה מורגש בין השורות) והגיע לאיזה השלמה עם הדמות אחרי שהסוף שלה נקטע באמצע|לב|
11. חחחחח לקראת הסוף ג'וש מעמת אותו עם הראיונות הקודמים שבו הוא שיקר במצח נחושה:-D ואנדרו מסביר את טקטיקת השקרנות שלו:-D חחח וגם בהתחלה כזה "יש לנו משהו לדבר עליו...":-D:-D יש סרטון באינסטגרם:

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיון של אנדרו עם ג'וש הורוביץ (מהמראיינים החביבים עליי אולי הכי טוב ברשת. יש לו שאלות טובות ותמיד נראה שכל המפורסמים מרגישים מאד בנוח וחברי איתו אז הם מאד זורמים ונינוחים ולרוב גם מצחיקים)
אחרי שהוא שיקר לג'וש בכמה ראיונות קודמים סוףסוף ג'וש מעמת אותו על השקרים שלו וגם הם מדברים על הסרט עם ספוילרים.

זה ארוך (45 דקות שצפיתי בכולן)
לא התכוונתי לראות הכל, אבל אני לא חושב שזה בכלל אפשרי לא לראות הכל.
הקטעים לגבי השקרים מאוד מצחיקים.
זה שהוא שיקר גם לאמה.
ובסוף הניתוח של הראיון הישן שבו הוא שיקר :-D
וכל התיאור של איך השליח בלילה הראשון שלו באטלנטה קלט אותו.

וגם כל מיני דברים מצחיקים ונחמדים מהסט

אבל הדבר שהכי טוב בראיון זה הקטעים שהוא מדבר ממש על הסרט והמשמעות הרגשית של הדברים.
כל העניין לגבי איך ספיידרמן שלו מגיע לשם פצוע, וקשר האחווה (קשר אחים) עוזר לו
וכמובן זה שהוא מציל את MJ
אבל גם זה שהוא עוזר לספיידרמן של טום ברגע הכי קשה שלו.
ומשהו שמאוד אהבתי זה גם שדיברו על כך שהיה חשוב לו שזה יהיה הסיפור של ספיידרמן של טום, וזה שזה בעצם סיפור המקור שלו - שזה מצחיק/אירוני/גאוני כי תמיד אמרו על הספיידרמן של טום שדילגו איתו על סרט מקור, אבל כאן הכניסו לנו אותו דווקא בסרט השלישי.
ואני לא חשבתי על זה בתור סיפור מקור, אבל כן חשבתי על כך שהמוות של דודה מיי בסרט הזה הוא בעצם המקביל למוות של הדוד בן בסרטים הישנים של ספיידרמן (ובכלל בסיפור מקור הידוע של הדמות).

מעבר לכך
10. אוח זה כזה חמוד הוא מתרגש מזה שכולם אוהבים אותו עכשיו|מאוהב| אחרי שנים שבהם הוא נחשב לספיידרמן הכי גרוע. (הוא לא אמר את זה כמובן זה מורגש בין השורות) והגיע לאיזה השלמה עם הדמות אחרי שהסוף שלה נקטע באמצע|לב|
זה באמת מרגש העניין הזה, כי אנדרו אפילו לא ממש אומר את זה, אבל באמת זה ברור. גם איך שהוא מדגיש שהסיפור שלו בעצם נקטע באמצע. כי זה לא אפילו כמו רוב סרטי גיבורי העל הקלאסיים (לפני הMCU) שבהם אף פעם לא מניחים מראש שיש סרט המשך. לסרט ספיידרמן המופלא 2 היה ברור שיהיה המשך.
כמובן שיש את העניין שמצפים לראות כיצד הוא ממש מתמודד לאורך זמן עם האובדן של גוון, אבל גם היו תוכניות המשך סיפור המקור שקשור להורים שלו וסיפורים של הנבלים וכל זה. אבל פשוט קטעו את זה.
ואגב, לא יודע אם שמת לב, ג'וש שואל את אנדרו אם הוא סיפר לאמה או מארק על זה שהוא מופיע בסרט הזה, אבל אנדרו מגיב רק לגבי אמה. מארק זה מארק ווב הבמאי של סרטי ספיידרמן המופלא. ואנדרו לא אומר אם הוא דיבר איתו על זה.
גם אחר כך כשהוא מדבר על האפשרות שעלתה (נראה לי בעיקר אצל מעריצים לפחות בנתיים) לעשות עוד סרט ספיידרמן איתו, הוא לא מציין אם זה משהו שמארק ווב היה רוצה או לא.
אני מציין את זה כי נראה לי שזאת שאלה מאוד חשובה לגבי זה שעכשיו אוהבים את ספיידרמן של אנדרו - האם הסרטים יזכו עכשיו ליותר תשומת לב והאם ירצו לקבל את ההמשך שלהם והאם היוצרים שלהם יחזרו להיות מעורבים.

didalf

Well-known member
לא התכוונתי לראות הכל, אבל אני לא חושב שזה בכלל אפשרי לא לראות הכל.
חחחח כנל

אבל הדבר שהכי טוב בראיון זה הקטעים שהוא מדבר ממש על הסרט והמשמעות הרגשית של הדברים.
כל העניין לגבי איך ספיידרמן שלו מגיע לשם פצוע, וקשר האחווה (קשר אחים) עוזר לו
וכמובן זה שהוא מציל את MJ
אבל גם זה שהוא עוזר לספיידרמן של טום ברגע הכי קשה שלו.
|כן||לב|
ומשהו שמאוד אהבתי זה גם שדיברו על כך שהיה חשוב לו שזה יהיה הסיפור של ספיידרמן של טום, וזה שזה בעצם סיפור המקור שלו - שזה מצחיק/אירוני/גאוני כי תמיד אמרו על הספיידרמן של טום שדילגו איתו על סרט מקור, אבל כאן הכניסו לנו אותו דווקא בסרט השלישי.
ואני לא חשבתי על זה בתור סיפור מקור, אבל כן חשבתי על כך שהמוות של דודה מיי בסרט הזה הוא בעצם המקביל למוות של הדוד בן בסרטים הישנים של ספיידרמן (ובכלל בסיפור מקור הידוע של הדמות).
אני גם לא חשבתי על זה בעצמי כסיפור מקור אבל ראיתי כבר ברחבי האינטנרט שהתייחסו לזה ככה. או שבעצם כל שלושת הסרטים היו סיפור המקור שלו. יש משהו מעניין בלהכניס את זה כ"כ מאוחר יחסית בשלב שאנחנו אוהיבם ומכירים את הדמות כי הרבה פעמים סרטי האוריג'ין סטורי קצת חלשים כי הם מלא אקספוזציה ורק מתחילים לבנות משהו. אז ככה הכל מרגיש עוצמתי יותר. כמו שאמרת איפשהו בשרשור הרבה יותר עצוב לנו לראות את מיי מתה מאשר את דוד בן שהכרנו רבע סרט (וגם ידענו שזה יקרה)

ואגב, לא יודע אם שמת לב, ג'וש שואל את אנדרו אם הוא סיפר לאמה או מארק על זה שהוא מופיע בסרט הזה, אבל אנדרו מגיב רק לגבי אמה. מארק זה מארק ווב הבמאי של סרטי ספיידרמן המופלא. ואנדרו לא אומר אם הוא דיבר איתו על זה.
שמתי לב אבל הנחתי שזה סתם כי הסיפור על אמה יותר מצחיק ואז עברו הלאה.

גם אחר כך כשהוא מדבר על האפשרות שעלתה (נראה לי בעיקר אצל מעריצים לפחות בנתיים) לעשות עוד סרט ספיידרמן איתו, הוא לא מציין אם זה משהו שמארק ווב היה רוצה או לא.
וואלה

אני מציין את זה כי נראה לי שזאת שאלה מאוד חשובה לגבי זה שעכשיו אוהבים את ספיידרמן של אנדרו - האם הסרטים יזכו עכשיו ליותר תשומת לב והאם ירצו לקבל את ההמשך שלהם והאם היוצרים שלהם יחזרו להיות מעורבים.
ממ זה משנה מי הבמאי? לי לא נראה כ"כ. אני רק רוצה שיחזירו את אמה סטון איכשהו|מאוהב|
טוב כבר כתבתי איפשהו בשרשור הזה רשימת דרישות מפורטת שיש לי מסרט נוסף שלו אם יהיה:-D אבל לא יהיה מוזר בתכלס שני ספיידרמנים שונים פעילים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממ זה משנה מי הבמאי? לי לא נראה כ"כ. אני רק רוצה שיחזירו את אמה סטון איכשהו|מאוהב|
טוב כבר כתבתי איפשהו בשרשור הזה רשימת דרישות מפורטת שיש לי מסרט נוסף שלו אם יהיה:-D אבל לא יהיה מוזר בתכלס שני ספיידרמנים שונים פעילים?
בכל מיני מקומות באינטרנט ראיתי שמדברים על ספיידרמן המופלא והתוכניות שהיו לגביו בתור החזון של מארק ווב שנגנב ממנו.
אבל אנשים באינטרנט גם נוטים לדרמטיזציה. אולי זה באמת לא חשוב שהוא יחזור כבמאי.
אבל אני לא אתפלא אם אנדרו לא רוצה לומר שום דבר עליו כל עוד הוא לא יודע אם מארק ווב רוצה לעשות את זה או לא והאם המפיקים בכלל מתכוונים להציע לו את זה (כלומר אם בכלל יתרחש משהו). כי אם הוא יגיד משהו על כך שהוא ישמח לחזור לעבוד עם מארק ווב ואז המפיקים יחליטו לתת למישהו אחר להיות הבמאי אז אנדרו יכול להתפס בתור סוג של בוגד במארק ווב.

*אגב, זה פשוט הרגיש תמיד נכון שהבמאי של סרטי ספיידרמן יהיה מישהו עם שם משפחה כמו Web

זה מצד אחד בהחלט יהיה מוזר אם יהיו שני ספיידרמנים עם סרטים שיצאו במקביל.
אבל זה לא לחלוטין מטורף. דבר ראשון אפשר להסתכל על כך שבDC החליפו את באטמן לרוברט פאטניסון למרות שהיקום הקולנועי שבו בן אפלק הוא באטמן עדיין חי (בערך)

דבר שני זה שכאן ביססו את העובדה ששני הספיידרמנים האלו קיימים באותו מולטיוורס. אז הם טכנית כן קיימים במקביל בכל מקרה.
חוץ מזה שזה פותר את הבעיה שיש לסוני עם זה שהם מפתחים כל מיני סרטים על דמויות ספיידרמן משניים (ונום ומורביוס בקרוב) אבל לא יכולים ממש לחבר אותם עם הספיידרמן שלהם כי הם לא יכולים להכניס אותם לMCU.
אז ככה סוני יכולים שגם יהיה להם ספיידרמן שנמצא בסרטי הMCU וגם ספיידרמן שיהיה חלק מיקום של סרטים שהם לא צריכים לחלוק רווחים לו עם אולפני מארוול.
האמת שעל פניו זה מרגיש כמו דבר שברור שכדאי להם לנסות.

didalf

Well-known member
*אגב, זה פשוט הרגיש תמיד נכון שהבמאי של סרטי ספיידרמן יהיה מישהו עם שם משפחה כמו Web
חחחחחחחחחח:-D:-D:-D

זה מצד אחד בהחלט יהיה מוזר אם יהיו שני ספיידרמנים עם סרטים שיצאו במקביל.
אבל זה לא לחלוטין מטורף. דבר ראשון אפשר להסתכל על כך שבDC החליפו את באטמן לרוברט פאטניסון למרות שהיקום הקולנועי שבו בן אפלק הוא באטמן עדיין חי (בערך)
אממ רק שכל הקטע הוא שמארוול יודעים לברוא יקום שמצליח להיות קוהרנטי עם כל המליון חלקים שלו ו DC סתם עושים בלגן ויורים לכל הכיוונים.

חוץ מזה שזה פותר את הבעיה שיש לסוני עם זה שהם מפתחים כל מיני סרטים על דמויות ספיידרמן משניים (ונום ומורביוס בקרוב) אבל לא יכולים ממש לחבר אותם עם הספיידרמן שלהם כי הם לא יכולים להכניס אותם לMCU.
אז ככה סוני יכולים שגם יהיה להם ספיידרמן שנמצא בסרטי הMCU וגם ספיידרמן שיהיה חלק מיקום של סרטים שהם לא צריכים לחלוק רווחים לו עם אולפני מארוול.
האמת שעל פניו זה מרגיש כמו דבר שברור שכדאי להם לנסות.
כן זה מה שהאנשים באינטרנט רוצים וזה נשמע הגיוני. לצערי. כי לא בא לי לראות גם הסרטים האלה ולא בא לי שאנדרו יהיה חלק מהעולם הזה. הטריילר של מורביוס שהיה לפני ספיידי בקולנוע נראה מחריד.

לאדעת עדיין נשמע לי קצת מפוזר שני ספיידרמנים שונים פעילים.
מעניין אם למארוול יש SAY בנושא|תוהה| כאילו שהם יכולים לאסור על סוני להשתמש בספיידרמן אחר שירוץ במקביל.

didalf

Well-known member
הצביעו לספיידרמן כסרט השנה
קרב מאד צמוד!

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הצביעו לספיידרמן כסרט השנה
קרב מאד צמוד!
נראה לי שפיספסתי משהו.
אם אני לוחץ על אחד הסרטים זה פשוט קישור לביקורת על הסרט.
אז איך אני מצביע?

didalf

Well-known member
נראה לי שפיספסתי משהו.
אם אני לוחץ על אחד הסרטים זה פשוט קישור לביקורת על הסרט.
אז איך אני מצביע?
יש ליד כל סרט עיגול, תסמן אותו ואז תחלץ על הצביעו בסוף הרשימה.
אולי זה קישור יותר טוב? כי מה ששמתי קודם מוביל כבר לתוצאות מסתבר.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש ליד כל סרט עיגול, תסמן אותו ואז תחלץ על הצביעו בסוף הרשימה.
אולי זה קישור יותר טוב? כי מה ששמתי קודם מוביל כבר לתוצאות.
אה אוקי, עכשיו זה עבד לי.
מקודם זה משום מה ישר הראה לי את התוצאות של הבחירות.
(בעצם נראה לי שאת נתת לינק לא טוב.
בכל מקרה חולית הוא באמת סרט מעולה אבל אני שמח שכרגע ספיידרמן מוביל ב5 קולות.
זה לא משנה שאני נשארתי נאמן לעצמי והצבעתי עבור בו בורנהאם

למעלה